Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
Na tuhle už mám delší dobu zacíleno. Asi se brzo vypravím do Palladia.

Zajímavé je, že je úplně jiná než klasický Laphroaig. Mnohem jemnější, není tolik kouřová, méně je cítit rašelina. Co udělá zrání v malých soudcích.

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Momentálně zapíjím lípovým čajem prášky :crying_anim02:

Já jsem dostal od rodičů k svátku Calvados - v takové žluté krabičce (bylo na ní napsáno Pays D'Auge), tak jsem to ochutnal - a nic, nějak jsem tomu nepřišel na chuť. Tak abych nevylil to, co jsem si dal do skleničky, tak jsem to doplnil colou, to se docela dalo :D. No ale stejně mám skoro všechno v ledničce a nevím co s tím. A stejně se mi i po té trošce začala motat šiška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Momentálně čajíčkuju kvůli chřipce, ale příští víkend bych rád zkusil bondovo Martini s Vodkou a olivou. Martini mám, vodku ale jen Admunsen, tak nevím, jestli nekoupím stylově Smirnoff...

 

Nemáte tip na nějakou webovku, kde najdu recepty na nějaký long drinky z shakeru? Chystám jedno odpoledne chlastací manévry a nevím, co budu míchat, jsem totiž opilec začátečník...

 

Vše, jen ne Mojito.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Možná to bude někoho zajímat - možnost se trochu najíst a napít zdarma :D

30.3.2009

MAURICE HENNESSY V BUGSY`S BARU

 

Drazí přátelé Bugsy?s baru a dobrých nápojů!

 

Využijte jedinečné příležitosti a přijměte pozvání na neformální setkání s panem Mauricem Hennessym, pokračovatelem rodinné tradice největšího producenta koňaku,! který poctí Bugsy?s bar svou návštěvou v předvečer jeho 14. narozenin, v pondělí 30.března 2009 od 17 do 18 hodin.

Budeme mít jedinečnou příležitost dozvědět se zajímavosti z tohoto regionu, případně zhodnotit zakoupenou lahev Hennessy jeho vlastnoručním podpisem, či s osobním věnováním. Tyto lahve budou pro vás připraveny ve velkoobchodních cenách, zatímco drobné občerstvení a Hennessy drinky na počest narozenin Bugsy?s baru budou do 19 hodin zcela zdarma!!!

 

Již teď se těšíme na setkání a příjemný podvečer ve Vaší společnosti!

 

Váš team Bugsy?s baru

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...