Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

Honit vodu nepotrebuju, radsi si honim... triko, to se lip chyta ;-) :-)

Jak jsem rikal, nejsem zadnym zastancem teto znacky, chapu tvuj pohled a souhlasim s tim, ze to co produkuje jsou predrazene designove "skvosty". Utratit za tyto hodinky vic jak 150 USD mi nedava smysl. Ale dokazu se povznest nad svuj suplik a chapu a respektuju tak ty, kterym se to muze libit, a kteri ty penize za to utrati. Je to jejich vec a jsou to jejich penize. Modely inspirovane Suby, ktere produkuje, se jen zaradila mezi spoustu jinych znacek. Nedelaji z nich zadne super watch, nechteji za ne tisice USD. Ty hodinky stoji 100USD +- a presne tak i vypadaji. O nekolik stranek zpet jsem tu cetl nazor, ze kvalita je srovnatelna se SMP, coz je samozrejme kravina (pokud tedy SMP chapu spravne jako Seamaster Professional od Omegy). Jak jsem rikal vys, odlisnych prvku od Subu maji vic nez dost (zapomnel jsem jeste na pruhled na strojek).

Nechci se tu dostavat do sporu s vazenymi cleny tohoto fora zvlast kvuli hodinkam teto znacky. Sam se chci posunout dal a proto vim, ze ty hodinky driv nebo pozdeji pujdou z domu (spis driv). Toto vlakno bylo o Invictach, v nekolika prispevcich byl pozadavek na fotky, tak jsem sem proste pro zajemce hodil svoje fotky a tim to pro me konci.

 

:cheers:  mám jen problém s tím, že jsou Suby mé nej...a nedoporučoval bych něco jako Invicta komukoliv........ale......  :)

Hurá, zavedeme cenzuru, stanovíme si pravidla, co sem patří a co ne, co se může psát a co nemůže....

 

Ale pořád věřím, že jsem si tu citovanou větu vytrhl z kontextu a špatně jsem to pochopil. A věřím, že se shodneme, že tohle fórum je o slušné diskuzi, ve které můžou být i zcela rozdílné názory, ale že důležitá je schopnost rozdílný názor tolerovat a ne ho zakazovat, nejde přece o život... A přesně proto se mi líbí příspěvky AndyAarona, který se nebál jít "s kůží na trh" a slušně diskutuje  :notworthy:

......a TY se nauč číst.... :taz:  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic. Spolu s Festinou mají nejlepsi užitnou hodnotu v poměru s cenou. Neboli sracka za par šupů!

No.......já myslím, že kýbl toho jmenovaného za ranec peněz to tak nějak vystihuje krapet přesněji.

Ale už to nikomu nebudu vymlouvat.....občanky máme snad všichni, k volbám nás taky pustěj...   :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.......já myslím, že kýbl toho jmenovaného za ranec peněz to tak nějak vystihuje krapet přesněji.

Ale už to nikomu nebudu vymlouvat.....občanky máme snad všichni, k volbám nás taky pustěj...   :cheers:

 A to je škoda :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co je teda na těch Invictách špatnýho?

Vojto nic,ceny novejch jsou vysoky,ale ojety se daj koupit za slusny prachy a se slusnym strojkem ( napr. Vyse uvedenej japonskej strojek ze seik ci eta 7750) coz tady evidentne nekomu lezi v zaludku ( napr u steinu to neva?).

U dalsiho se vyjadrim v sz dotycnemu,nema cenu si "merit ego" uz verejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, vlezl jsem si na notas, abych sepsal své vysvětlení : jedná se mě ve zkratce asi o toto, neobhajuju nové Invicty, které jsou dle mého předražené, ale jednalo se mě o "ojeté" kousky v cenové hladině okolo 1500 s japonským strojkem.

Jako nováček, kterému se asi líbí styl alá RLX, chtějící vyzkoušet své první automaty ( tudíž, nevědící, že mě bude pohon vyhovovat ), když nakouknu sem a padnu na něco takového ( se strojkem NH35A), tak budu docela nadšen- japonskej strojek, hodinky putovní, ale to u tohohle kusu spíš znamená, že veškeré mušky- upadlé, uvolněné ručky, nepřesnost strojku, jsou již pro mě neřešené ( vyřešil to někdo přede mnou ) a koupím je. Navíc i s tím, že je kupuju na chvilku a buď pak půjdu o level výše nebo k pohonu quartz, každopádně, případná ztráta u prodeje bude podle mě minimální (narozdíl třeba u Steinhartu, kde by byla pořizovací cena vyšší a riziko ztrátovosti při prodeji taky ), u RLX si to např já, jako naprostej laik, neumím ani představit ( a člověk, kupující první automaty/mechaniky ) asi taky ne.

Vím, že seiko, které se nabízí, splňuje kvalitativní předpoklady lépe, ale prostě i ojeté kousky jsou o fous dražší a u některých lidí to prostě u hodinek, kde nejsou 100 procentně rozhodnutý o tom, že jim budou vyhovovat dělá hodně a navíc nejsou to úplně RLX styl.

Tak jsem osvětlil svůj postoj, který jak doufám ukazuje, že se značky nezastávám, ale na druhou stranu kup těhle levnejch hodinek na přechodnou dobu prostě doporučím ( ani nevěřím tomu, že by někdo, kdo se tu nakazí, dokázal vydržet u tohohle typu i značky ). A předejdu tím dalším dohadům a debatě, která si myslím téhle značce nenáleží a kterou jsem nechtěně rozpoutal svou polovičatostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom přidám svou zkušenost - koupil jsem před dvěma lety na ebayi cca za 90-100 usd nové invicty divery s bílým cifrem (inspirace rlx, i když to jsem tehdy ani nevěděl...) jako své první automaty, za tu cenu byly naprosto v pořádku, seiko strojek s přesností cca 2s za den byl skvělý.... no a rozvíjející se chronobundus způsobil, že šly dál, ale to nebyla chyba těch hodinek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S timto presne souhlasim. Vyzkouset proc ne, ale nikdo, kdo se tu pohybuje casteji, u nich dele nevydrzi a zase posle dal. Vyzkousi si, jestli sedi velikost a jestli je schopny akceptovat rozdily v presnosti oproti quartzkam vymenou za automaticky strojek. Nic vic za tim nehledejme. Myslim si, ze ani jeden z nas, co tu piseme nejsme zastancem fejku a jinych prasecin. :bangin:

 

Out of topic: Ale kluci priznejte, ze vas to bavi se tady nad Invictama takhle vztekat, jinak byste to nedelali :clap:  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Out of topic: Ale kluci priznejte, ze vas to bavi se tady nad Invictama takhle vztekat, jinak byste to nedelali :clap:  :cheers:

 

 

Pravdu máš, moje "špinavé potešenie" to je, keď mám rýpavú náladu :-) ale stále si myslím že to sú _račky (hračky?)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdu máš, moje "špinavé potešenie" to je, keď mám rýpavú náladu :-) ale stále si myslím že to sú _račky (hračky?)

 

F.

 

Predpokladam, ze myslis jako znacku obecne. A to souhlasim s tim, ze ty predesignovane hodinky, ktere jsou velke jak budik a slozene ze vseho mozneho za cenu vyssi nez 150 USD nejsou zrovna "povedena zalezitost".

Ale - viz nize:

 

Jsou to stejný s/hračky jako všechno v této cenové kategorii, resp. v porovnání s nějakým Číňanem (nedejbože vydávaným a prodávaným jako luxusní zboží) je to pořád velmi slušná a použitelná věc (hlavně kvůli Seiko strojku).

 

Presne s timto souhlasim. Ty 8926 za 100 USD u nich cena odpovida kvalite. A Seiko strojek je fajn, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vracim ruku i s ramenem a na znameni miru navrhuji zalozit vlakno: "Michael Kors - jeste vetsi sracka nez jsme doufali" :clap:

Jasná vec, založ, rád tam budem prispievať...táto "luxusná značka" ma irituje hodne :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...