Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

Ahoj, nevíš k tomuhle víc? Invicta si tohle patentovala?- přiznám se, že se mě to nechce googlit a nejsem zrovna silnej v angličtině ( možná to tu už někde je, nevěřím, že se to tu už neřešilo- tak kdyžtak pls odkaz ). Moc dík

Nevím k tomu bohužel nic...myslel jsem to jen tak, že je to reálnej model, nikoli photoshop:).

 

Nicméně jak už bylo řečeno, "certified design" nic moc neznamená, podobný nápisy si člověk může dát na ledacos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si musia robit prdel. Toto nieje znacka hodiniek, to je H.O.V.N.O. . Snad za to nebude banan, ale verim ze po zhliadnuti poslednehu vysledku crevnych pochodov designera znacky Interstuhl bude mod zhovievavejsi. Nech idu do prdele, ak este teraz niekto nevidi co je toto za zlodejina nech si kupi presypacie hodinky a pridrbe si ich klincom na zapastie. Tfuj, v tomto vlakne som skoncil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím k tomu bohužel nic...myslel jsem to jen tak, že je to reálnej model, nikoli photoshop:).

 

Nicméně jak už bylo řečeno, "certified design" nic moc neznamená, podobný nápisy si člověk může dát na ledacos.

Dik za info.na me to zapusobilo jako patent,prosze uredne,az jsem se lekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za info.na me to zapusobilo jako patent,prosze uredne,az jsem se lekl.

No prave, taky mam certified spojene s tim, ze to je proste posvecene nejakym uradem... Jako marketing je jedna vec, ale kdo normalni si da na cifernik "certified design", kdyz to navic neni pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

39 stran ohovarania a ponizujucich odkazov. Absolutne ale absolutne nic som sa tu o hodinkach invicta nedozvedel, co by som pochopil kedze su strasne zle a srackove. Ale nedozvedel som sa ani co kvalitne sa da zohnat v tejto cenovej hladine s podobnym dizajnom. Takze chcel by som vas poprosit presne tych co tu nadavaju tymto hodinkam do sraciek aby mi pomohli vybrat nieco kvalitne so zaujimavym dizajnom ktory nema kazdy, okolo 1000 eur. Lebo kritizovat viete a podla vsetkeho ste skutocni odbornici takze ked invicta je sracka fakt ma zaujima ze co su tie pecky ktore sa daju za 1000? kupit. Dopredu vam dakujem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady bude asi problém v tom, že pokud se ti líběj Invicty, tak to, co pro tebe bude "zajímavý design", bude pro spoustu lidí tady nevkusná přerostlá splácanina okopírovanejch prvků, který dohromady nedávaj smysl.

 

Do 1000 éček se dá najít spousta zajímavejch hodinek. Jsem si celkem jistej, že pokud se tu místo podobnejch výkřiků trochu rozhlídneš, na nějaký narazíš. Ale hádám, že v tomhle případě o to asi ani moc nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

39 stran ohovarania a ponizujucich odkazov. Absolutne ale absolutne nic som sa tu o hodinkach invicta nedozvedel, co by som pochopil kedze su strasne zle a srackove. Ale nedozvedel som sa ani co kvalitne sa da zohnat v tejto cenovej hladine s podobnym dizajnom. Takze chcel by som vas poprosit presne tych co tu nadavaju tymto hodinkam do sraciek aby mi pomohli vybrat nieco kvalitne so zaujimavym dizajnom ktory nema kazdy, okolo 1000 eur. Lebo kritizovat viete a podla vsetkeho ste skutocni odbornici takze ked invicta je sracka fakt ma zaujima ze co su tie pecky ktore sa daju za 1000? kupit. Dopredu vam dakujem za radu.

S tema srackama muzes zase jít tam, odkud si přišel a vybrat si sam , ty odborníku!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

39 stran ohovarania a ponizujucich odkazov. Absolutne ale absolutne nic som sa tu o hodinkach invicta nedozvedel, co by som pochopil kedze su strasne zle a srackove. Ale nedozvedel som sa ani co kvalitne sa da zohnat v tejto cenovej hladine s podobnym dizajnom. Takze chcel by som vas poprosit presne tych co tu nadavaju tymto hodinkam do sraciek aby mi pomohli vybrat nieco kvalitne so zaujimavym dizajnom ktory nema kazdy, okolo 1000 eur. Lebo kritizovat viete a podla vsetkeho ste skutocni odbornici takze ked invicta je sracka fakt ma zaujima ze co su tie pecky ktore sa daju za 1000? kupit. Dopredu vam dakujem za radu.

tak borec uz koupil ty super Invicty za 25 litriku a misto radosti ma starosti ... co uz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

39 stran ohovarania a ponizujucich odkazov. Absolutne ale absolutne nic som sa tu o hodinkach invicta nedozvedel, co by som pochopil kedze su strasne zle a srackove. Ale nedozvedel som sa ani co kvalitne sa da zohnat v tejto cenovej hladine s podobnym dizajnom. Takze chcel by som vas poprosit presne tych co tu nadavaju tymto hodinkam do sraciek aby mi pomohli vybrat nieco kvalitne so zaujimavym dizajnom ktory nema kazdy, okolo 1000 eur. Lebo kritizovat viete a podla vsetkeho ste skutocni odbornici takze ked invicta je sracka fakt ma zaujima ze co su tie pecky ktore sa daju za 1000? kupit. Dopredu vam dakujem za radu.

 

Musím ohodnotit, že na první příspěvek zde jsi dost razantní. Vítej a obohacuj nás dalšími moudry. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

39 stran ohovarania a ponizujucich odkazov. Absolutne ale absolutne nic som sa tu o hodinkach invicta nedozvedel, co by som pochopil kedze su strasne zle a srackove. Ale nedozvedel som sa ani co kvalitne sa da zohnat v tejto cenovej hladine s podobnym dizajnom. Takze chcel by som vas poprosit presne tych co tu nadavaju tymto hodinkam do sraciek aby mi pomohli vybrat nieco kvalitne so zaujimavym dizajnom ktory nema kazdy, okolo 1000 eur. Lebo kritizovat viete a podla vsetkeho ste skutocni odbornici takze ked invicta je sracka fakt ma zaujima ze co su tie pecky ktore sa daju za 1000? kupit. Dopredu vam dakujem za radu.

Nechci odradit novacka, jak se podarilo v jinem vlakne, proto to zkusim smirlivou cestou.

 

Pravdou je, ze pokud trosku zabrousis na foru, tak podobnych vlaken tu najdes dost, takze po jejich procteni dostanes aspon jakes takes obrysy a informace kde co hledat. Uznavam, ze tohle vladno zrovna neni first class, ale pokud jsi ho opravdu procetl cele, tak ses o hodinkach Invicta dozvedel dost informaci. I ja jsem je tu obhajoval a nechal nejake fotky.

 

Jak vyse zminuje Honza.manta, tak na novacka jsi zacal dost zhurta. Pokud chces opravdu poradit, mozna bys mel podle toho pristupovat. Bylo by take dobre specifikovat "podobny" design, protoze Invicta okopirovala kde co. Jde ti o potapky, pilotky, masivni hodinky? To jsme se nedozvedeli. Mrkni na Seiko Diver radu nebo Deep Blue. Ti delaji vetsi hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua kde jsem tu oranzovou ficuru videl :-)

Edox Farky. Drzost, ta Invicta jsou ale humusaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.

Tak ty jsou opravdu GRANDE! Az zase bude nekdo schazovat nejaky hodinky proto, ze nemaji plasticky indexy, tak tohle je super ukazka, ze plasticky indexy nic o kvalite hodinek nevypovidaji.

Ostatne maji je kdejaky smuky za par stovek, ale u tehle GRANDE  :shit:  Invict je to dohnany az k uchylnosti....

Upraveno uživatelem OndraPod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...