Přejít na obsah

Jakou mate banku?


Doporučené příspěvky

Já se chystám přejít k Equa. Hlavní důvod pro mě je že mají výběry ze všech (ne jen svých) bankomatů zdarma. A spořící účet na 1,6% jako AirBank, což taky jde. Jen jsem zvědav jak dlouho jim to vydrží.

Podle mého názoru je "business model" Equa dlohodobě neudržitelný a dojde buď k zásadním změnám, nebo odchodu z trhu, ale pokud pro tebe nebude problém (opět) změnit banku, tak do toho klidně jdi, za současných podmínek je to rozhodně lákavá nabídka.

Navíc můžeš získat pětikilo :)

http://www.mesec.cz/aktuality/equa-znovu-laka-zakazniky-pres-slevovy-portal/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se chystám přejít k Equa. Hlavní důvod pro mě je že mají výběry ze všech (ne jen svých) bankomatů zdarma. A spořící účet na 1,6% jako AirBank, což taky jde. Jen jsem zvědav jak dlouho jim to vydrží.

Podle mého názoru je "business model" Equa dlohodobě neudržitelný a dojde buď k zásadním změnám, nebo odchodu z trhu, ale pokud pro tebe nebude problém (opět) změnit banku, tak do toho klidně jdi, za současných podmínek je to rozhodně lákavá nabídka.

Navíc můžeš získat pětikilo :)

http://www.mesec.cz/aktuality/equa-znovu-laka-zakazniky-pres-slevovy-portal/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Unicreditbank bude taky bordel na kolečkách... u AXA mi zrušili spořící konto s nabídkou bezplatného převodu k Unicerditbank. Tak jsem tam nechal minimum a zatrhl, že mám o převod zájem.

Ještě, že jsem obezřetně převedl prachy jinam, protože jsem něco čul. Na Axu už se nepřihlásím a na Unicredit na účtu nula. Karta nepřišla, žádná smlouva, týden se nic neděje kromě aktivace účtu. Napotřetí se mi podařilo dovolat na zákaznickou linku, kdy mi slečna oznámila, že do konce června bude vše vyřízeno a peníze budou k dispozici! :bangin: Prostě paráda, na měsíc kdesi zablokovat prachy mezi dvěma bankama bez jakéhokoli papíru. :death:

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Unicreditbank bude taky bordel na kolečkách... u AXA mi zrušili spořící konto ................

Tak já vše v pohodě. A včera převedli automaticky penízky. 

Upraveno uživatelem pikec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ING neruš. Nic to nestojí a nikdy nevíš, kdy se ti může hodit účet, který:

1) při odesílání plateb neposílá jméno majitele účtu

2) neumí přijímat zahraniční platby - to kdyby ti nějaký vtipálek poslal 100 1 centových plateb z německého účtu. Jeho to vyjde na 1 ?, tebe to bude stát 2500 Kč u FIO, nebo kolem 15 000 Kč u většiny ostatních bank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to kdyby ti nějaký vtipálek poslal 100 1 centových plateb z německého účtu. Jeho to vyjde na 1 ?, tebe to bude stát 2500 Kč u FIO, nebo kolem 15 000 Kč u většiny ostatních bank.

No, to je myslim vic nez pravdepodobne, ze se tohle stane, to vlastne skoro hranici s jistotou.... PATRIKU!!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...