Přejít na obsah

Prsten


amiCO

Doporučené příspěvky

Pánové vím, že se to sem zrovna asi nehodí, ale potřeboval bych od Vás radu. Sháním zásnubní prsten a nejsem si jist výběrem, tak budu rád, když mi řeknete svůj názor, popř. zkušenosti. Chtěl jsem vybrat něco originálního a nevím jestli zvolit klasiku s vystoupnutým kamenem nebo třeba něco takového. Co si o tom myslíte?

 

MOC děkuji

 

já šel do klasiky, D.I.C. si s tím poradily dobře, myslím
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sorry, že do toho vstupuji ale.....

 

1) zásnubní prsten má jeden tvar a jistě ne to co sem dáváš za fotky ( to jsou narozeninové a vánoční prstýnky)

2) většinou bývá z jedné barvy zlata s diamantem

3) zapomněl jsi napsat zásdaní věc :kolik má stát ????????????????

 

K mailům přede mnou

 

1) brus Round (Kulatý) nekupuj, bo je to 1 x taková cena, ale klasický diamantový brus

2) Kup brus Princes(hranatý) je i v cizině jako zásnubní akceptovatelný a velice populární

3) Alo Diamond jsou lupiči

4) Na Vinohradské je zlatník pan Melcl a ten ti ho vysekne za SUPER cenu , že nebudeš moci ani dýchat ( obdarovaná omdlí radostí)

post-965-087522300 1311341141.jpg

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

azeppelin: To ovsem prave o Trinity naprosto neplati. Mozna u nejakych kolotocarskych tretek, ale tady teda ne. Nehlede k tomu, ze i Rolady GMT v bicoloru jsou docela cool. Trinity je uz peknou radku desetileti, od roku 1924, prave etalonem vkusu. V megavkusnem Hercule Poirotovi je Trinity videt v kazdem druhem dile. Nebo ve Vejiri lady Vindermerove od Wilda to byl skoro uz product placement. Reziser chtel ukazat vkusnou a distingovanou damu, tak pres celou obrazovku zaril Trinity. Filmy a spisovatele zminku o Trinity pouzivaji, kdyz chteji zasadnim zpusobem zduraznit vkus, uhlazenost a uslechtilost postavy.

 

amiCO: Asi 5k GBP.

 

224477: To je sice pravda, ale jeste jsem nevidel holku, ktera by se pri otevirani cervene Cartier krabicky vylozene nastvala. :-)

 

Sorry za OT.

 

C Trinity nemá ze snubákem nic společného.:sad01_anim:

Je to sice legenda, ale za prvé pro jinou věkovou kategorii a za druhé pro zcela jiný účel.

Co hraje ve filmech je buřt jelikož tady musí být z prstenu slečně na první pohled ZCELA JASNÉ co chtěl přítel říci i beze slov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ma zena by prsten s kamenem na ruku nevzala, takze v prve rade asi zalezi na one zene. Trinity je jediny prstynek co nosi, byl to zasnubak i snubak a hotovo. O nejakem druhem, jinem, nechtela ani slyset. Proste jiny na ruku nechce a nevezme. Co se rika, co je tradice a co si mysli chlapi je jedna vec, realny zivot a realna zenska je pak vec druha. Prstynkem jsem navic nic nechtel "rict beze slov". Byl to jen mily darek k necemu, co jsme meli davno vyjasnene. Teatralni klekani, prekvapeni, zhrozeni se, prstynek v krabicce, ktery se ji pak nelibi, ale je ji to blbe rict, spatna velikost, nabidka, kterou treba nechtela, udiv, padajici konfety, padnuti si do naruce, romaticka hudba v pozadi, to neni pro mne. Mne nekdo takhle nepripraveneho pritlacit ke zdi pri zasadnim rozhodnuti, tak reknu ne. Ale kazdej par je jinej, to je jasny.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to je nějaký zákon, že se to nesmí? A nebo je to prostě tolik, že se to nesluší říkat? :)

 

Docela by mě ten kámen, tedy jeho ct váha a roměry table také zajímal, sice tomu moc nerozumím ale .......

:crying_anim:

 

Klidně nám s Jayem napiš do SZ, my to každý vykecáme jen pár (20 až 30) dalším lidem.

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě ten kámen, tedy jeho ct váha a roměry table také zajímal, sice tomu moc nerozumím ale .......

:crying_anim:

 

Klidně nám s Jayem napiš do SZ, my to každý vykecáme jen pár (20 až 30) dalším lidem.

 

tak sz, jen jsem zapoměl ten rozměr, myslím že skoro 8mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasňo, neber to tak že ti to haním. Ten tvůj prsten vidím jako dar k narozeninám pro ženskou nad 40 let ke kostýmku na egoonanování na garden party. Ale jak říkám, jen názor. Zásnubní prsten je gesto a tradice. Něco na způsob gesta kytice růží, které jsou absolutním výrazem "zbytečně" utrhaných květin jen pro ženskou. Stejně tak je to s tím zásnubním prstenem, ten se totiž většinou moc nenosí. Jde o symboličnost a ne o užitnou hodnotu. O product placementu bych jako určujícím kritériu estetiky moc nemluvil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) brus Round (Kulatý) nekupuj, bo je to 1 x taková cena, ale klasický diamantový brus

2) Kup brus Princes(hranatý) je i v cizině jako zásnubní akceptovatelný a velice populární

3) Alo Diamond jsou lupiči

4) Na Vinohradské je zlatník pan Melcl a ten ti ho vysekne za SUPER cenu , že nebudeš moci ani dýchat ( obdarovaná omdlí radostí)

 

Mně se ty hranatý a bagetový kameny moc nelíbí. Round se víc leskne a září a vypadá luxusněji.

 

Proč jsou ALO lupiči? Chystám se tam tento rok pár korun utratit, tak abych pak nelitoval.

 

Ten pan Melcl z Vinohradské jen zasadí kámen, nebo má v nabídce i kameny? Že bych ho navštívil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten prsten tu byl davno pred product placementem. To spojeni jsem pouzil v nadsazce. V tomhle pripade je to totiz presne naopak. Prsten se tam neobjevuje proto, aby se zvedla jeho image, ale objevuje se tam proto, aby tvurce zduraznil vkus a distingovanost nositelky. Zvedat image Trinity filmama Cartier nepotrebuje. Jim staci, ze ho ma na kazde fotce Diana, nebo treba Audrey. Jinak u nas to proste vidime jinak. Mame radi veci, ktere se nasledne uzivaji a clovek z nich ma kazdodenni radost. Draha gesta, ktera pak lezi v krabici se u nas moc nenosi. Za veci, ktere se nam skutecne libi a budem se z nich dlouhodobe tesit jsme schopni utratit hodne. A veci, ktere jsou platne v dlouhem casovem useku, v pravem slo smyslu ?klasicke?, se nam libi nejvic. Barbour, Cartier, Ekornes, Doxa SUB, Stowa Antea :-), ... Moda mladych nas moc nebere. Asi anglicke skoly. :-) Tvidove sako nas oslovuje proste vice, nez rozkrok u kolen. Ocividne to nesouvisi s vekem. Takze proto Trinity. Ale lidi jsou ruzny a ruzne konicky maj. A tak je to spravne, bo tak je to v brozure.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se ty hranatý a bagetový kameny moc nelíbí. Round se víc leskne a září a vypadá luxusněji.

 

Proč jsou ALO lupiči? Chystám se tam tento rok pár korun utratit, tak abych pak nelitoval.

 

Ten pan Melcl z Vinohradské jen zasadí kámen, nebo má v nabídce i kameny? Že bych ho navštívil.

 

 

Více v SZ kamaráde. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longu, klidne se rozepis. Podobne nakupy tu resi nebo planuje resit urcite vic lidi a kazda prima zkusenost se ceni.

 

Stále nemáme od tazatele cenu a já mu tady budu spamovat ?

KDEPAK.

Jak píši SZ. :-)

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Já osobně si určitě nemyslím, že Alo diamonds by byli lupiči. Ceny mají přijatelné na to, že nabízejí i celoživotní záruku, která se určitě vždy hodí. Nechtělo by se mi více do šperku investovat a navíc já sem dostala od přítele zásnubní prsten od Alo a musím říct, že je velice pěkný a jsem naprosto spokejená. Dokonce jsem od nich dostala k narozeninám naušnice a když jsem po roce k nim chtěla nechat vyrobit i přívěšek s briliantem, nebyl problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ALO Diamonds můžu doporučit, nebylo to sice k zásnubám, ale k narození syna a ty náúšnice jsou super:smile_anim:

 

A o té záruce je to pravda, už je to 4 roky co je manželka nosí, 1x ročně je přes zlatníka posíláme do ALO na seris, máme doživotní záruku na rozlomení a vypadnutí kamenu, pod mikroskopem poznají jestli jsi mu pomohl nebo ne

Upraveno uživatelem Moty123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...