Jump to content

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?

prizak

Recommended Posts

Jo a tech pet kilo, co jsem vyhral mi vydrzelo tri dny. Hospodsky za to dal 2.460.-Kc. Nemel se sazet a jinak ta slupka je jedly papir a jsou v nem velmi zdrave plisne. V jednou poradu v nedeli rano byl o tomto salamu dokument a tam jasne rekli, ze je zdravejsi, nez nejzdravejsi jogurt. Kua a uz bych zase dal kus.

:gora:

Ale abych nebyl oftopik, koupil jsem štangli tchánovi k Vánocům. Třeba mi ukrojí kolečko.

ja jsem to v zivote nejedl.

old school proletář? :) Pro jistotu si polož vedle sebe antidotum, aby to s tebou nešlehlo.

post-1551-059723400 1324542988.jpg

Edited by Roman I.

Já včera málem v metru vyprsknul smíchy, když jsem na dveřích ***ónu viděl nalepený letáček na koncert Luštěly - odkaz. :D

Tohle vlákno je samo o sobě poučné, ale tohle už je moooc:)

zpět k tématu, na uherák se hodí spíš menší hodinky, barevně asi Suby RED, doporučuji.

wtf? Ted uz zbyva jen zalozit vlakno o lovecaku...

Když už jsme u těch uzenin,tak lovečák byl za komunistů velice dobrý salám.Bohužel,dnes je to pouze napodobenina,která má s tím původním společný pouze tvar.Chuť je různá od Poličanu,přes Herkulese,až k něčemu horšímu.

Naštěstí Makro prodává tento výrobek pod svou značkou HoReCa a deklaruje u něj,že je vyráběný dle původní receptury z roku 1975 nebo 76,to nevím jistě.Nikde jinde než v Makru jsem ho neviděl a ta chuť je skutečně taková,jako kdysi.Kilo je asi za 180 korun,takže ta šiška vyjde na cca 90 Kč.

Pro prizaka je to nešťastně malé provedení,které je tak akorát k Rychlým zprávám na Barrandově.

:D Co tchyne?

Chtěl jsem jí tady z fóra koupit k Vánocum sklípkana, ale pražská sociálka ještě neposlala nemocenskou a tak nedostane nic... :D

Jinak k tématu - uherák moc nemusim.