Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

tak ( po 8 panacich šak je pateček no ni) se vyjádřím, neExistuje aby Incicta byla bomba, bo ji prodava kazdy vul na stanku, tzn. že je fak"uc"t hoodne levna v nakupu a jen šulin si ju kupi za tyšyce.... když jen tak letmo čumím  na ibeju kupim je za par stovek....   tzn dopr-- le invicta se svoi obchodni politiku je minimalne divna a invicta  proste !ignore ! Možná že umí vyrobit, ale prodva pro "zedníky" po 8 pivech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Farky...nebo po 8 panácích, ale jak vidno tak na Tebe ani to nezabírá :)

F.B...pohoda, vždyť si se v prvním příspěvku vyjádřil jasně:a nebo ji tam dal sám a měl jsi pravdu.

Mně onehdá (ale to už je hodně dávno) přišly s volně poletujícím indexem...takže to byly i moje první rozebraný hodinky, jako zkušební materiál nebyly špatný, samo z Ebay asi za pade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže story pokračuje :) ručičku vyřešila oprava za 100,- Kč u našeho oblíbeného hodináře p. Berky. Komentoval to se slovy, že ručičky dává na své místo tak 5x do měsíce a to u celé cenové škály hodinek +- 50 000,- . Doplnil, že ostatní vypadá ok, strojek ok, provedení ok, ale za ty prachy by si je tedy v životě nekoupil... a že jsem teda fakt blázen. Ceníková cena je totiž 4995,- USD. Je na dokladu, záručáku, krabičce i cedulce a po registraci i na Warranty Account na Invicta. Co jsem platil já jsem mu tedy neřekl... Takže je mám funkční na ruce a uvidíme, jak budou fungovat :)

Upraveno uživatelem danielb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem si ze zajmu procetl cele vlakno, ufff! Aspon, ze na poslednich cca trech ctyrech strankach se to zacina podobat diskuzi a ne odpadkovemu kosi. Uz jsem se videl, jak tu spacham nejakou slohovku na tema nuceni vlastnich nazoru a te jedine "spravne pravdy" jinym, ale vykaslu se na to. Ve zkratce jen reknu, ze jsem si stavem "Invicta fan" taky prosel a muzu za sebe rict, ze tyto hodinky do cca 150USD ala kopie Subu jsou dobry kauf pro zacatecnika. Cokoliv cenove a velikostne nad uz je na me moc a je to spis pro ty, ktery vylozene vyhledavaji takovy design.

Dale tu byla poptavka po fotkach, tak par pridam ze sveho vlakna:

post-5997-0-36193900-1424041252_thumb.jpg
 
post-5997-0-11639000-1420263057_thumb.jpg
 
post-5997-0-24355200-1420262962_thumb.jpg
 
post-5997-0-65089000-1420262902_thumb.jpg

 

Ted jen doufam, ze to tady taky neschytam :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vem to proste tak, ze Rolex holt vymyslel vyborny, povedeny a nadcasovy design, ktery se kopiroval a kopirovat bude. At uz je to fejk za 50 USD na turecke trznici, Invicta, Steinhart, MKII a nebo asi tak dalsich 20 znacek. Tim ale v zadnem pripade nechci obhajovat fejky. Nevim, jak je to s autorskymi pravy, pokud by je Rolex mel, tak by prece mohl zalovat jakoukoliv z tech znacek za napodobeniny, ale nedela to. Ja to proste beru tak, ze jsou lidi, kterym se designove Rlx libi, ale nemaji na ne nebo za ne nechteji ty penize utratit. Proc si tedy nemuzou koupit podobne hodinky jine znacky, kdyz ty jsou oficialne na trhu k dostani? Neni to zadny podpultovy nebo cerny prodej. Ty Invicty se navic snazi aspon minimalne odlisit - tvar pouzdra je trosku jiny, na boku vyrazene logo, vterinova rucicka je jina, jine logo - to uz jsou vic podobne Subum ty Steiny.

Ja tady nechci pusobit jako zastance znacky Invicta, protoze zas az tak z te znacky unesenej nejsem, ale jako prvni automaty pro zacatecnika v nich nevidim problem. Jinak diky, ze jsi nevytrhl cast me vety z kontextu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to jsem si myslel, že neopomeneš "vytržení věty z kontextu"....

 

Asi takhle......nechci zakládat žádný flame, ale podle mne je v tomto vlákně popsáno spousta důvodů, proč INVICTA NE...

A u těch tvých mne bolí nepochopení o to více, že je to OČIVIDNĚ dost nepovedená, laciná a otřesná parodie na mé nejoblíbenější a milované Suby.

Jesliže chceš takový paskvil nosit, a honit s ním vodu......to je jen čistě věc tvého vkusu......ale doporučovat ho začátečníkům???   To je něco, co nepatří ani na toto fórum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honit vodu nepotrebuju, radsi si honim... triko, to se lip chyta ;-) :-)

Jak jsem rikal, nejsem zadnym zastancem teto znacky, chapu tvuj pohled a souhlasim s tim, ze to co produkuje jsou predrazene designove "skvosty". Utratit za tyto hodinky vic jak 150 USD mi nedava smysl. Ale dokazu se povznest nad svuj suplik a chapu a respektuju tak ty, kterym se to muze libit, a kteri ty penize za to utrati. Je to jejich vec a jsou to jejich penize. Modely inspirovane Suby, ktere produkuje, se jen zaradila mezi spoustu jinych znacek. Nedelaji z nich zadne super watch, nechteji za ne tisice USD. Ty hodinky stoji 100USD +- a presne tak i vypadaji. O nekolik stranek zpet jsem tu cetl nazor, ze kvalita je srovnatelna se SMP, coz je samozrejme kravina (pokud tedy SMP chapu spravne jako Seamaster Professional od Omegy). Jak jsem rikal vys, odlisnych prvku od Subu maji vic nez dost (zapomnel jsem jeste na pruhled na strojek).

Nechci se tu dostavat do sporu s vazenymi cleny tohoto fora zvlast kvuli hodinkam teto znacky. Sam se chci posunout dal a proto vim, ze ty hodinky driv nebo pozdeji pujdou z domu (spis driv). Toto vlakno bylo o Invictach, v nekolika prispevcich byl pozadavek na fotky, tak jsem sem proste pro zajemce hodil svoje fotky a tim to pro me konci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je něco, co nepatří ani na toto fórum.

 

 

Hurá, zavedeme cenzuru, stanovíme si pravidla, co sem patří a co ne, co se může psát a co nemůže....

 

Ale pořád věřím, že jsem si tu citovanou větu vytrhl z kontextu a špatně jsem to pochopil. A věřím, že se shodneme, že tohle fórum je o slušné diskuzi, ve které můžou být i zcela rozdílné názory, ale že důležitá je schopnost rozdílný názor tolerovat a ne ho zakazovat, nejde přece o život... A přesně proto se mi líbí příspěvky AndyAarona, který se nebál jít "s kůží na trh" a slušně diskutuje  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priznam se,ze hodinky me tak strasny neprijdou,ale ta cena ano! Na ala rlx mam jinej typ- mam sandozy a myslim,ze je to lepsi kup. Jinak,po invictach jsem nikdy moc netouzil,ale na zkousku bych je koupil. Jako odrazovej mustek do sveta automatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá, zavedeme cenzuru, stanovíme si pravidla, co sem patří a co ne, co se může psát a co nemůže....

 

Ale pořád věřím, že jsem si tu citovanou větu vytrhl z kontextu a špatně jsem to pochopil. A věřím, že se shodneme, že tohle fórum je o slušné diskuzi, ve které můžou být i zcela rozdílné názory, ale že důležitá je schopnost rozdílný názor tolerovat a ne ho zakazovat, nejde přece o život... A přesně proto se mi líbí příspěvky AndyAarona, který se nebál jít "s kůží na trh" a slušně diskutuje  :notworthy:

 

Dekuju, presne o to se snazim. Mrzi me, ze je tu 33 stranek a validnich prispevku asi tak na 3 stranky. Jakmile se sem kdokoliv cokoliv odvazil napsat, tak byl okamzite prepaden, obklicen a bez soudu popraven (no flame). Takze jakykoliv zajemce se akorat dozvi, ze Invicta je sh*t, pokud bude mit trpelivost se prokousat na asi 10. stranku, tak se mozna dozvi proc. Ale jakykoliv pokus o osvetleni, proc to nemusi byt sh*t jen to proste neni zadna echt hodinarina, byl potrestan.

 

Priznam se,ze hodinky me tak strasny neprijdou,ale ta cena ano! Na ala rlx mam jinej typ- mam sandozy a myslim,ze je to lepsi kup. Jinak,po invictach jsem nikdy moc netouzil,ale na zkousku bych je koupil. Jako odrazovej mustek do sveta automatu.

 

Za ten odrazovy mustek dekuju, tak nejak jsem to myslel. Strasny nejsou, odpovidaji cene. Sandoz je fajn, ale nevim, jestli sis tim tu nepodrezal vetev (a ja, ze ti prizvukuju :-) ).

 

Hezky den/vecer vsem, bez vyjimky :-) Nam se tu blizi poledne, tak pujdu neco zakousnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju, presne o to se snazim. Mrzi me, ze je tu 33 stranek a validnich prispevku asi tak na 3 stranky. Jakmile se sem kdokoliv cokoliv odvazil napsat, tak byl okamzite prepaden, obklicen a bez soudu popraven (no flame). Takze jakykoliv zajemce se akorat dozvi, ze Invicta je sh*t, pokud bude mit trpelivost se prokousat na asi 10. stranku, tak se mozna dozvi proc. Ale jakykoliv pokus o osvetleni, proc to nemusi byt sh*t jen to proste neni zadna echt hodinarina, byl potrestan.

 

 

 

Za ten odrazovy mustek dekuju, tak nejak jsem to myslel. Strasny nejsou, odpovidaji cene. Sandoz je fajn, ale nevim, jestli sis tim tu nepodrezal vetev (a ja, ze ti prizvukuju :-) ).

 

Hezky den/vecer vsem, bez vyjimky :-) Nam se tu blizi poledne, tak pujdu neco zakousnout.

Nepodrezal,neboj. Zkratka proto,protoze je me to fuk. Rad tady nacerpam inspiraci,poslechnu nazory,ale ve finale se rozhoduju ja a nosim to taky ja,nikdo jinej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale chalani, dávať tip na odpajcnuté Suby od Invicty ako na dobrý vstup do sveta mechanických hodiniek je úplne mimo, a na fóre to nemá čo robiť.

 

Vstup do sveta mechanických hodiniek? Seiko, väčší výber  modelov ako Invicta, Ingersoll a Grof Monte Wehro (a iný bullshit!) dokopy, a môžeme tu hovoriť i o nejakej tej kvalite, dobrom zákazníckom service a tak ďalej.

 

Nech si nosí kto chce čo chce, ale neponúkajme to tu ako dobrý vstup do sveta mechanických hodiniek, prosím :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale chalani, dávať tip na odpajcnuté Suby od Invicty ako na dobrý vstup do sveta mechanických hodiniek je úplne mimo, a na fóre to nemá čo robiť.

 

Vstup do sveta mechanických hodiniek? Seiko, väčší výber  modelov ako Invicta, Ingersoll a Grof Monte Wehro (a iný ********!) dokopy, a môžeme tu hovoriť i o nejakej tej kvalite, dobrom zákazníckom service a tak ďalej.

 

Nech si nosí kto chce čo chce, ale neponúkajme to tu ako dobrý vstup do sveta mechanických hodiniek, prosím :-)

 

F.

To vis ze ano. Dik za rady,kdyz dovolis,tak si budu psat a radit,co uznam za dobre ja a ne,co me schvalis ty :-)))). O opajcnuti se tu vedlo jiz mnoho debat a toto vlakno tu stale je,tak asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedovolím, ale rob si čo chceš. No zdrbávalo sa tu už i za menšie veci, a nie za odporúčanie Invicta "hodiniek" začiatočníkom na zoznámenie sa s mechanickými hodinkami. 

 

Ale nech sa páči, len tak ďalej. Bav sa :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedovolím, ale rob si čo chceš. No zdrbávalo sa tu už i za menšie veci, a nie za odporúčanie Invicta "hodiniek" začiatočníkom na zoznámenie sa s mechanickými hodinkami. 

 

Ale nech sa páči, len tak ďalej. Bav sa :-)

 

F.

Dik. Vzdy jsem rad,kdyz se nejaky ochrance- znalec ukaze.Neminim si na tomhle vlakne budovat karieru a tak to ze sve strany ukoncuji. Musim rict,ze me netesilo :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik. Vzdy jsem rad,kdyz se nejaky ochrance- znalec ukaze.Neminim si na tomhle vlakne budovat karieru a tak to ze sve strany ukoncuji. Musim rict,ze me netesilo :-))))

 

 

Máš za čo. Pomôžem Ti, a zbavím Ťa cti mať posledné slovo. Mňa ale naopak tešilo, znalcov je tu dosť, a je mi česť tu stretnúť takého, ako si Ty. A bez irónie.

 

F.

Upraveno uživatelem F.B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...