Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Tak to neházej do koše, ale zavez to do butiku :-)

 

viz jejich FAQ na webu:

Použité Nespresso kapsle je možné odevzdávat do speciálního kontejneru přímo v pražské provozovně Nespresso Boutique v Pařížské 10.

Po - Pá: 10:00 - 20:00, So,Ne + svátky: 10:00 - 19:00

Nasbírané kapsle jsou odváženy do recyklační společnosti, kde je využito obou částí kapsle - káva je využita pro výrobu energie a hliník je recyklován pro další použití.

V průběhu podzimu 2013 bude umožněn i svoz použitých kapslí přímo od našich zákazníků. Více informací bude zasláno stávajícím členům Clubu emailem a informace budou uvedeny na www.nespresso.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem prolézal Datart a měli tam kromě jiných kapslí i tyto (obrázek). Zakoupil jsem na test, a originál je jen jeden, skoro žádná pěna, chuť hospodského espressa, no škoda peněz. Navíc jdou hodně špatně a těžko zasouvat do kávovarů, páčka se musí celkem dost zmásilnit. Není nad Ristretto, Napoli a Roma

Také jsem koupil na zkoušku.Nedá se to pít...Rozdíl oproti originálu je velkej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska v Nespresso butiku zjistil, že už i v ČR recyklují použité kapsle.

Mají k tomu na prodejně sběrný kontejner a prodávají takový domácí bezpachový boxík.

A protože tablety vždy kupuju přímo na butiku, když mám cestu okolo, tak už jsem s recyklací začal taky a příště jim tam nechám odpad...

Je mi ale jasný, že je to spíš jen takový sranda eko příběh (který Nespressu chyběl), než seriózní aktivita.

 

no konečně, škoda, že aspoň tuto informaci už neposlali do mailu, máme jich doma tak 200

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma nebo v práci?

 

My doma a možna jich je i vic, ale počítat je nebudu

 

U nas máme bio popelnice zadarmo, v nespresso to tak neni? Za 500 si raději koupim kafe a budu to dávat porad do krabice od bot jako doteď:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

200/měs. doma, rodina + návštěvy. Co máme Nespresso, chodí k nám na kefa kde kdo. Až se dozví, že Aeroccino (dokoupil jsem o víkendu) dělá řádově lepší mlíko než Lattissima, bude lidí chodit ještě víc :)

 

Minipopelnice na kafe zadarmo neni. Ale je smradotěsná a vodotěsná (směrem ven). A má stylový ouško :) Odpad vyložený v butiku samozřejmě zadarmo je.

 

Biopopelnice 120 L v Praze je za 600 na rok.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bandi, když si tady vzpomněl to Aeroccino. Taky ho máme a vypozorovali jsme, že v některé dny se prostě můžeš postavit na hlavu, ale pěna stojí za velké kulové - jinak tedy standardně super. Používáme pořád stejné mlíko (plnotučné, od koho bych se musel podívat doma). Pamatuju si, že moje bába, když dělala smetanu tak čas od času mrkla na oblohu a řekla, že dneska to nepůjde...tak by mě zajímalo, jestli máte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně na Lattissimě vadí:

  1. nutnost důkladného a častého vymývání nádobky, protože i tak do třech dnů v lednici mlíko kysne. Navíc první latte dne bylo vždycky nějaký poloviční, musel jsem nejdřív prohnat trysku čistou vodou. Celkový oser okolo používání té nádobky je opruz, který mi rušil smysl toho quick kafe. Lattissimu vyndám, když bude víc hostů (bab).
  2. pěna hnaná párou prostě není taková...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď sem chtěl objednat kamarádovi kávovar na ten voucher a že ho prej posílali jen někomu, tak mě to docela naštvalo/překvapilo a navíc ještě když mi slečna na hotline řekla, že to posílali náhodně, že to nebylo ovlivněný množstvím odběrů, ale hned dodala, že budou další akce

 

Už jste někdo testnul ty nové 2 kávy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to mi taky říkala, ale stejně jsem ho objednal a k tomu i ten balíček s tou 11 a 12.

 

 

Jj já si je včera koupil a můžu doporučit. Jsou silný jak noha od stolu.

 

Já zrovna tak, neskutečný je, že sem to objednal odpoledne a snad do 20 minut mi přišel mail, že to posílaj a asi mi to dneska přijde na 11 a 12 jsem hodně zvědavej, teď v podstatě piju téměř výhradně Trieste, koupil sem si asi 10 balení :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...