Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

matt81

 

to jsi udeřil hlavičkou o hřebíček ;o)

 

v tom to i podle mne tkví - nejde o to, jak jsou hodinky složité, dokonalé, vzácné, nákladné atd. Primární je vztah majitele (nebo toužitele ;o).

(Proč by někdo kupoval ošoupané PRIMky za peníze, za které koupí entry levelové Japonce.) Mé nejdražší a objektivně po všech stránkách nejlepší

nejsou mými nejoblíbenějšími. Zdaleka...

 

Osobně bych na zápěstí nenosil hodinky, které jsou dokonalejší než já sám. Rolexky jsou (snad i proto) pro mne z jiného světa, kam nepatřím a kam nevzhlížím.

(A ani po něm neplivu, proč taky). Nevidím v tom odevzdanost a smíření s tím, že jsem bezRolexový lůzr. Jen jsem našel to,  co mi z chronosvěta holt pasuje.

Někdo má rád konsommé z křepelky a někdo raději dršťkovou, a nemusí to být věcí rozhodování "na to mám, na to nemám.

 

Každopádně i dobře udělané hodinky, které si jinak nezaslouží kritického slůvka, jakmile jsou maskovány a vydávány za jinou proslulejší značku,

bych doma natož na ruce nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

matt81

 

to jsi udeřil hlavičkou o hřebíček ;o)

 

Datel, a vies mi prosim napisat ako si dospel k tomuto nazoru? Alebo co take som napisal vo svojich prispevkov ze mas teda ten pocit? Lebo ja tam nevidim nic ine ako opis toho co som videl u cinskych podvodnikoch/fejkaroch a to co mi na danu situaciu povedali azijski "kolegovia".

 

Liqid, jasne ze je o RLX obrovsky zaujem a preto to u AD vyzera ako vyzera ( ved v inej teme som pisal kolko napr ja cakam na pepsi a daytony ). Len proste ten azijsky, presnejsie povedane cinsky trh je uplne iny ako ten nas europsky. Hlavne je obrovsky. Tam su proste desiatky tisic zakaznikov ktori by si to vedeli dovolit, aj by ich chceli a na druhu stranu je im aj zbytocne pisat sa na nejaky WL ( ak existuje ). Na druhu stranu su tam podvodnici/fejkari ktori dokazu vyrobit takmer 100% repliku ( dokonca z tych istych materialov ) a taketo hodinky vidis na rukach mnohych ludi v metre, v restauraciach, na obchodnych stretnutiach atd... proste kto nezazil, nepochopi. A preto sa ani necudujem ze mnoho azijskych kolegov ( a urcite aj mnoho azijskych zakaznikov ) uz o taketo hodinky/znacku proste zaujem nemaju...na jednej strane tam vdaka super replikam stracaju punc statusu/luxusu, na druhu stranu sa k originalom drviva vacsina ludi ani nedostane ( aj keby ich velmi chceli )...

Upraveno uživatelem matt81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

matt81

 

sorry, já jsem to nemyslel fakt zle, ale už od mládí se u nás v partě místo "udeřil jsi hřebíček na hlavičku" (= "to jsi přesně vystihl" nebo něco v tom smyslu)

používáme tenhle výraz, uznávám že to může zmást. Opravdu to neměla být urážka, neměl jsem to psát zejména v reakci na člena ze spřátelené ciziny,

já bych slovenskou slovní hříčku taky mohl pochopit nesprávně

 

fakt se omlouvám a fakt to mělo být odlehčené vyjádření naprostého souhlasu

 

musím si na sebe dát majzla ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...