Přejít na obsah

Panerai 382 Bronze Special Edition


Cyril

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

ty mně jednou budeš muset dovézt pomeranče do špitálu, protože z tohodle jsem na infarkt :)

 

Pánové díky! Mě se 382 taky moc líbí. :notworthy: Teď budu čekat ještě na patinu u spony.

Pomeranče ti Romane rád dovezu...Stejně jsme si s Kubsonem říkali, že bychom postupně mohli objet všechny český a možná i slovenský Chronosrazy. Ať vás vy Xichti zase po čase vidíme a třeba se seznámíme i s novými tvářemi! :cheers: :wine:

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

...Stejně jsme si s Kubsonem říkali, že bychom postupně mohli objet všechny český a možná i slovenský Chronosrazy. Ať vás vy Xichti zase po čas vidíme a třeba se seznámíme i s novými tvářemi! :cheers: :wine:

 

Já di dám xichty. Stačí, když pošleš Kubu a Paneraie. :D

 

 

EDIT: Zapiš si čtvrtek 7. června Solidní jistota! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.Stejně jsme si s Kubsonem říkali, že bychom postupně mohli objet všechny český a možná i slovenský Chronosrazy. Ať vás vy Xichti zase po čas vidíme a třeba se seznámíme i s novými tvářemi! :cheers: :wine:

 

Ježiší přijeďte. My uvítáme každou atrakci. Jen to bude doufám s noclehem. a připravte si nějaké pěkné číslo: "Chronoshop, chronoshop Chronoshop!!! Pozoooorrrr to je přímo hvězda mezi internetovými obchody :) ...."

 

http://cz.topfun.tv/filmy-online/smrt-krasnych-srncu-635388.html

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Nevím kolik stály, ale jestli stály tolik kolik píšou tady, tak jsi teď dost vydělal...viz cena teď :-)

Jinak bomba, vypadají fakt dobře. jen jestli ten bronz nenímoc měký, jestli se tam nebudou dělat víc škrábance. Já na mých OP jich mám neurékom......

http://www.gemnation.com/watches/Panerai-Special-Editions-Luminor-1950-Submersible-3-Days-Automatic-PAM00382-21991.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já koukal, jak jsou ceny nahoru. Já svoje 0048 koupil v roce 2009 za cca 120 tis. a teď jsem koukal, že stojí přes 140 tis....To samý TH Monaca, sice mají safírový sklíčkoa, ale stojí přes 100 kolíků a já za ně v r.2008 dával 69....hlavně že je inflace kolem 2% :hang:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...