Přejít na obsah

Teraristicke okenko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 861
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Trošku té tera inzerce, sorry, ale do prodejních vláken to dávat nechci, vím, že tím porušuju pravidla, pochopím smazání - mám tu svůj čerstvý odchod Vipera ammodytes ammodytes lokalita Skutari Černá Hora, pár, samice výrazně světle žlutá, samec hnědožlutý, cenovka pro Chronomag 2000Czk a loňský pár Macrovipera lebetina obtusa 2500CZK. Když tak vše po SZ.

 

Díky za pochopení. Jinak to jde pak na klasické inzertní servery :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zase jsem diky tomu zazil pravy hystericky zachvat :D Slecna sice vedela co chovam, ale bylas prekvapena mnozstvim i velikosti chovancu.

Solidus - pekna nabidka. Jinde ti jiste utrhnou ruce.

Pokud by chtel nekdo male versicolorky, viz pavoucci vyse, at se klidne ozve... 500 za 3 kousky

nAscA fotky pěkný, budí to tak trochu respekt....mám ale dojem že moc dámských návštěv mít nebudeš...... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dnes jsme u Veverske Bytisky nasli pavouka, velmi pripominajiciho Zaprednici. Klukovi vlezl na nohu...nastesti ho neplacal, ale kopnul nohou, takze "odletel". Mistni "arachnologove" snad potvrdi / vyvrati, zda jsem se bal duvodne...

 

83dca160e805544b3f83903f6db7a572.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsme u Veverske Bytisky nasli pavouka, velmi pripominajiciho Zaprednici. Klukovi vlezl na nohu...nastesti ho neplacal, ale kopnul nohou, takze "odletel". Mistni "arachnologove" snad potvrdi / vyvrati, zda jsem se bal duvodne...

 

 

Já bych řekl křižákovití, druh nevim, musel bych vyndávat literaturu. Zápřednice určitě ne, má hlavohruď do červena a ty chelicery si fakt nespleteš.

PS: nekopat, sundávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekopl nohou do pavouka, ale do vzduchu, tak aby pavouk spadnul ;) Ja bych na to nesahl ani smetakem :D

 

Jinak dival jsem se, ze Zaprednice je vic do cervena, ale treba to byl albin ;) Je to vyfocene blbe, ale kusadla tam trochu videt jsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak mohla by to ještě být zápřednice mildeova... jako těch podobných druhů je víc. Nicméně kůži prokousne ledacos, když už se rozhodne. Mě kousla například cedivka (při záchraně ze silnice jsem dívce demonstroval, jak nekoušou a že se není čeho bát...).
Ani u té zápřednice jedovaté by ale mladej nebyl v nějakym smrtelnym nebezpečí, pokud není alergik. Ale lepší být bdělý, no. Auto ready atd.
A pavouci nemaj kusadla, maj chelicery :)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Prosím o radu. Situace se má tak: manželka pořádkumilovná žena nemající ráda plazy, syn přikovaný k playstation 7/24, alergik a úpící prepubertální dcera toužící po zvířátku. Hledám nějakou ješterku nebo co vás napadne, co bude přiměřeně skladný, půjde to pohladit, aby to nevzalo okamžitě čáru z ruky pryč a dcera to tryskající láskou nezhubila. Taky by to nemuselo úplně smrdět, bude to mít v děcáku.

Zatím chovatelský debakl se želvou. Hermanka. Kousela jak pizda, vysrala se pokaždý až po koupání a ne při koupání a neustále bušila krunýřem do rohu terária, až jsem ji nenáviděl. Teď dělá společnost profesoru biologie z gymnázia, dostal ji za flašku a stejně mě nenávidí.

 

Co by bylo úplně špatně. 60 cm ještěr s drápy, ve vlhké rašelině, smrdící jak deštný prales, co před očima dítěte drtí hlavičku myšímu holátku a tváří se blaženě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...