Přejít na obsah

Jaké Hodinky Orient nosite


t48mirek

Doporučené příspěvky

1. Mně červená na Mako Pepsi nebledne, protože jsou v hodinkovnici na stinném místě. Ale tvé zjištění mě dost překvapuje. Vůbec bych něco takového nečekal

 

2. To bude asi hardwarem a udělat s tím nic nepůjde. Ty displeje prostě zobrazují barvy každý jinak. Leda nastavit počítačový monitor na podobné úrovně jako má mobil.

Včera zase celý den na koupališti, s tím blednutím jsem se smířil, jsem zvědavý jak daleko to až dojde. Jen doufám, že pod tím není zelená základovka, to bych to potom musel líznout nějakým červeným lakem na nehty. 

Čím dál tím víc se mi libí, jak je udělaná luneta, zkoušet to nebudu, ale vypadá to jak keramika. 

Dnes studujeme odbornou literaturu.

post-32939-0-62679300-1473586815_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasa, kdes sehnala ten mesh s tim pevnym koncem v 21mm? Ja je videl všude jen 20, nebo 22, tak jsem na bambina hodil shark mesh s takovym tim volnym koncem...

ahoj, díky :)

mesh jsem si koupila u p. Frýdla a je upravený z 22 na 21mm. Jak píšeš, všude jsou jinak k dostání buď verze 20, nebo 22. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja to prave resil sharkem bez toho pevneho konce... :) vzal jsem 22mm, trosku zmacknul ty ocka a jsou perfektni...
Ten tvůj mesh je subtilnejsi, tak asi se hodi vic k charakzeru Bambin, ale blby je u tech pevnych zakonceni, ze ta sirka samotného reminku je furt stejna, jen ten konec ma 20 nebo 22mm... :)

 

 

ahoj, díky :)
mesh jsem si koupila u p. Frýdla a je upravený z 22 na 21mm. Jak píšeš, všude jsou jinak k dostání buď verze 20, nebo 22.

post-36893-0-50940600-1474637050_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za ty prachy normalne pecka, zpracovani cifru teda nekompromisni, fakt cumim. Ale jak jsem si myslel, ze 21mm mezi nozkama je kravina, tak 23mm je kravina tuplovana:)

image.jpeg

Neke, tak to smekam. Me se libi uz hodne dlouho, teda spis bile. Ta vyska ale, jak na Tebe pusobi? Ja vim, ze uz jsi je mel, vid? A gratulacka!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja to prave resil sharkem bez toho pevneho konce... :) vzal jsem 22mm, trosku zmacknul ty ocka a jsou perfektni...

Ten tvůj mesh je subtilnejsi, tak asi se hodi vic k charakzeru Bambin, ale blby je u tech pevnych zakonceni, ze ta sirka samotného reminku je furt stejna, jen ten konec ma 20 nebo 22mm... :)

máš to super s tým sharkom na tých bambinách, mesh som skúšal a vyzeralo to blbo práve kvôli šírke, 20mm je jednoducho málo. gratulujem aj ti chrona máš skvelé :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neke, tak to smekam. Me se libi uz hodne dlouho, teda spis bile. Ta vyska ale, jak na Tebe pusobi? Ja vim, ze uz jsi je mel, vid? A gratulacka!!

To nesmekej, jsou to obyc m-force.. predtim jsem mel saturation divery, tydle stojej trikrat min, ikdyz maj stejnej strojek:) Vysoky nejsou, spis velky a placaty. Dik..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja to prave resil sharkem bez toho pevneho konce... :) vzal jsem 22mm, trosku zmacknul ty ocka a jsou perfektni...

Ten tvůj mesh je subtilnejsi, tak asi se hodi vic k charakzeru Bambin, ale blby je u tech pevnych zakonceni, ze ta sirka samotného reminku je furt stejna, jen ten konec ma 20 nebo 22mm... :)

 

 

Já myslm, že je to jen o vkusu, k hodinkám se hodí oba, já jsem ale právě hledala tu jemnější variantu. Kdybych však nepadla na ten upravený, bývala bych to řešila nejspíš jako ty, i když... ono stačí to pevné zakončení jen trochu ubrousit na potřebnou rozteč, tak by mi to možná nedalo a pohrála bych si s tím. Právě menší šířku samotného náramku oproti zakončení jsem považovala za výhodu - má nějakých 19mm.

 

Koukám, že jsi vybaven :) chystám se poohlídnout také ještě po jiné variantě, myslím, že hodinkám sluší a osobně se mi i dobře nosí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ruce je tedy nemám, ale tento víkend jsem dostal nějakou chuť se s nima aspoň pomazlit...

 

attachicon.gifDSC_0011.jpg

attachicon.gifDSC_0008.jpg

sú pekné, dlho som o nich uvažoval nakonec u mňa zvíťazil SKX ale tieto pepsi sú fakt super a tá modrá nemá chybu , gratulace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sú pekné, dlho som o nich uvažoval nakonec u mňa zvíťazil SKX ale tieto pepsi sú fakt super a tá modrá nemá chybu , gratulace :)

 

Díky. Ono vlastně není k čemu gratulovat, protože je mám přesně 2 roky, ale celou dobu je více méně jen chovám v hodinkovnici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...