Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

Tak manželka dnes koupila dvě šišky v Tesku, v akci za prý 299/kg

 

Jestli máš v avataru její fotku, tak je mohla mít gratis i s pečivem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zase vlákno. Vypadá to, že prizak vydělává jen na salámy značky PICK a nic jiného nežere, protože už mu nestačí peníze. Dnes jsem byl v Kauflandu a jak jsem viděl ty plesnívé suché salámy, tak jsem měl co dělat, abych zadržel smích. Musel jsem se tvářit jako debil. Jinak po svátkách taky vyrazím do zlínských supermarketů vyhledat tento salám. To musím ochutnat. Může sem někdo nahodit fotku, jak má vypadat ten správný salám?

Prosím moderátora o smazání předchozího příspěvku v tomto vlákně, z mobilu se to nějak divně edituje. Děkuji.

 

Tahle má vypadat to pravé ořechové. Proboha, kdo mi to zase do toho koše dal? A proč před pokladnou???

post-20133-047931400 1324679464.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my jsme ho doma včera spořádali :D ... Až se zcivilizuju, tak jedu pro další ... chuť je chuť a doba ledová je doba ledová :D :D...

Nicméně je to hroznej mor ....

 

PS: rada jak si uchovat Pick co nejdéle: bráchovi jsem řekl, že to je z osla a tak je o jednoho strávníka méně :gora: ostatním ochutnavačům to bohužel nevadí :sad01_anim:

Upraveno uživatelem Qwuiddo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my jsme ho doma včera spořádali :D ... Až se zcivilizuju, tak jedu pro další ... chuť je chuť a doba ledová je doba ledová :D :D...

Nicméně je to hroznej mor ....

 

PS: rada jak si uchovat Pick co nejdéle: bráchovi jsem řekl, že to je z osla a tak je o jednoho strávníka méně :gora: ostatním ochutnavačům to bohužel nevadí :sad01_anim:

 

Z osla to delaji jen Rumuni, ale to mu nerikej, jinak na tebe nic nezbude.. Hezke vanoce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prizaku,nechápu kde bereš ten apetyt.To není šance,že by se Ti to přejedlo?Skoro mně to připadá,že jsi vyměnil cigarety za uheráky.Kdyby o Tobě a Tvé zanícené propagaci věděli u Picku,tak dostáváš provize v naturáliích.Jak to tak vidím,tak je kolem Tebe nakaženo celé široké okolí,které Tě zná.Kdo jednou nastoupí k Tobě do autobusu je ztracen. Hodně mě překvapuje,kolik lidí to vůbec nezná,už za komunistů to byl spolu s pravými čabajkami vrchol pochoutek svého druhu.Pro toho,komu ta chuť přijde příliš ostrá a štiplavá bych měl jednoduchý a osvědčený tip:přikrajovat kyselou okurku.Dobrou chuť.Prizaku,závidím Tvým blízkým,jak to mají jednoduché při vymýšlení dárků pro Tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prizaku,nechápu kde bereš ten apetyt.To není šance,že by se Ti to přejedlo?Skoro mně to připadá,že jsi vyměnil cigarety za uheráky.Kdyby o Tobě a Tvé zanícené propagaci věděli u Picku,tak dostáváš provize v naturáliích.Jak to tak vidím,tak je kolem Tebe nakaženo celé široké okolí,které Tě zná.Kdo jednou nastoupí k Tobě do autobusu je ztracen. Hodně mě překvapuje,kolik lidí to vůbec nezná,už za komunistů to byl spolu s pravými čabajkami vrchol pochoutek svého druhu.Pro toho,komu ta chuť přijde příliš ostrá a štiplavá bych měl jednoduchý a osvědčený tip:přikrajovat kyselou okurku.Dobrou chuť.Prizaku,závidím Tvým blízkým,jak to mají jednoduché při vymýšlení dárků pro Tebe.

 

 

Ahoj, něco vysvětlím. Když jsem chodil v Kostelci nad Labem (nyní bydlím na liberecku)do ZŠ, někde do 2 - 3 třídy (asi rok 1977), tak strýc, který byl hospodský, protože vše sehnal přivezl mámě šišku PICKU a COCA COLU v plechu. Na tu dobu něco nevídané u nás v ČSSR.

Ochutnal jsem salám a v tu chvíli ve mě něco bouchlo. Dodnes si to pamatuju. Od té doby jsem na PICK nemocnej. Máma vždy koupila na vánoce jednu, někdy i dvě šišky a já je vždy sežral a když ne vše, tak skoro vše. Byla naštvaná a proto každý rok ten salám schovávala, aby vydržel alespoň na štědrý den. Já ho ale vždy našel, protože chodila do práce a já šmejdil po bytě. Každý rok jsem byl bit.

Ty shovky, které vymýšlela by ani ve filmu nikdo nevymyslel. Jeden rok jsem ho našel v pračce, další v uhelně, v konstrukci postele, ale vždy jsem byl úspěšný.

Jednou to mi bylo už asi 13 let a bylo kolem 22. prosince jsem pořád nic nemohl objevit a už jsem z toho byl úplně bezradnej. Nemohl jsem ani spát a přemýšlel, kde jsem ještě nebyl. V ten den jsem se díval na nějaký film na ČB televizi DAJANA a na okno přiletěla sněhová koule. Venku byl kamarád a abych šel ven. Řekl jsem mu, že už jdu a jak jsem okno zavíral, musel jsem skoro ramenem, bo nám tam Óóópéééébééééháááá dalo kovotěs a to byla hrůza, periferní vidění nezklamalo.

Vpravo nahoře za závěsem byl ve zdi natlučený hřebík a na něm visely dvě velké šišky PICKU. V tu chvíli se mi udělalo hrozně moc zle, abych nemusel ven. 23. prosince večer to máma zjistila a protože tam zůstal viset jen asi 5cm kousek, rozmlátila o mě trubu z vysavače, protože jinak neměla šanci v tu dobu už mi nafackovat, už jsem byl velkej kluk. V dospělosti už jsme se tomu jen zasmáli akdyž to někomu vyprávěla, tak nikdo nechtěl věřit.

Od té doby už věděla, že nemá šanci. Ale kupovalo se pořád i když byl drahý, kolem 110,-Kčs a na to, že měla plat kolem 1300,-Kčs to byla darda. No a moje žena, tak to je anděl, protože mám koníčky tři: a to PICK, hodinky a zbraně, zejména WW2. A samozřejmě pivo, ale to každý zde.

Ta je ze mě někdy úplně na prášky, co zase vymyslím a le v ledu dostane k narozeninám taky CITIZENY a sice CITIZEN EW0930-55E, tak už nebude mít důvot tvrdit, že jsem blázen jenom já.

Tak si dnes ten štědrý den užij.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z osla to delaji jen Rumuni, ale to mu nerikej, jinak na tebe nic nezbude.. Hezke vanoce.

 

To jsou kecy. Původně se do rumunských salámů přidávalo koňské maso, ale nyní to je jen vepřové. To původně znamená tak pul stoleti tomu nazad.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou kecy. Původně se do rumunských salámů přidávalo koňské maso, ale nyní to je jen vepřové. To původně znamená tak pul stoleti tomu nazad.

 

Nwm, jak se ten salam jmenuje, ale osli maso je zaklad. Samozrejme, ze ani konsky salam (pravy) neni jen z konskeho masa, ale tvori zaklad.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlákno nechápu - je naprosto šílený. Stejně tak nechápu sebe, protože jsem dneska v Hypernově tenhle "předraženej salám" koupil... :D Měli kilovej v plechu za 399,-, já se spokojil s 400g verzí za 179,- (v regálu byla jen cenovka, prodavačka mi na požádání přinesla jeden kousek ze skladu).

Takže dneska zlaté prase neuvidim, fotku svátečního oběda přikládám (žena šílí).

Jinak je mě taky lepší šatit než živit, ale celou šišku bych teda na jeden zátah nedal...

post-3263-042917800 1324725357.jpg

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlákno nechápu - je naprosto šílený. Stejně tak nechápu sebe, protože jsem dneska v Hypernově tenhle "předraženej salám" koupil... :D Měli kilovej v plechu za 399,-, já se spokojil s 400g verzí za 179,- (v regálu byla jen cenovka, prodavačka mi na požádání přinesla jeden kousek ze skladu).

Takže dneska zlaté prase neuvidim, fotku svátečního oběda přikládám (žena šílí).

Jinak je mě taky lepší šatit než živit, ale celou šišku bych teda na jeden zátah nedal...

 

Tak to jsme na to stejne, vecer udelam zatisi s mymi tremk konicky s vanocemi a povesim. Twl, mam pauzu, ja snad zajedu do MAKRA.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nwm, jak se ten salam jmenuje, ale osli maso je zaklad. Samozrejme, ze ani konsky salam (pravy) neni jen z konskeho masa, ale tvori zaklad.

 

Mir vsem oslum, konum, divocakum, jelenum, prasatum, bejkum, co jsem kdy sezral.

smrt vsem drubezim separatum, co jsem kdy v nouzi nejvetsi sezral taky...

BTW jak to ma Richard nafoceny, to je moc pekny betlemek. jeste by tam mel mit hodinky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mir vsem oslum, konum, divocakum, jelenum, prasatum, bejkum, co jsem kdy sezral.

smrt vsem drubezim separatum, co jsem kdy v nouzi nejvetsi sezral taky...

BTW jak to ma Richard nafoceny, to je moc pekny betlemek. jeste by tam mel mit hodinky. :)

 

Jeee, tys to krasne napsal, to pouziji na fejsu, teda s tvym svvolenim. Je tam klub pratek madarskeho uheraku PICK:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...