Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Moty napsal:

Já mám taky nízký tep. v noci i pod 40, koupil sem tehdy kvůli tomu apple watche, ukázal doktorce data z noci a z kola a byla v klidu, tak sme to přestal řešit

Jj, holter mi to taky ukazoval 35+ v noci, pak jsem šlapal v nemocnici a dostal jsem se na 130, tak asi o.k. Jen mi teď přijde, že jsem víc unavený a asi to teda bude stáří a lenora 😀 Nedávno jsem si podpřel oči v hospodě (čekání na oběd, střízlivý) a probralo mě bouchnutí talíře, tak nevím jestli jsem usnul, nebo omdlel 🙄 No nic, nebudu teda hypochondr 😉😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, baracuda napsal:

Používám náramek Fitbit inspire 3. Solidní přesnost údajů, baterie vydrží několik dní, velikost v pohodě, apka bez problémů. Jako levné zařízení pro sledování zdravotních metrik a používání v " pasivním" režimu, kdy ho prostě jen nosím, nic po mě nechce a když chci tak se podívám na údaje co mi naměřil je to za mě super volba. Moc dalších funkcí od něj, ale nečekej. 

Díky, to je asi to co bych když tak zkusil, proberu to ještě u doktora, ať neplaším. Já koukal na Huawey watch D, to je i s tlakoměrem, ale je to velký a hodinky z ruky nedám, tak nevím jestli by mě to neštval dřív než bych si zvykl a desítka v háji. Tohle je menší, takový náramek. Každopádně děkuji 😉👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, baracuda napsal:

Není zač. Já bych asi s ničím větším než je ten náramek nedokázal pohodlně spát. Ale to bude mít asi každý jinak. Dobře vyber 😉

No právě, já sundávám i hodinky😖 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se že přesnost těchto náramků je asi jako u lacineho alkohotesteru Něco ukáží ale moc bych se na to nespolehl. Přitom mám Samsung, ale beru ho s rezervou 😃Rozdíly mezi ním a kvalitním oxy a pulze metrem jsou nezanedbatelné 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Conrad napsal:

Obávám se že přesnost těchto náramků je asi jako u lacineho alkohotesteru Něco ukáží ale moc bych se na to nespolehl. Přitom mám Samsung, ale beru ho s rezervou 😃Rozdíly mezi ním a kvalitním oxy a pulze metrem jsou nezanedbatelné 

Jasný, abych pak nebyl ještě víc rozhozenej... nechat to na doktory a neřešit....🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Jehlan napsal:

a rovnou se napsat na čekačku na transplantaci jater 👍

Tss, jsem chabrus na srdce, játra, jedna ledvina, blbá krev, blbě vidím i slyším, to je na totální repas 😂

Nebo rozebrat a pak přeleštit, no nevím jestli Onyx nebo Koscom 🤔😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...