Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Jak je anatomicky známo člověk má tvrdé a měkké patro.Takže na to měkké Tarapaca sekt Chardonay grand reserva 2007 brut a aby to tomu tvrdému nebylo líto že přichází zkrátka prokládám to Cutty Sarkem

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu nenačatou šedesátiprocentní rýžovou pálenku Gekkeikan... Bez parťáka jí načínat nebudu. Možná na sraz bych ji vzal...

Takže popíjím nízkotučný (dvacetiprocentní) kanárský medový rum.

 

Doma obecně nemám s kým... Takže nadělenou rakouskou hruškovici a ukrajinskou samohonku jsem přidal k bombajskému safíru do baru v práci ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu nenačatou šedesátiprocentní rýžovou pálenku Gekkeikan... Bez parťáka jí načínat nebudu. Možná na sraz bych ji vzal...

Takže popíjím nízkotučný (dvacetiprocentní) kanárský medový rum.

 

Doma obecně nemám s kým... Takže nadělenou rakouskou hruškovici a ukrajinskou samohonku jsem přidal k bombajskému safíru do baru v práci ;-)

 

S kým se vždy najde,já občas piji s jezevčíkem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Talisker 10yo

Loni v létě jsem byl v Taliskeru v palírně na ostrově Skye. Prohlídka mimořádně zajímavá, a to i proto, že nám před jejím startem nalili panáka Taliskeru 10y.o., žena single malt nepije, a tak jsem měl dva nalačno a bylo to znát. Mají tam, bejci, ve vchodu do palírny schválně zvýšený práh a tam se ukáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...