Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Dobré ráno všem, máte někdo zkušenost s opravou přístroje na Nespresso? Káva neteče kouhoutkem do šálku, ale rovnou do odpadní nádobky. Je pravda, že přístroj už máme asi 7 let. Má smysl řešit opravu, případně kde. Díky za odpovědi Radek

řešil jsem to před  2 roky a oprava byla neekonomická,kup novou  mašínu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno všem, máte někdo zkušenost s opravou přístroje na Nespresso? Káva neteče kouhoutkem do šálku, ale rovnou do odpadní nádobky. Je pravda, že přístroj už máme asi 7 let. Má smysl řešit opravu, případně kde. Díky za odpovědi Radek

a nebo si dat kavovy pausal a daji ti novou masinu za 250kč
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejnou závadu - u U MILK. Problém byl v tom, že káva standardně teče takovou plastovou "výlevkou", která se ale musí vždy zvednout při zajíždění celé hlavy. Na bocích má takové výstupky, přes které se to zvedá. A časem dojde k jejich obroušení, výlevka se nezvedne a káva teče do nádobky.

 

Oprava byla jednoduchá, pájkou jsem ten plast trochu víc odchlípl a vše fungovalo dalších pár let.

 

Ale samozřejmě nevím, zda je to stejná závada. Ale stačí se podívat, zda se u výtoku kávy objeví ta tryska, standardně se překlápí pryč, aby káva pak neodkapávala.

 

Nebo oprava - ale cena byla 1 500 Kč bez ohledu na závadu, prostě jen jedna cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je ta "exkluzivita" spíš opruz, kupuju origo kapsle, protože jsem nic lepší nenašel.

A zkusili jste už někdo kapsle od Starbucks (myslím že v Kauflandu, nebo Tescu je mají, stejnějako Jacobs a LoR...? Od Nespressa piju výhradně to nejsilnější (kazaar), ale ten Starbucks mě tedy hodně překvapil, fakt silné a chutné presso. Ovšem cena jako od Nespressa...asi se ta kvalita moc ošidit nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...