Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
Takhle to vypadá, když se do googlu zadá: Piju starou mysliveckou :lol:

Otázka zní, jsme všichni chronomagici nebo spíš všichni alkoholici a nebo oboje... :lol2:

No tys tomu dal. Hned třetí obrázek jsem já.:) Máš to u mě, udělal jsi ze mne alkoholika!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Asi pije při vaření ;) . Taky to tak dělám.

 

 

:) Vzpominam si na jeden vtipnej e-mail o peceni krocana na irsky zpusob - asi ho nikde nenajdu, ale v zasade slo o to, ze se ma podlivat whiskey, ale vetsinu do sebe nalije kuchar :)

 

Jinak piti pri vareni je fajn, ale clovek musi bejt opatrnej - jednou jsem mj. najednou zjistil, ze to maso uz nemam cim podlivat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, představte si, že já už nepiju - za to můžou ženský, konrktétně jedna... :/ Achjo...

 

Tak na to můžu říct jen starou známou poučku: "S každým jarem je třeba takovů babu vyméct z chalupy"... Letos už to nestihneš, ale zkus o tom do března příštího roku popřemýšlet. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Tak na to můžu říct jen starou známou poučku: "S každým jarem je třeba takovů babu vyméct z chalupy"... Letos už to nestihneš, ale zkus o tom do března příštího roku popřemýšlet. ;)

 

Tak to že nepiju není tím, že by mi to zakázala, ale spíš tím, že na to není čas a že mě přešla chuť. Zkusím zajít za svým obvoďákem s tím že: "Pane doktore, nějak mě přešla chuť na chlast, nejsem nemocný?" :D A uvidíme co se bude dít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...