Přejít na obsah

kam investovať???


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Prochy68 napsal:

Jeste je to malo cerveny, vzal jsem neco komercky a jeste cezik by se hodil, ale porad je to vysoko

přesně tak ... už je to červený víc, ale ještě počkám, já bych rád zase trošku Monety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Humanzero napsal:

Ty Jo pro mě 880 je strašně vysoko . Pro to jak to vláda hnojí s čezem je pro mě zajímavá cena jen pod 800…

Prodával jsem daleko výš a někde se začít musí 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dip, dip, dip!!! A na to potřebuješ cash, cash, cash.

Odstřelil jsem 3 největší v portfoliu před 2 dny, abych si aspoň snížil daňový zaklad. Pak odjel na samotu bez telefonu. Teď zpátky na hotelu a zítra zase pryč. Teď jen abych nechal prsty na pokoji a uvidí se ve čtvrtek ráno

Upraveno uživatelem Ajaj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to sem nepatří, ale hodlám si založit účet u XTB. (Takže pokud máte někdo referral (teď je myslím 15EUR pro každého), tak mi pošlete zprávu. :) )

Ale už k dotazu - hodlám skrz XTB nakupovat především ETF, která jsou v USD či EUR. Příjem mám však v CZK. Jaký způsob používáte pro směnu vy? Přímo v rámci XTB? Převádíte někde bokem např. přes Revolut? Jinak? Jak?

Díky za každou radu!

Upraveno uživatelem Locky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja cez citfin.cz, multimenovy ucet u nich je zdarma, kurzy velmi dobre (v podstate skoro realtime forex), ziadne skryte poplatky

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...