Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

@vraby @farkyostrava - diky, chlapci!

@_lip_ - hele, kazde maji svoje. Modre umely byt i cerne. Cerne modre byt neumi, alespon ne tolik. Na modre jsem byl zvyklej, takze kdyz ted kouknu na ruku, tak cekam, ze uvidim modre hodinky, takze si chvilku zvykam. Na druhou stranu modre jsou takove prvoplanove hezke, cerne mi prijdou vice univerzalnejsi. 

Jinak ty tvoje jsou super. Ja tuhle znacku mam fakt rad!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, přihodil jsem je k nákupu jiných s tím, že byly za pár korun. Úplně jsem netušil, jak budou v reálu vypadat. Mají tedy ten drobný šrám na skle, ale to asi půjde rozleštit. Nicméně nejsem zatím schopen to nastavit - má to solar a rádiové řízení, ale manuál je pouze v japonštině a v obrázkové formě (nedá se to prohnat překladačem)🙂 Ale ten strojek je nějaké upraveného od Seika (pouze japonská rádia), tak snad najdu tam něco v angličtině.

Jinak ty lomy na tom skle jsou prostě unikátní. Když se na to podívám, tak si vždycky řeknu, co s tím sakra je blbě. Jde vidět vlastně vždycky jenom třetina cifru a přes kraje to pak opticky láme ručky. Ale překvapilo mě třeba, že vteřinovka přesně trefuje všechny indexy. Uvidíme, jak to s nima půjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi je podařilo rozchodit :-) Uvnitř by měl být strojek Orient RR700, což je upravené Seiko 7B24. K nim jsem naštěstí našel anglický manuál. Umí tedy pouze japonská rádia, takže jsem musel použít JJYEmulator, ale zafungoval a hodinky se synchronizovaly :-D 599bb3a116e8493ae5dacbc044d0ed30.jpg84ec68ad53bf37ff98db1ebc916ac18b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...