Přejít na obsah

kam investovať???


Doporučené příspěvky

prikupuju, ale mam rezervu a budu se ted spis vozit na vlnach kdyz se zadari

Nemci to pres den vytahli i do plusu, ale uz jsou zase minus

Jinak, dnes jsem sedm petek minus 😅

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, xcmaniax napsal:

Me se povedlo vsechno prodat na uplnym vrcholu, to bylo fajn. Pak jsem ale zase dokoupil a ocividne jeste zbytecne nahore. 

Ja 70% vybouchal den pred invazi, netusim co me to osvitilo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teprve vcera jsem zjistil, ze je to dedek v duchodu. Nejak jsem ho mel zafixovanyho jako 50-55 „mladika“…

jinak abych se drzel tematu, ja uz mel rano pocit, ze prichazi armagedon, ale pak z rychlyho minusu 2% to bylo plus 2%. Ted trochu korekce, ale v pohode.

ja to vidim ted par tydnu na „paraganskou padinu, pade na pade“. Bud to vylitne nebo strasne padne. Jinak si myslim, ze zacina bejt zajimava KB. Ty by nemeli mit silny vazby na rusaky. Nemecka komercka mi dost padla, ale porad vklidu, dikybohu jsem trefil minulej rok dno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Prochy68 napsal:

Jinak, dnes jsem sedm petek minus 😅

já taky tak 😂 ale je to oproti close, jinak jsem hodne v plusu,kupoval jsem po nástupu COVIDU. Myslím, že tam se ceny už nikdy nedostanou.

Proč to mele hlavně ty banky, nerozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Banky hlavne nemecky maji hodne kseftu v rusku. Jo a pak jak uz se kosi, tak se nekouka napravo, nalevo. Takze je jedno, ze napr Erste v Cr je na tom supr, kdyz matka mela (ma) par desitek miliard v rusku.

z toho duvodu premyslim o KB

P.S. Erste je jen priklad. Neznam jejich portfolio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Ajaj napsal:

Banky hlavne nemecky maji hodne kseftu v rusku. Jo a pak jak uz se kosi, tak se nekouka napravo, nalevo. Takze je jedno, ze napr Erste v Cr je na tom supr, kdyz matka mela (ma) par desitek miliard v rusku.

z toho duvodu premyslim o KB

P.S. Erste je jen priklad. Neznam jejich portfolio

 

28.2.2022 Jeden z výrazných mikropříběhů dnešního dne píše akcie Erste Bank, což je matka České spořitelny. Akcie Erste v jednu chvíli na pražské burze ztrácela už přes více jak 11 %. Pak se ale ozvalo vedení Erste, že nemá v Rusku nic, co by její hospodaření ohrožovalo a akcie zmenšila ztrátu na současných zhruba 7 %.

Zdroj: https://www.penize.cz/akcie/432503-sankce-rusko-a-financni-trhy-zive-kurz-rublu-pada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Josef01- diky za odkaz.
Neco ale na E musi byt. Na frankfurtsky burze maji celkem za poslednich par tydnu minus 40%. 
Commerzbank (co je x-let v problemech) ma „jen“ 30% a to za posledniho pul roku sli 70% nahoru, takze meli z ceho padat….

ach jo, nekdy bych aspon zpetne chtel vedet, proc se trhy chovaj jak se chovaj…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pocitam, ze dividendy tenhle rok nic moc. Nejsem zadnej znalec, ale vzhledem k risikum a predevsim velke (mozne) volalite koruny, bych to jako majitel vybral az za rok
O to bude kb zajimavejsi do dalsich let
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...