Přejít na obsah

Parfémy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Skoro vzdy ked mi niekto odporucal a vychvaloval nejaky svoj parfem tak sa stalo nasledovne - plny ocakavania som ho strekol na seba a zistil, ze zapacham z neho az hroza alebo mi z neho doslo spatne alebo nieco ine negativne.... Sratka co na niekom vonia na druhom moze skor pachnut. Mate rovnake alebo opacne skusenosti ?

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro vzdy ked mi niekto odporucal a vychvaloval nejaky svoj parfem tak sa stalo nasledovne - plny ocakavania som ho strekol na seba a zistil, ze zapacham z neho az hroza alebo mi z neho doslo spatne alebo nieco ine negativne.... Sratka co na niekom vonia na druhom moze skor pachnut. Mate rovnake alebo opacne skusenosti ?

 

 

Jasné, úplně normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro vzdy ked mi niekto odporucal a vychvaloval nejaky svoj parfem tak sa stalo nasledovne - plny ocakavania som ho strekol na seba a zistil, ze zapacham z neho az hroza alebo mi z neho doslo spatne alebo nieco ine negativne.... Sratka co na niekom vonia na druhom moze skor pachnut. Mate rovnake alebo opacne skusenosti ?

 

jasně, to je chemie, každý má jiný pot a ten je rozhodující proto, jestli na nás bude voňafka vonět nebo i mouchy budou podlétat dál, jinak bude s XY vonět malý nabušený Biker, jinak tombed - vysoký hubený se sexy pivním bříškem,

proto je toto vlákno informativní, každý si musí najít svou vůni sám...

jinak na fóru mi poslední dobou nejvíc voněla trojka Gas, Kulix, Frantik, což svědčí, že si umí vybrat vůni, páč mi nevoní jen tak někdo a jen tak něco :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, to je chemie, každý má jiný pot a ten je rozhodující proto, jestli na nás bude voňafka vonět nebo i mouchy budou podlétat dál, jinak bude s XY vonět malý nabušený Biker, jinak tombed - vysoký hubený se sexy pivním bříškem,

proto je toto vlákno informativní, každý si musí najít svou vůni sám...

jinak na fóru mi poslední dobou nejvíc voněla trojka Gas, Kulix, Frantik, což svědčí, že si umí vybrat vůni, páč mi nevoní jen tak někdo a jen tak něco :D

 

Já mám výzvu pro ty, kteří s tímto čichačem fora, příjdou do styku. Dejte si pozor, protože on ten tombed je v získávání Vašich pachových stop důslednější, než Šaryk. Ne každému taková pozornost zrovna "voní", mě teda rozhodně ne, protože jsem jim byl takto již prolustrován a věřte, dělá to důsledně, věší se po Vás a ňufá, jak štětka z Václaváku. Od tohoto testu se před případným setkáním s členem jménem tombed dva dny před schůzkou nemyji a o aplikaci nějakého voňavadla nemůže být už vůbec řeči, takže bacha, chlapi.

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, to je chemie, každý má jiný pot a ten je rozhodující proto, jestli na nás bude voňafka vonět nebo i mouchy budou podlétat dál, jinak bude s XY vonět malý nabušený Biker, jinak tombed - vysoký hubený se sexy pivním bříškem,

proto je toto vlákno informativní, každý si musí najít svou vůni sám...

jinak na fóru mi poslední dobou nejvíc voněla trojka Gas, Kulix, Frantik, což svědčí, že si umí vybrat vůni, páč mi nevoní jen tak někdo a jen tak něco :D

 

Díky, vždycky mě potěší, když ti voním Posted ImagePosted Image Vzdyt ja to nedelam pro sebe!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, kterým voní Hugo Boss Selection a jsou na něj zvyklí, bych měl podobný tip. Mám jej doma asi tři měsíce, koupil jsem na základě vyzkoušení ve Fannu, kde jsem byl okouzlen, pak jsem z toho vystřízlivěl. Teď se k němu zase vracím a celkem spokojenost. + balení.

post-2202-060411500 1336932556.jpg

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, to neni rozhodujici. Mne spis obcas reknou zensky, ze hezky vonim. Od tomika bych to ani slyšet nechtěl.:D

 

Když já jsem takový houser důvěřivý, naletím každýmu hejskovi s kratkym zobakem :crying_anim02:

 

jinak, ať nejsem OT, leju na sebe tohle. Už vod tý doby, co to tady prodávaj

 

post-1551-082731600 1336933105.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...