Přejít na obsah

Multifunkční kleště


African

Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, Teatime napsal:

Přátelé, pojďme si udělat malý kviz: hádejte, co mi přišlo.

 

Nápověda: když jsem před desítkami let zakládal klub, zvolil jsem  oranžové logo. Oranžovou jsem nosil už v době, kdy ji u nás měli jen popeláři -  ale holohlaví spolužáci to tak mají už dva a půl tisíce let, tak co. Jezdím na KTM a oranžové kancelářské židli. Do otáček točím Stihl. Mám oranžový zubní kartáček, v podpisovém peru oranžový inkoust, z oranžového hrnku piju dokonce už i koňak.

…asi to není těžká otázka, no.

Leatherman Raptor orange-black? Nebo Charge Plus G10 orange?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak to nedal a objednal oranžovej 😊

Kdybyste někdo chtěl novej červenej za 4 736 Kč, jak jsem koupil, máte ho u mne. V úterý dorazí orange, tak pak. V pohodě ho zvládám vrátit do 14 dnů, jen mi přijde, že by za ty peníze mohl někoho zajímat. Mám to dávat do inzerce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to seriovka, nepravidelny vzhled ostri na nozi je normalka, to maj vsechny, ze je osiflenej .. nevim, pokud bylo baleni nove a ne zalepene izolepou tak to mohli mazat necim ve vyrobe a po ceste a skladovani to proste udelalo svoje, to bych tolik neresil. Ze sou kleste tuhy to jsem mel myslim taky .. oni se rozchodej, toho se neboj. Ze nestipou .. tak to je divny, cepele sou ostre? Ty cepelky sou vymenne, takze je divne ze nestipou pokud sou nove. Pokud to ten cervenej normalne stipne, tak jim to vrat a objednej odjinud. Ten charge je super vec, ale musi fungovat kdyz ho potrebujes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych to otřel a neřešil, ale kleště musejí fungovat. podle mně sou tak tuhý, aby štípaly a stejně se to nepovedlo. Surge, Curl i ten červenej Charge jdou lehčeji  štípou. Vrátím to a vyměním/objednám zase, jinde už není.

Upraveno uživatelem Teatime
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi Díky!

Torxy a Loctite je můj vedlejšák :)

20230119_170603.thumb.jpg.3422389678f12770474f0759671127fc.jpg

 

Čepelky byly dotažené; měnit se mi je nechce, neboť červený vracím jako nový  a asi by nebylo korektní do toho k někomu hrabat.

Z fotky se asi moc nepozná…

Clipboard01.thumb.jpg.350d4304923f3fc09600c2903d970d26.jpg

Já jsem to samozřejmě nijak obsedantně netestoval,  jen jsem si všiml, že se čepelky nepotkávají - nůžky i štípačky musejí jezdit po sobě, při zavírání kleští všech Leathermanů, co jsem měl v ruce,  byl prostě cítit bod,  kdy se čepele potkaly. A tady chyběl, tak mne napadlo to zkusit a v šuplíku u vázacích drátů byl vlasec, na dráty ani nedošlo.

Vyplnil jsem vratku a objednal nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 1. 2023 v 20:33, Teatime napsal:

Tak je tu! Balení Amazon.de trapné. Nástroj osiflenej, klěště tuhé, zato neštípou.
Co si přát víc?

20230131_175751.jpg

20230131_175336.jpg

20230131_175553.jpg

20230131_175601.jpg

20230131_175759.jpg

20230131_175949.jpg

20230131_180014.jpg

20230131_183132.jpg

20230131_183138.jpg

Co je to za drátek? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jste hnidopiši, na stříhání vlasců jsou tam samozřejmě nůžky... ale je fakt že s takhle ambiciózní cenovkou by ty mexické předlisky mohli mít zkontrolované, když se s tou "přesností že to i stříhá" Leatherman chlubil už dobách kdy štípací břity ani nebývaly výměnné <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@TeatimeKdo ví co za kus sis vylosoval. Třeba nějaký kutil potřeboval na jiném modelu prohodit "nepovedené" kleště (možná je to jenom světlem, ale oba levé Torxy u čelistí mi na fotkách přijdou nějak ožužlané) - a Ausländerovi z východu pak dobráci z Amazonu namísto nového kusu zkusili "výhodně" udat uchmatanou vratku bez origo obalu... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, to občas slíznem, tady ve STŘEDNÍ Evropě :)

Byl originálně zabalen, asi, každopádně měl nepoškozenou kulatou igelitovou přelepku. Na balení zásilky bylo smutné, že prostě jen hodili dvě krabičky do papírové obálky. Já nehromadím, věci používám, tak to snesu, ale někomu by to mohlo vadit, zvl. u  dočasně vyráběné a už špatně dostupné věci.

Na druhou stranu Amazon vrátil peníze ihned po odeslání balíčku, bez čekání na doručení :o

V úterý přijde nový, těším se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj panove, 
premyslim co dalsiho do sbirky veci, bez kterych nemuzu byt (zname vsichni ze 😃 ) a napadlo me, ze nemam nejake super nuzky. Co me prekvapilo je miziva nabidka na trhu, tedy vlastne LeatherMan Raptor a pak ... už skoro nic. 

Jake s tim mate, prosim, zkusenosti? Me to prijde docela drahy a velky (multitool mam Wave+), ale zase jestli se o to pri velmi obcasnem pouzivani nebudu muset moc starat a vydrzi mi to roky, tak bych do toho klidne sel. 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...