Přejít na obsah

Hodinky s kalkulačkou


t2

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

Tak dneska mi přišla všehochuť různých údajně nefunkčních hodinek na náhradní díly za symbolickou cenu a podařilo se mi z nich rozchodit jedny poškrábané CA-53W, stačilo trošičku rozchodit boční tlačítka a vyštrachat k nim ještě nějaký pásek a bylo to, baterka je původní.

No a rovnou jsem je vzal na chalupu na drsnější práci, betonování atd.. prach a hrabání se v mokrém písku..až hanba..

Vše zvládly bez zaváhání ...překvapilo mě, jak je kalkulačka krásně ovladatelná, to je spíš kalkulačka s hodinkami než hodinky s kalkulačkou. Když k tomu ještě uvážím, jak "zadarmo" jsou na E-bay (teda s malinko jiným modulem - 8 míst kalkulačky, zato stopky do 24 hodin..moje mají jen 60 minut), tak mi to vychází jako perfektní hodinky nejen na práci, když chcete mít hodinky s kalkulačkou, které jsou navíc i trošku voděodolné.

 

Asi z nich bude můj další oblíbený typPosted Image

 

post-12565-092861000 1332862574.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tak já už ten příspěvek nahoře nemůžu editovat, ale teď jsem zjistil, což mě dost potěšilo, že stopky nejsou jen do 60 minut, ale normálně do 24 hodin, akorát že pro zobrazení hodin musíte zmáčknout symbol pro děleno...

 

Stejně vím, že by mě někdo opravil, tak to píšu radši sámPosted Image

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tak tak, kdybych tu seděl dřív tak bych tě na to upozornil. Jinak gratulace. Tyhle s 10 digitem v týhle variantě nemám. Na betonování je jich škoda.

 

Asi jo, trochu jsem je původně totiž podcenil, nevěděl jsem, co je to přesně zač a taky to bylo tím, že přišly v hromadě šrotu za pár korun, ale teď už na ně budu hodnej...už mám objednaný ty superlevný za cca 380,-Kč i s poštovným z E-Bay a chystám se z nich udělat jedny z nejoblíbenějších..mimochodem, tolik pozitivních (a proti tomu tak málo negativních) komentářů na Amazonu o hodinkách jsem snad ještě neviděl, to svědčí o tom, že poměr cena/výkon je výborný.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Mně se ty Pumy moc nelíbí, mám radši ty klasicky vypadající...

 

Nevíte někdo náhodou, jak je řešený potisk u CA-53W? Já čím víc to zkoumám, tak mi připadá, že text není natištěn přímo nahoru, ale že je možná schovaný pod nějakou tenkou vrstvou, která ho chrání proti sedření, nebo jak to popsat..docela by to tak mohlo být, protože osobně jsem ještě snad nikdy neviděl sedřené písmo, což je třeba u DBC-150 normální a tam je jasný, že je to natištěný nahoře.

Jestli si vzpomínáte na starý mobily, tak třeba jsem měl Nokii se skoro kompletně sedřeným popisem tlačítek a pak jsem měl nějaký ještě starší Panasonic, kdy byl potisk taky jakoby schovaný pod horní vrstvou a nikdy se nesedřel. Zajímalo by mě, jestli to u těch hodinek není podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Já si myslím, že je to natištěný úplně normálně, ale zrcadlově na plastu a ten je pak otočenej. Takže ta potištěná strana je uvnitř a my koukáme na průhledný plast zvenku. Jako kolem displaye. Doufám, že jsem to nenapsal moc nesrozumitelně. 

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Já si myslím, že je to natištěný úplně normálně, ale zrcadlově na plastu a ten je pak otočenej. Takže ta potištěná strana je uvnitř a my koukáme na průhledný plast zvenku. Jako kolem displaye. Doufám, že jsem to nenapsal moc nesrozumitelně.

 

 

Asi jo, tak nějak to bude..ale je to dobrý řešení, takhle se číslice nesedřou jako u jiných, kde je to natištěné přímo nahořePosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Je to přesně tak, tady na těch sice píšou 7 melodií, ale pamatuju si jen tu malou noční. Přeci jen už je to víc než 25let :smile_anim:

 

Na základce jsem s nima byl king, až do tý doby, než jsem s nima hodil tlamu na kole..to bylo :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základce jsem s nima byl king, až do tý doby, než jsem s nima hodil tlamu na kole..to bylo :crying_anim:

 

Pamatuju jak jsem sebou seknul z rozjetýho kolotoče do bláta se svejma prvníma digitálkama. Byli jsme jako rodina na výletě. Já chodil na první stupeň základky, takovej malej špunt. A já hrozně bulel. Máma mě utěšovala že to přejde a že to přestane bolet. Ale já prej odpověděl že se rozbily moje hodinky. Bál jsem se že je po nich. ( už si na to nepamatuju, znám tu historku z vyprávění ) No ale tohle ty laciný dalo by se říct vietnamský digi to tenkrát přežily. Byly kovový a měly světlo. Kdoví jak by dopadly plastový géčka... asi dobře.  

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kesselky s kalkulačkou pád z kola nepřežily, prdnul jim display. Mimochodem to byl pěknej šmejd, pouzdro z pochromovanýho bůhvíčeho, čudlíky po půl roce přestávaly fungovat. Ale stejně bych je chtěl do krabičky.. Už proto, že ve mně vlastně probudily to, čemu se tady říká chronobundus. I když jsem si to tenkrát (v sedmý třídě) ještě neuvědomoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tyhle Kesselky s kalkulačkou byly trochu vzácnější než ty obyčejný. Těch se na Aukru povalujou tuny a při troše štěstí se dají sehnat i nenošený. Totéž platí i o jejich novější variantě s názvem Montana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tyhle Kesselky s kalkulačkou byly trochu vzácnější než ty obyčejný. Těch se na Aukru povalujou tuny a při troše štěstí se dají sehnat i nenošený. Totéž platí i o jejich novější variantě s názvem Montana.

 

Už nejakou chvíli aukro i ebay sleduju, ale zatím nic, tak se třeba časem zadaří..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...