Přejít na obsah

Plnicí pera a doplňky


Pepino65

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
Ahoj přátelé plnících per, před nedávnem jsem si řekl jestli není načase pořídit slušnější plnící pero. A tak jsem do toho šel, a pocit? píše skvěle!



Gratuluju! Moc hezka barva pryskyrice je ta bordo/hneda ci jaka…
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Máma našla po manželovi, který vloni zemřel, mj. i tuto sadu propiska/plnící pero. Sada vypadá jako nikdy nepoužitá (ale třeba to poznáte líp), i když náplně budou nejspíš vyschlé, nevím. Slíbil jsem mámě že se zeptám, zda se jedná o bezcennou tuctovou věc nebo jestli by to třeba nepřivítal nějaký sběratel. Omlouvám se za dotaz, nechci být za spekulanta ale v tomhle se neorientuji a rád bych mámě pomohl. Pro ni to nemá citovou hodnotu, nechala si po Vláďovi jiné věci, o tomhle ani nevěděla že to měl. Díky. 

IMG_20220102_173148~01.jpg

IMG_20220102_173203~01.jpg

IMG_20220102_173301~01.jpg

IMG_20220102_174725~01.jpg

IMG_20220102_174833~01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

@ Centropen - nerekl bych, ze by Vlada zanechal neaky zazrak v teto krabicce. https://www.sbazar.cz/barankova200/detail/41001107-starozitne-plnici-pero-centropen tady je nejspis to plnici za 7 kil. Je tam ciselne oznaceni?

Edit: tady je i s krabickou... https://aukro.cz/stare-plnici-pero-na-bombicky-centropen-3670-317-etuje-7004740270

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz dosti nezkušeného člena: dal jsem bráchovi darem plnicí pero Waterman, stálo cca dvojku.
Pero mu spadlo a poškodil se hrot. Předpokládám, že není opravitelný. V obchodě, kde jsem pero koupil náhradní hroty nemají (Wagner Brno). Po zběžném ohledání internetu jsem náhradní hroty nenašel. Dá se to někde sehnat? D9ky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Jsem si dal voraz, ale zase mě ukecali 😅 Cenově ovšem velmi přátelská nová edice Deep sea, Polar a Space od mého oblíbeného výrobce Parker. Kliknul jsem na Polar, jak jinak 😁 a to hlavně abych si ho omakal. Jsem docela zvyklý na levnou produkci od Parkeru, protože toho mám doma hafo těch levnějších tak trochu vím co čekat, ale přes to mě to zajímá. Pokud si padneme do oka, vezmu časem možná i ostatní verze....

2152995_imglftl_Parker_IM.jpeg

2153002_imglftl_Parker_IM.jpeg

2152858_imglftl_Parker_IM.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radik napsal:

Pěkný - já mám už delší dobu v hledáčku Pilot Heritage Transparent. Sice už skoro neumím psát, ale obávám se, že brzy podlehnu 😇

 

Fajnové, ale za mě spíš v té modré. Šroubovací víčko samozřejmě nemá chybu, naklapávací už mě stáli nějaké ty kalhoty nebo košili 😅

IMG_7289_900x.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...