Přejít na obsah

Multifunkční kleště


African

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Geodet napsal:

Já nejčastěji tyhle nůžky použiju na nehty, když se mi někde v terénu nehet zatrhne. Jinak asi ne.

Přesně, já ve skalách věčně zlomený nehty a bez nůžek ani boha 👍 No a kluk, ten furt něco tvoří a stříhá o sto šest 😆 Objednal jsem Wingmana, děkuji všem za postřehy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj, to bude radosti pod stromečkem, kluk bude skákat radostí, už se moc těším :punk: Nějak nemusím Alzu, ale v této době nejlepší cena Wingmana, včera v podvečer objednáno, dnes ráno v osm v Alzaboxu, to jsem docela koukal a s podivem nepoužitá věc 😆

DSC_3847~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, odkaz: https://m.alza.cz/sport/victorinox-swiss-tool-x-plus-ratchet-d5257315.htm

a opravdu nejlevnejsi sirokodaleko, ted maji stav nedostupne. Za mne objednano, zaplaceno a stav objednano u dodavatele, ocekavane dodani 1.12. tak uvidim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 11. 2022 v 17:02, Strocek napsal:

ten Wingman se dělal i s černýma střenkama, ale byla to limitka. Co sem koukal, tak už nikde neni. Mám Charge TTi i s nůžkama a ty sou fakt nouzovka, a je i drahej, takže bych to viděl na vysvětlení při předávání, že nejlepší je stříbrnej Wingman :default_smile:, krom toho i cena je příznivá a ty nůžky vypadaj, že něco vydržej. 

Charge TTi ma sice nuzky relativne nouzove, ale za to ma diamantovy pilnik, ktery je na nehty jako delany. Vecne si ho pujcuje na pilovani moje polovicka, takze "woman nail approved"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím tady pochválit firmu Moris - distributora Leatherman pro CZ - a samozřejmě 25letou záruku na Leatherman. Všiml jsem si že na fungl novém Bondu (kupován v Polsku) chybí jedna z pojistek otevření kleští (taková vidlička nanýtovaná zevnitř). Přijel jsem do sídla firmy a za 5 minut jsem odjížděl s novým bezvadným Bondem.

Nikdo se neptal na fakturu, na to, zda to bylo koupeno u nich, nic. Jen "tenhle to má v pořádku, tady ho máte, ať slouží..."

Takhle má vypadat zákaznický servis. Thumbs up!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kluk pod stromkem úplně hotový, Leatherman zabodoval 👍 Dnes jsem trochu kutil, tak jsem si ho půjčil a je na pohodu, lehký, dobře se drží při jakémkoliv používání různých nástrojů a pružina v kleštích super nápad, tu na Charge nemám a opravdu je to super vychytávka, dělá se s nimi daleko lépe. Nůž jak břitva a už proběhla jedna infarktová situace, kdy klukovi vypadl z ruky zrovna s otevřeným nožem a kluk ho asi napotřetí v letu chytil 😖 Říkám klukovi, nikdy nechytej nůž za letu, nebo to bude jednou sakra bolet, toho nech raději spadnout.....chybama se člověk učí, ale pěkně mě tedy zalepilo 😅

 

DSC_3981~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přátelé, pojďme si udělat malý kviz: hádejte, co mi přišlo.

 

Nápověda: když jsem před desítkami let zakládal klub, zvolil jsem  oranžové logo. Oranžovou jsem nosil už v době, kdy ji u nás měli jen popeláři -  ale holohlaví spolužáci to tak mají už dva a půl tisíce let, tak co. Jezdím na KTM a oranžové kancelářské židli. Do otáček točím Stihl. Mám oranžový zubní kartáček, v podpisovém peru oranžový inkoust, z oranžového hrnku piju dokonce už i koňak.

…asi to není těžká otázka, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Teatime napsal:

Přátelé, pojďme si udělat malý kviz: hádejte, co mi přišlo.

 

Nápověda: když jsem před desítkami let zakládal klub, zvolil jsem  oranžové logo. Oranžovou jsem nosil už v době, kdy ji u nás měli jen popeláři -  ale holohlaví spolužáci to tak mají už dva a půl tisíce let, tak co. Jezdím na KTM a oranžové kancelářské židli. Do otáček točím Stihl. Mám oranžový zubní kartáček, v podpisovém peru oranžový inkoust, z oranžového hrnku piju dokonce už i koňak.

…asi to není těžká otázka, no.

A oranžové hodinky máš??😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Teatime napsal:

Přátelé, pojďme si udělat malý kviz: hádejte, co mi přišlo.

 

Nápověda: když jsem před desítkami let zakládal klub, zvolil jsem  oranžové logo. Oranžovou jsem nosil už v době, kdy ji u nás měli jen popeláři -  ale holohlaví spolužáci to tak mají už dva a půl tisíce let, tak co. Jezdím na KTM a oranžové kancelářské židli. Do otáček točím Stihl. Mám oranžový zubní kartáček, v podpisovém peru oranžový inkoust, z oranžového hrnku piju dokonce už i koňak.

…asi to není těžká otázka, no.

Nechapu tech 2,5 tisice let, ale nevadi, hadam ze mas orange charge, ale nechybi ti k tomu oranzovy raptory?  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 12. 2022 v 16:27, juk napsal:

Vypadá to, že už se Leatherman Charge TTi dělá bez krimpovacího/lisovacího vybrání v čelistech. bez  https://www.leatherman.com/int/charge-tti-7.html

image.thumb.png.02a7a7e720de72025f75a1a8ed359236.png

Já u toho oceňuju hlavně výměnné břity štípaček. Možná se jim vracelo hodně kusů právě s poškozenými štípačkami, tak pro ně bylo levnější hodit tam ty výměnné. A co se titanových střenek týče, nemám s nimi problém, vlastně i kvůli nim jsem Charge TTi kupoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...