Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

proč se řeší rolexky a omegy v tomhle vlákně o Invictě, to nevím...

Hlavně je tu hodně zakomplexovaných lidí, co musí trvat jedno a to samé no matter what a přičemž do diskuze nebo k tématu vypovídají nulovou hodnotou...čekal jsem od lidí - co mají xxx příspěvků trošku vyšší úroveň...Hodně tu jde o ego, jestli tam ten nosí to a tam ten nosí to...

 

Měli by jste odpovídat na otázky směřující se k hodinkám Invicta, nebo radši držet papulu a jít si do svých tématů, kde se řeší hodinky za 300 000 CZK. :raygun:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, že tu jen plevelíme vlákno. Ale stejně tak jak se budu zastávat homage hodinek, protože je nepovažuju za fejk, tak stejně tak budu trvat na tom, že Omega má dost odlišný design. I když PIT0MEC našel podobné prvky (nesouhlasím ale s provedením indexů, velikostí vteřinovky a designem lunety), tak pořád celkové vzezření hodinek je celkem dost jiné. Pokud člověk opravdu hledá kopírky Subů, tak jsou tu mraky jiných adeptů. Omega SMP má svoje vlastní kopírovatele, viz Alpha a další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak to mne p...r:))), to uz je fakt moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krutá realita.

Ahoj, nevíš k tomuhle víc? Invicta si tohle patentovala?- přiznám se, že se mě to nechce googlit a nejsem zrovna silnej v angličtině ( možná to tu už někde je, nevěřím, že se to tu už neřešilo- tak kdyžtak pls odkaz ). Moc dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Certified design (certifikovaný design) neznamená nic, ale klidně si na to mohli nějaký certifikát na inkoustové tiskárničce vytisknout :-) Má to asi stejnou váhu jako nápis "german design" na Ingersollech - protože to prý navrhuje nějaký němec. Prostě kravina která má oblbnout hejly, aby to kupovali. Vidíte ? K tomuto by se Steinhart nesnížil :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale i tak me to prave dostalo, ze proste maji nervy na to tam bouchnout "certified design" a odchod na parek. Pro neznale z toho nakonec muze vylezt Rolex jako kopirovac :-)

Tenhle konkretni model jsou quartzky, jestli delaji podobne i v automatu jsem uz nemel chut dal patrat... Ale nedivil bych se, suby maji jak quartz tak se seiko strojkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...