Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Kapsle koupíš v Praze na Pařížské, pak jestli máš cestu kolem Vídně a v dalších velkých dědinách.

 

Díky

v těch velkých dědinách asi nějaké speciální kafe krámky že? Protože v různých elektrokrámech mají hafo různých kávovarů a k nim prodávají rovnou i kapsle (dolče husto, jacobs tasemnice atd.) ale to evidentně neplatí o Nespresso .,.... nevadí, jsem na nákupy online zvyklý, jen jsem se chtěl ujistit, že dobře vidím když nic nevidím :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč kupuješ kávovar, když si napřed nezjistíš, kde seženeš kafe? :sad01_anim:

 

Klííd to já vím že funguje eshop a nestěžuji si

enem jsem v krámech vedle štosů "konkurenčních" kapslí neviděl ty jediné správné

tak jsem se chtěl ujistit že to není vada zraku ale fakt záměr firmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mám "problém" :-)))

Dorazil kávovar Pixie a dělá tak dobré kafe a tak rychle a bezpracně, že změním dosavadní návyky (jedno espresso ráno, jedno podvečer, a ty tanečky kolem toho a Saeco zabíralo 3x víc místa než Pixie plus nějaké místo zabíral kafemlýnek a pak remcy od manželky že leju logr z páky do dřezu atd. atd.) a začnu lemtat denně čtyři-pět kalíšků :suicide_anim: abych ochutnal všechny přibalené kapsle..

Když to shrnu stručně: Chronomag za ty roky obohatil můj život o spoustu dobrého a teď mám navíc díky pánům přispěvatelům (páč vůči působení fešného G.C. v reklamě jsem imunní) i mňamka labůžo pohoda kafčo, díky všem za navedení na správnou kolej :notworthy:

 

(mimochodem opravdu stál jen 2600 plus pošta ... v Electroworldu je i pultová cena modré verze stejně libová jako na netu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove muzete mi prosim nekdo svym svycarskym chronografem stopnout, jak dlouho se Vam dela standartni pressicko? A jak dlouho lungo? Resp. jaky je nastaveni kavovaru s fabriky? Ja jsem to nejak ladil na novy sklenice, abych mel mlecnou penu az po okraj, az jsem to nejak uplne rozladil... :rolleyes: :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove muzete mi prosim nekdo svym svycarskym chronografem stopnout, jak dlouho se Vam dela standartni pressicko?

To si nemyslím, že ti pomůže. Kafe se mi nedělá stejně dlouhou dobu. Někdy to teče rychleji, někdy jen tak cmrndá. Podle mě by ses měl řídit svou chutí (a nebo doporučeným obsahem šálku, když už chceš dát na nastavení z fabriky). Ale čas bude imho nestejnej kapsli od kapsle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemyslím, že ti pomůže. Kafe se mi nedělá stejně dlouhou dobu. Někdy to teče rychleji, někdy jen tak cmrndá. Podle mě by ses měl řídit svou chutí (a nebo doporučeným obsahem šálku, když už chceš dát na nastavení z fabriky). Ale čas bude imho nestejnej kapsli od kapsle.

 

Ten kavovar ale nepozna jaka kapsle tam zrovna je? Navic meni se delka behu cerpadla... nebo to cerpadlo bezi tak dlouho, dokud neprotece definovany mnozstvi vody ZA kapsli?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kavovar ale nepozna jaka kapsle tam zrovna je? Navic meni se delka behu cerpadla... nebo to cerpadlo bezi tak dlouho, dokud neprotece definovany mnozstvi vody ZA kapsli?

 

Mně to přijde, že záleží na tom, jak moc je ta kapsle naplněná (napěchovaná), ale nevím.

Pravdou ale je, že mi nateče vždycky stejný množství vody, ať to trvá 1O sekund a nebo se to cmrndá třeba 30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mňamka labůžo pohoda kafčo, díky všem za navedení na správnou kolej :notworthy:

 

Vítej v Pixie Clubu.

Malá rada do začátku, některé eshopy nabízí Nespresso kompatibilní kapsle. Jsou to sračky. Dávej do Pixie jen origo kapsle, úspora pár korun nestojí za zasírání mašinky patokama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej v Pixie Clubu.

Malá rada do začátku, některé eshopy nabízí Nespresso kompatibilní kapsle. Jsou to sračky. Dávej do Pixie jen origo kapsle, úspora pár korun nestojí za zasírání mašinky patokama.

 

díky

jojo to už mám nastudované "fejky nebrat" :sad01_anim:

objednal jsem malý welcome pack, než se propiju těmi 15 baleními, to bude doktorka při květnové kontrole čubrnět na EKG

dnes jsem od 16 do 21 hodin dal tři presíčka a ještě bych si dal ale musím se brzdit :suicide_anim:

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to tady už někde je, ale v tom kvantu příspěvků to nemůžu najít a tak se zeptám. Jak to je s těma kapslema, to je pouze káva, nebo v některých je i mléko ? Já totiž všechna kafe piju jen s Tatra mlékem a tak nevím, jestli se do nespresa musí také lít, nebo tam už je nějaký mixuňk káva-suš. mléko. Kdysi jsem něco takového pil, ale to byl jiný systém. Asi blbá otázka, ale nikde to nemohu najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...