Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Laphroaig Quarter Cask považuju vedle Ardbeg 10Y za nejlepší skotskou.

 

Hmm dobrý pití. Osobně ale dávám přednost vínu - hlavně rulandě šedý od pana Balouna. Pozdní sběr nebo výběr jsou moji favorité, ročníky radši nepíšu :thumbsup_anim: pak rýňáky od Michala Robka (Blatnice) a z červených hlavně SANTA EMA 60/40 (Barrel Select). Za tu cenu špičkové červené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně zase jednou lidské téma ! Tak:

 

běžně: sodovka,

čaj: černý i zelený,

káva: espresso (dvě denně),

pivo: Plzeň Prazdroj 12°, Bernard 10°,

destiláty: IRISH WHISKEY (Bushmills, Jameson, Tullamore Dew), slivovička (Jelínek nebo domácí), Cognac (momentálně Camus X.O.)

víno: s manželkou každý večer sklenka červeného (hlavně Chile, Jižní Afrika, Austrálie, Španělsko, Itálie), nebo bílého (hlavně Morava)

 

A pak že nejsem notorik !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vína:Mrva&Stanko, Mojmírovce, Janoušek, .... na odrode až tak nezáleží hlavne biele, ružové a s prívlastkami :)

Destiláty:ked penaženka nieje proti tak Courvoisier zo šampanského(jemne príjemne v ústach bublá), Pliska, Absolut, a Ruské ako Parliament to je pecka

Pivá:černá hora, Plzen, kaltenecker, semtam bažant

cocktails: Black/white Russian/Bíly medved ten kdo videl Big Lebowski urcite pozná, Manhattan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubo, já Ti říkal, že Kutnohoráci maj nejlepší jen odrůdy a kabinety, všechno, co stojí vejš je za moc peněz a ne tak dobrý....

Já dojíždím už čtvrtou lahev ze včerejší ochutnávky s kamarády, ještě na mě tři čekají...

Vim, pamatuju se. Tuhle jsem dostal jako darek od pritelkyne k narozeninam.

Ochutnavka? Zeby jsi uz sklidil? :)

 

tombed: bud rad, jakkoliv hnusne to vypada, tak po tom neboli hlava! Naposledy, kdyz jsem se tim zliskal - a uz je tomu par let - vypil jsem takhle litr zelene s dvema litry mlika a rano vstal a sel do skoly :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neb je mi me povolani predevsim konickem, tak jsem plynule ze skolnich let holdujicich plzni presel na destilaty ruznych druhu ovoce ci bylin, nejradsi slivovice, hruskovice williams a posledni dobou u me vede slovacka borovicka... coz mi pripomina v tento svatecni den, ze jdu pohledat lahev :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
neb je mi me povolani predevsim konickem, tak jsem plynule ze skolnich let holdujicich plzni presel na destilaty ruznych druhu ovoce ci bylin, nejradsi slivovice, hruskovice williams a posledni dobou u me vede slovacka borovicka... coz mi pripomina v tento svatecni den, ze jdu pohledat lahev :thumbsup_anim:

 

 

Muehehe... Vite, co je slovenska tequila?

.

.

.

.

.

.

.

Borovicka s cibulou :D

 

(Videl jsem rizka, co to opravdu daval - kopnul do sebe borovicku a snedl na to platek cibule...)

 

 

XLAGUE: Pokud chces neco skotskyho, co nema prilis vyrazny charakter (ktery je sice fajn pro toho, kdo ma rad aromatickou whisky, ale obycejnemu pijanovi moc nevoni; napr. Talisker je z tohodle hlediska dost aromatickej), tak doporucuju Glenmorangie a jejich cokoliv Wood Finished - delaji Port Wood, Madeira, ...

Jsou to pomerne jemny a dost ovocny single malt kousky, ktery rozhodne neurazej, ale maji svuj charakter, nejsou obycejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...