Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

Jeee, tys to krasne napsal, to pouziji na fejsu, teda s tvym svvolenim. Je tam klub pratek madarskeho uheraku PICK:-)

 

na moje kraviny nepotřebuješ svolení, ty já průběžně trousím při cestě životem. :D

 

Hezké svátky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ricous,co to tam máš za památeční model Plzně?

....

 

To by měla být litrovka s keramickým špuntem, prodávaná v papírovém kartónu, jestli se nepletu.

 

post-953-028610500 1324743965.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...když už tady frčí ta pickománie...tak dneska jsme šli s přítelkyní k jejím rodičům a ups...na stole uherák. Juknul jsem na obal a vidím Pick. Normálně jsem se rozesmál a vzpomněl si na tohle forum. Prostě to frčí i mimo chronomag. Proběhla ochutnávka a je prostě výbornej..jen medailonek nemám Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že prizak je velký muž s velkým charismatem. Kdyby nežral salám, ale třeba choval strašilky, určitě by tady po něm zůstalo mraky teraristů.

 

Ale abych nebyl OT, tak zde nadhodím odborníkům nejpovolanějším (v čele s prizakem samozrejme): Co říkáte na takový ty salámy od vánočních trhovců? Mateř koupila jakousi klobásu z jelena, stánkař se dušoval, že je tam 80%jelen, 20%vepř, no nevím - ale bylo to moc dobrý. Já u nich koupil salám z daňka jako dárek, k tomu mi prodavač řekl, že je tam 50% daněk a víc ani bejt nemůže, páč jinak by to nedrželo pohromadě. Připadá mi to trochu jako lákadlo na lidi - salám z daňka, jelena, klokana, jezefce a všeho možnýho, ale na druhou stranu jistý kvality to má - aspoň ten jelen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že prizak je velký muž s velkým charismatem. Kdyby nežral salám, ale třeba choval strašilky, určitě by tady po něm zůstalo mraky teraristů.

 

Ale abych nebyl OT, tak zde nadhodím odborníkům nejpovolanějším (v čele s prizakem samozrejme): Co říkáte na takový ty salámy od vánočních trhovců? Mateř koupila jakousi klobásu z jelena, stánkař se dušoval, že je tam 80%jelen, 20%vepř, no nevím - ale bylo to moc dobrý. Já u nich koupil salám z daňka jako dárek, k tomu mi prodavač řekl, že je tam 50% daněk a víc ani bejt nemůže, páč jinak by to nedrželo pohromadě. Připadá mi to trochu jako lákadlo na lidi - salám z daňka, jelena, klokana, jezefce a všeho možnýho, ale na druhou stranu jistý kvality to má - aspoň ten jelen...

 

Ahoj, no, kvalitu to mu, ale podvodniku je dost a dost. Zakaznik si muze myslet, ze je to parada jen proto, ze to ma jinou chut, nez na kterou je zvykly z obchodu. Taky uz jsem ochutnal a nadsen jsem yl jen jednou a to u jeleni klobasy. Neverim jim. Jinak, az si budes chtit opravdu pochutnat na ceskem vyrobku, v MAKRU si kup lovecak, dela to jedna nase firma a je vyroben dle receptury z r. 1975. Vim, o cem pisu. Na 100g vyrobku je pouzito 130g masa. Zkus a dej vedet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no, kvalitu to mu, ale podvodniku je dost a dost. Zakaznik si muze myslet, ze je to parada jen proto, ze to ma jinou chut, nez na kterou je zvykly z obchodu. Taky uz jsem ochutnal a nadsen jsem yl jen jednou a to u jeleni klobasy. Neverim jim. Jinak, az si budes chtit opravdu pochutnat na ceskem vyrobku, v MAKRU si kup lovecak, dela to jedna nase firma a je vyroben dle receptury z r. 1975. Vim, o cem pisu. Na 100g vyrobku je pouzito 130g masa. Zkus a dej vedet.

 

Hoď sem fotku toho lovečáku, ať nekoupím obyčejnou srágoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoď sem fotku toho lovečáku, ať nekoupím obyčejnou srágoru.

 

Ahoj, te´d nemám, ale nemůžeš se splést, na té papírové známce je jasně napsáno 1975 (snad jsem nespletl rok) a je tam napráno dle receptury. Jiný takový tam není. A nezapomeň, že hned vedle je PICK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoď sem fotku toho lovečáku, ať nekoupím obyčejnou srágoru.

 

Už jsem to tu psal na začátku tohoto vlákna v příspěvku č.39.Do toho lovečáku jdi,je opravdu jako dřív.Za komunistů byla jeho chuť konstantní,ať byl odkudkoliv,bohužel dnes to chrlí kdejaký diletant a krom tvaru,na kterém všichni parazitují,je to chuťově úplně vedle.Když už v tom Makru budeš,tak dej ještě do košíku Vysočinu 1967,pro kterou platí to samé,jako pro onen lovečák vyráběný pro značku HoReCa(Hotels,Restaurant,Catering).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu psal na začátku tohoto vlákna v příspěvku č.39.Do toho lovečáku jdi,je opravdu jako dřív.Za komunistů byla jeho chuť konstantní,ať byl odkudkoliv,bohužel dnes to chrlí kdejaký diletant a krom tvaru,na kterém všichni parazitují,je to chuťově úplně vedle.Když už v tom Makru budeš,tak dej ještě do košíku Vysočinu 1967,pro kterou platí to samé,jako pro onen lovečák vyráběný pro značku HoReCa(Hotels,Restaurant,Catering).

 

No prekrasna prace, jmenuji te svym zastupcem pro tyl. Ale, ten lovecak je opravdu jak za komancu. A zacali delat, nebo ,,uz? delaji turisticky salam a jeden z nich je dokonce podle receptury z roku 1967. Uplne nejhorxi sracku, co si muze clovek koupit je tzv. fermentovany vyrobek. Chut uzeni je dodana chemicky, maso tam neni a ůo par dnech to zacne pachnout, coz se ti u kvalitnicn trvanlivych uzenin nestane.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...