Přejít na obsah

???? (?????) - SARB035


filo-boxer

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Tada

.."lituji pane, s tímhle holsterem do opery opravdu nemuzete".. tak by sa ti to pacilo? :)

 

Myslím hodinky :) Do opery nachodím, jsem nekulturní :)

 

Ale na správné hodinky pro správnou příležitost si potrpím a tyhle Seiko si umím představit pro širokou škálu příležitostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou :smile_anim: a vůbec ne špatné, dobře jsem se bavil ;).

 

vtip z tej doby (dnesnej mladezi nevysvetlitelny): traja fizli sa hadaju kto ma blbsieho fotra. prvy nieco, druhy nieco a treti: moj je tak blby, chlapi, v sobotu boli s matkou v tuzexe, a ten magor preskocil cez pult a poziadal o politicky azyl.. :)

 

....ale to sme uz dost od témy vlákna, pozerám :)

 

Myslím hodinky :) Do opery nachodím, jsem nekulturní :)

 

Ale na správné hodinky pro správnou příležitost si potrpím a tyhle Seiko si umím představit pro širokou škálu příležitostí.

 

tak tie su takmer univerzalne, to je fakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Já abych se přiznal, tak tahle Seika byla taky na seznamu hodinek, které jsem zvažoval, než jsem zakotvil u NOMOS. Nezpochybnitelná kvalita, in-house strojek, pěkný design... Ale nemohl jsem překousnout to datum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Proč datum? Právě u těchto dvou modelů je tak hezky zakomponované. Navíc ten rámeček je fakt slušivý. Nebo jako, že datum nechceš vůbec?

 

No, moc datumu nefandím... Já to kupoval v době, kdy jsem točil na ruce víc hodinek a vždycky mě bytostně otravovalo u těch s datumem nastavovat kromě času i datum, když se zastavily. Mám rád čistý číselník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Tak to jo. Já jsem si teď na týden půjčil hodinky od manželky a zkouším jestli mi absence data bude moc vadit nebo ne. Včera už mi dvakrát chybělo.

 

Já co se data týče, tak jsem docela barbar abych se přiznal - používám mobil... Možná až budu používat normální papírový diář, tak to datum ocením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

datumovka tam zapadá naopak perfektně, jsou přesně takový, jaký mají být.

 

kluci, bylo by možno vidět je naživo..? předpokládám, že filo vzhledem k uvedenému psč to má do Prahy daleko, ale co někdo jiný? rád bych zkusil ty bílé na svou ruku jak mi budou.. třeba udělat nějaký seiko mini srazík..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

datumovka tam zapadá naopak perfektně, jsou přesně takový, jaký mají být.

 

kluci, bylo by možno vidět je naživo..? předpokládám, že filo vzhledem k uvedenému psč to má do Prahy daleko, ale co někdo jiný? rád bych zkusil ty bílé na svou ruku jak mi budou.. třeba udělat nějaký seiko mini srazík..?

 

Se seiko srazem souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...