Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

před 22 minutami, AndyAaron napsal:

Jako castecne mas pravdu. Ale zase kupovat naslepo flakon za 7litru jen kvuli tomu, ze se od KFL nechala prefiknout nejaka teta, na to me neuzije. Su navic uz zenatej a mam dva psy, tak nechcu, aby se to doma zvrhlo :D 

Hele to, co picha Kofola, to proste nemůže bejt špatný! Toho ja se držím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AndyAaron   (se od KFL nechala prefiknout nejaka teta)  ....

Co píše Franta je pravda!  I ta nejhorší co jsem viděl (a že jich bylo ) , kdyby jen naznačila že ti ho olízne, tak by sis hned zouval Prestiže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a jestli můžu, otočím to zpátky k vůním. Vzhledem k tomu, že mne poslední dobou hodně chytl Amouage, tak po Interlude Black Iris a Gold Man mi dnes dorazil Figment. Bral jsem ho podle recenzí, bez vzorků a před třemi hodinami jsem ho stříknul. A můžu říci, že tohle je opravdu masakr. Opravdu je to hlína po dešti, santal, cítím tam i kadidlo, nebo cedr a k tomu šílená animalita - pižmo nebo něco výrazně podobného. Hele cítím to pořád stejně a přemlouvám se, že nejsem měkkej, abych to šel oplachovat. Jsem zvědavý, jak se mi bude v noci spát a co bude cítit ráno. Jako je to pořád výrazné, líbí se mi to, ale nevím co na to moje okolí. (Manželka naštěstí po pádu a bouchnutí se do hlavy pořád necítí, tak si toho užívám. A v práci to budu střídat. Ale je to opravdu odér, znáte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, AndyAaron napsal:

Ale hosi, to ja vubec nerozporuju. To bych si ani nedovolil. Spis je pak otazka, jestli je to tim parfemem. A jestli ne, tak je to tim tuplem drahej spas!

Tak jestli si koupím neco za 5 litru a ani si nevrznu, tak ho zabiju. Vím kde bydli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, koveras napsal:

@Frantikak ho kúpiš za 5k a nebude to fungovať, tak ak mi dáš ďalších 5k a ten parfém, tak ho skúsim. Čiste z akademických dôvodov, samozrejme. Nech vieme, či je to Kofolom, alebo parfémom 🤣

Oukej 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, hopa26 napsal:

@AndyAaron   (se od KFL nechala prefiknout nejaka teta)  ....

Co píše Franta je pravda!  I ta nejhorší co jsem viděl (a že jich bylo ) , kdyby jen naznačila že ti ho olízne, tak by sis hned zouval Prestiže.

Ciwe Hopa tento post oficiálně nominuji do pamětihodností ... kuwa nahlas se tady řehtám a žena prej čemu se tak tlemíš .... "ále nic, to bys nepochopila"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádne nech iba neplkám o kravinách, kto chcete skúsiť Falcon Leather a hľadáte (aspoň pre dnešok) good price, kuknite na notino, zrovna Falcon tam vychádza na príjemnú cenu. Za mňa asi jediná "kožená" vôňa, ktorá nezanecháva v drydowne tú lacnú kožu, ktorá mi vadí. Pretože v zložení vlastne žiadna koža nie je. Výdrže a projekcie sa nebojte, v tomto prípade sa Matiere Premiere vyznamenáva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kristušát.
Ty si vyskúšal všetko toto? Keď už, tak už... aj keď tých X vzoriek co mam doma , už ich skoro nerozlišujem, 4-5 vytŕča a zvyšok mi pride ako parfemove cuvee.
Screenshot_20240405_132203_Firefox.thumb.jpg.00ab089ccce42cdf2fd0fe982315b634.jpg

Nene, jen Raw Gold. Bral jsem to z Ingr spolecne s tema dalsima dvema.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, KFL napsal:

Beru to jako kompliment :D.

 

 

Presne tak to bylo mysleno, i kdyz proti hrochovi to zase tolik neznamena :D

 

před 3 hodinami, AndyAaron napsal:

Ale hosi, to ja vubec nerozporuju. To bych si ani nedovolil. Spis je pak otazka, jestli je to tim parfemem. A jestli ne, tak je to tim tuplem drahej spas!

Samo, ze ten smrad je az druhotnej element 😉  Na pristim chronosrazu navrhuju experiment. Vsichni se nacakaji stejnou vonavkou a vytahnou do ulic. Pak se ukaze :D

 

BTW ten Ganymede se me uz 14 hodin drzi a pani maserka po mne odpoledne nevyjela, takze nedoporucuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak otestováno a musim říct, ze máme asi stejný vkus. 
Přesně tenhle styl tedy na 90% hodně podobnou jsem si nechal v září namichat podle toho co mi voní.
Na sobě to už necítím (zvykl jsem si na vuni), ale na zápěstí ještě voní.

IMG_4441.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak sa dnes oteplilo, strekol som na seba po dlhom case MFK AM Cologne Forte. A v okamihu som sa začal blazene, spokojne (=priblblo) usmievať, ta vôňa je pre mňa somehow POZITIVNA. A keď som sedel vonku na káve, mal som pocit ze aj ľudia okolo mna sa prebrali z apatie, na tvárach im svietili úsmevy a priestor bol pre všetkých okolo mna svieži, letný a voňavý. Síce som si nevrzol, ale mal som pocit, že svet na mna zmurka a usmieva sa, ľudia okolo mňa su zrazu veselí, priateľskí  ... a to boli len 2-3 streky na krk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...