Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

Nejsi ty náhodou autobusák? :)

 

A teď jedna akcička na oblíbená Bambina

 

attachicon.gif6tag-510574113-1266807071710399126_510574113.jpg

O tomhle vim, ale skoda, ze ani na US strankach nemaji ty bambina vsechny. Z dvojkove rady v podstate same pro me nezajimave verze. Jednicky maji jeste v cerne. Trojkovou radu maji vsechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orient vlakno trosku skomira. Treba ho rozproudi nasledujici obrazek. Narazil jsem na to dnes na instagramu. Vypada to, ze je na svete Mako USA II.
c5a3eb5c2637519108986c0fe3c0017f.jpg

 

A kluci s cenama pritvrdili. 375USD... http://orientwatchusa.com/catalogsearch/result/?q=aa0200ab+aa0200bd+aa0200cw

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvních Mako USA jsem tady si tady všiml až když byly v podstatě nedostupný. Tyhle II vypadají taky super, jen cena je jiná. Navíc nechápu, proč vždycky hezčí (pro mě) hodinky se dělají většinou jen pro určitý trhy a ne globálně.

 

Jinak já myslím, že když si tady člověk dost pročítá fórum, tak zjistí, že Orienty jsou tady braný jako kvalitní, praktický a v určitých modelových řadách hezký hodinky za rozumnou cenu, ale pro většinu nemají tak nějak to správný srdce (mám na mysli spíš značku jako takovou, než samotný hodinky). Anebo to možná bude spíš tím, že kromě Starů a Bambin jsou možná trochu víc takový "pouťový" nebo nevím, já bych řekl lidovější a líbivější pro obyčejný lidi neposkvrněný chronomagem :).

 

Jinak abych nebyl úplně od věci, tak přidám nějaký foto. Konečně se mi podařilo sehnat novou origo kůži k mým Orientům, chtěl jsem zkusit změnu oproti tahu a musím říct, že jim sedne pěkně. Akorát na tu motýlovou sponu si budu muset zvyknout, nějak s tím zatím nejsem kamarád při zacvakávání :-D

 

6190ee719c806661ace12d4a7ac07cea.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orienty ma asi kazdy rad, jen se s nimi clovek moc nechlubi. Vidim to v prestizi znacky. Ale kdyby to byla pro verejnost "hodnotnejsi" znacka, tak ty hodinky budou drazsi a hodne lidi by zvazilo jejich nakup.

Ja mam nejakou dobu Orient Esteem. Libi se mi na nich modrene rucky, to oko a ze jsou trochu jine, ale soucasne jednoduche a prehledne. Jen ten origo remen je hruza a rucky by mohly byt delsi. Ale co by clovek nechtel za ty penize :)

post-25860-0-62167300-1466754412_thumb.jpg

Upraveno uživatelem abraka111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nová a doufám poslední akvizice. Včera dorazily, nákup nebyl vůbec v plánu, jen jsem hledal na netu kůži k mým CFM0002B0. A najendou se mezi tím vším objevily tyhle hodinky..no a zase rozhodla jiskra v očích místo rozumu. Nikdy jsem neviděl takhle pro mě perfektně udělaný zobrazování dne v týdnu a to mě dostalo. Navíc krásně přehledný hodinky na okamžitý zjištění času - jednoduchý hlavní ručky, tenoučká vteřinovka, která neruší, černej ciferník, 40mm a....140 USD, no nekupte to. Jediný větší mínus pro mě je pouze WR50, ale Orient ve své tabulce uvádí i plavání, tak věřím, že sprchu přežijou v pohodě a na dovču si vezmu Seiko nebo moje první Orienty. Pak jedno menší mínus - radši bych quartz, ale to je můj osobní problém  :D

 

Jo a abych nezapomněl, na ceně se nejvíc projevil tah. Skládaný plech mi nevadí, ale toto je plechařina na slovo vzatá, navíc jsem nebyl absolutně schopen vytlouct kolíčky a zkrátit na moji ruku (dva tahy už jsem si doma zkracoval bez problému). Takže ten se válí ve skříni a dočasně, než koupím jiný pásek, jsem na ně hodil Seiko polyuretan co mám doma.

 

 

 

 

post-38842-0-53364100-1466846752_thumb.jpg

post-38842-0-99044300-1466846764_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta komplikace je opravdu dost originální, ale to mě u Orientu nepřekvapuje :-) Každopádně se mi líbí tvar pouzdra a na kůži či gumě jim to bude slušet určitě více než na tahu. Kde si je kupoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak mi tapatalk ustřihl zprávu a edit mi nejde.

 

Radik: nesmysl :-D vím, že jsi mě na to upozorňoval pokud zůstanu na tomhle fóru, ale tohle byla fakt náhoda :-D

 

zarkow, JanNovakJan: ve zkratce, koupil jsem na ebay když jsem hledal původně kůži nebo sponu k mým stávajícím orientům. Když jsem hledal info (než jsem je koupil), tak mě to odkazovalo vždy výhradně do ruských eshopů. Takže předpokládám model určený jen pro Rusko? Model to je FFP01002B7, strojek 46w40, záručák ruský, manuál vícejazyčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...