Jump to content

Vyclívací pošta Praha: Podezření na padělky od Pokémona ????

Pavel34
 Share

Recommended Posts

• Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Přesně tak, oni nemusí dokazovat nic, jen čekají až to dokážeš ty (faktura...).

Jedny z těch kubsonových jsou pro mojí maličkost. V neděli to bude měsíc co na ně čekám.

Bláhově jsem si to maloval, že by to mohlo dorazit mezi svátkama :-(

Už ani nevím, jak mají taková monstra vypadat :-)

je to fakt pech :( mrzi me to - zitra jim zas volam..

Šmarjá, to nebyla výčitka, jen jsem chtěl říct kolegovi, že nad věcí jsou oni...

Ty za to nemůžeš, pětky pro přítelkyni umíš za týden :-)

Přesně tak, oni nemusí dokazovat nic, jen čekají až to dokážeš ty (faktura...).

Jedny z těch kubsonových jsou pro mojí maličkost. V neděli to bude měsíc co na ně čekám.

Bláhově jsem si to maloval, že by to mohlo dorazit mezi svátkama :-(

Už ani nevím, jak mají taková monstra vypadat :-)

Šmarjá, to nebyla výčitka, jen jsem chtěl říct kolegovi, že nad věcí jsou oni...

On je i plastický chirurg? :D

On je i plastický chirurg? :D

:-))))))))

...ale musel jsem si to přečíst ještě jednou a pozorně...

• 2 weeks later...
hurá, hurá, hurá, zítra jdu po skoro 2 měsících vyzvednout dvoje pokemonní Seika. Tak to asi  nebyla falsa :)

2 měsíce??? Mám taky jedny objednaný...ale když už vědí že neposílá padělky, snad se dočkam dřív... :) :rolleyes:

Ahoj, 17. ledna jsem vydražil u Pokemona Sporty 5 - Atlas. Do dnešního dne nic nedorazilo. Ani se neozval, že něco odesílá. Jiní prodejci ( u jiného zboží ) mi vždy zaslali email, že zboží odesílají. Zarazila mne i trochu iniciativa zmiňované pošty. Mám proto dotaz, jak se vlastně dozvím, že mi ty hodinky případně někdo zadržuje a zkoumá? Resp. po jaké době doporučujete začít pátrat po hodinkách a vlastně kde ( kam se obrátit, abych zjistil kde se zásilka nachází - obchodník, pošta , celnice apod. ) Pro úplnost, jsem z Jižních Čech. Díky za radu.

posta posila upozorneni doporucenym dopisem, nekdy volaji - kdyz je na baliku tel. a jednou mi dokonce prisel postfax :) ano i to existuje.. fax co vam prinese postacka :D

jinak mi tam zase zkoumaji dalsi seika..

Tak doufám Kubsone, že to nejsou ty moje objednané z ebay ze dne 28.1.2007 :o).

posta posila upozorneni doporucenym dopisem, nekdy volaji - kdyz je na baliku tel. a jednou mi dokonce prisel postfax :) ano i to existuje.. fax co vam prinese postacka :D

jinak mi tam zase zkoumaji dalsi seika..

Tak doufám Kubsone, že to nejsou ty moje objednané z ebay ze dne 28.1.2007 :o).

ne, dal bych hned vedet

Ahoj, 17. ledna jsem vydražil u Pokemona Sporty 5 - Atlas. Do dnešního dne nic nedorazilo. Ani se neozval, že něco odesílá. Jiní prodejci ( u jiného zboží ) mi vždy zaslali email, že zboží odesílají. Zarazila mne i trochu  iniciativa zmiňované pošty. Mám proto dotaz, jak se vlastně dozvím, že  mi ty hodinky případně někdo zadržuje a zkoumá? Resp. po jaké době doporučujete začít pátrat po hodinkách a vlastně kde ( kam se obrátit, abych zjistil kde se zásilka nachází - obchodník, pošta , celnice apod. ) Pro úplnost, jsem z Jižních Čech. Díky za radu.

Podívej se do spam listu. S velkou pravděpodobností tam mail nalezneš.

Díky kubson,safi a hlavně pan socka. O víkendu něco v angličtině zplodím a zkusím pokemona trochu vyzpovídat. Je to divné, email od něj není ani ve spamu, ale kladný feedback mi už pokemon dal. Jaké máte zkušenosti s dobou doručování zásilek od pokemona, resp. jakou kurýrní službu používá?