Přejít na obsah

AUKRO - hodnocení prodejců


Doporučené příspěvky

Pordejce: Zkurka1

 

jsem začátečník, který od ní koupil Igeny a po rozbalení jsem se nestačil divit!!!

http://aukro.cz/prim...2684344519.html

 

popis nabídky / aukce: Prim SPORT 1 okrový ciferník krásné přesně jdoucí !!!

 

realita co přišla:

  • neoriginální ciferník (z fotek jsem tak již usuzoval a počítal jsem s investicí do originálu)
  • neoriginální korunka(z fotek jsem tak již usuzoval a počítal jsem s investicí do originálu)
  • přetřené pouzdro stříbřenkou taky aby nešlo z fotek poznat (v reálu je to do oči bijící!) v aukci fotky č.6 a 7(po detailnějším zkoumání to tam už vidím i já...)
  • stejně přetřená i část lunety (to na fotkách není vyfoceno pro změnu vůbec)!

Za mě 100% nedoporučuji tohohle prodejce!

 

PS: na aukru má další aukci http://aukro.cz/prim...2728589467.html na 5.fotce při detailnějším shlédnutí je viditelná stříbřenka taky. Takže její popis: "pouzdro nádherný stav" je pěkný...

 

A jaký jsi uděl komentář?? Paní má z 30 prodejů 100% kladné hodnocení..

 

Shoda předmětu s popisem 5.0 Kontakt s Prodejcem 5.0 Doba vyřízení objednávky 5.0 Náklady na dopravu 5.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký jsi uděl komentář?? Paní má z 30 prodejů 100% kladné hodnocení..

 

Shoda předmětu s popisem 5.0 Kontakt s Prodejcem 5.0 Doba vyřízení objednávky 5.0 Náklady na dopravu 5.0

 

Ještě žádný, požádal jsem prodávající o storno obchodu, zatím se ještě nevyjádřila. Pokud se nedohodneme, tak to kladné určitě nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusí dávat hodnocení žádné,i to je cesta.

 

Přesně tak, pokud se dohodnu na stornu a vrácení peněz, tak nedám zřejmě nic. A tenhle příspěvek zde, je pro ostatní informace, aby si dávali před dotyčnou na Aukru případně pozor.

Upraveno uživatelem papen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po bitvě je každý hrdina...

 

No, neber to špatně, ale na těch fotkách je fakt vidět, že to není nic moc, už ta výměna cifru musí napovědět, že originál asi nebyl v nejlepší kondici a tomu odpovídá i zbytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale tohle byla vějička na hejly a hodně čitelná. Naprostej šunt s parexo žlutým cifrem - prostě jsi si naběhl. Teď si můžeš stěžovat tak maximálně na lampárně na hlavním nádraží. Prostě jsi to pokák.

 

Začínám mít pocit, že se to vlákno změnilo z hodnocení prodejců na hodnocení kupujících...naběhl jsem si, ale každý se musí někdy sám spálit, jinak by to ani nešlo dry.gif a ponaučení pro mě s tímhle fórem:když člověk narazí na nepoctivého prodejce, tak si to nechat pro sebe...;-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám mít pocit, že se to vlákno změnilo z hodnocení prodejců na hodnocení kupujících...naběhl jsem si, ale každý se musí někdy sám spálit, jinak by to ani nešlo dry.gif a ponaučení pro mě s tímhle fórem:když člověk narazí na nepoctivého prodejce, tak si to nechat pro sebe...;-)

Víš, ideální je když můžeš ze začátku radši vzít hodinky do ruky, než zaplatíš. Nebo se prostě musíš smířit s tím, že ještě nemáš tak cvičené oko, abys na fotce poznal reálný stav. No tak se párkrát spálíš, než poznáš co si musíš pohlídat. Já do chápu, viděls IGENy co svrchu vypadaly pěkně, tak Ti stoupnul tlak a tep, chvíli jsi se trápil, pak jsi začal vidět červený hvězdičky a pak jsi tam nasmažil dlouhé peníze a domů přišel šrot. My tady už koukáme spíš na stav pouzdra zespoda a na ošoupání nožiček. Myslím že každý z nás něco takového zažil taky, poučil se a začal pořádně zkoumat fotky. No tak Tě vítám do klubu :rolleyes: nic si z toho nedělej. Blíží se doba, kdy -pokud by měly jinou lunetu a dýnko- bys za ně bez rozmýšlení vysolil patnáctku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Papena bych se zastal: není ani tak důležité, proč naletěl, ale to, že by člověk vůči danému prodejci měl být apriori víc než ostražitý a pokud něco nelze vyčíst z fotografií nebo z info textu, klást mu např. před příhozy doplňující dotazy. A upozornit na podobné prodejce je, myslím, i smyslem tohoto vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Papena bych se zastal: není ani tak důležité, proč naletěl, ale to, že by člověk vůči danému prodejci měl být apriori víc než ostražitý a pokud něco nelze vyčíst z fotografií nebo z info textu, klást mu např. před příhozy doplňující dotazy. A upozornit na podobné prodejce je, myslím, i smyslem tohoto vlákna.

 

Taky se mu tady nikdo nesměje, ale jde o to, že tohle vlákno by mělo upozorňovat na nepoctivost a určité pokoutné praktiky prodávajících na Aukru. V tom inzerátu jsou celkem detailní fotky, ze kterých je stav víc než patrný a to, že prodejce napíše "krásné, přesně jdoucí" nepovažuji za podvod, tedy pokud nejdou špatně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mu tady nikdo nesměje, ale jde o to, že tohle vlákno by mělo upozorňovat na nepoctivost a určité pokoutné praktiky prodávajících na Aukru. V tom inzerátu jsou celkem detailní fotky, ze kterých je stav víc než patrný a to, že prodejce napíše "krásné, přesně jdoucí" nepovažuji za podvod, tedy pokud nejdou špatně...

 

Ano, ale potom se podívej na druhou aukci prodejce: http://aukro.cz/prim-pavouk-rarita-cervene-cislice-plne-funkcni-i2728589467.html

 

Kde je výslovně napsáno: "Vítám vás u mé aukce raritních hodinek Prim pavouk rozměr 3,1cm včetně korunky vyrobeno jen pár kusů (červené číslice) pouzdro nádherný stav sklíčko mají poškrábané po provedení výměny skla krásný sbírkový kus hodinky jsou plně funkční neváhejte se na cokoliv zeptat přeji hodně štěstí cenu nechám na vás od 1Kč zasílám jako pojištěný cenný balík."

 

Pouzdro nádherný stav, mrkni na fotku č5 kde je u korunky viditelná stříbřenka. Pokud se k nákupu rozhoupe začátečník jako já, tak je tohle normální klamání ze strany prodejce protože pouzdro super stav není a kdybych se nenapálil u Igenů tak si toho zřejmě nevšimnu. Teď už budu více ostražitý... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale potom se podívej na druhou aukci prodejce: http://aukro.cz/prim...2728589467.html

 

Kde je výslovně napsáno: "Vítám vás u mé aukce raritních hodinek Prim pavouk rozměr 3,1cm včetně korunky vyrobeno jen pár kusů (červené číslice) pouzdro nádherný stav sklíčko mají poškrábané po provedení výměny skla krásný sbírkový kus hodinky jsou plně funkční neváhejte se na cokoliv zeptat přeji hodně štěstí cenu nechám na vás od 1Kč zasílám jako pojištěný cenný balík."

 

Pouzdro nádherný stav, mrkni na fotku č5 kde je u korunky viditelná stříbřenka. Pokud se k nákupu rozhoupe začátečník jako já, tak je tohle normální klamání ze strany prodejce protože pouzdro super stav není a kdybych se nenapálil u Igenů tak si toho zřejmě nevšimnu. Teď už budu více ostražitý... :-)

 

 

Nojo, relativně máš v tomto případě pravdu, i když na fotce č.2 se v tom pouzdru odráží korunka celá, ale já tyhle kecy prodejců tak nějak beru s rezervou, jsou to většinou kšeftmani a tak vykřikují stále dokola podobná hesla. Tento má na rozdíl od jiných docela slušně nafocené hodinky a to je pro mne důležitější než to co okolo toho vypráví. Chtěl jsem tím tedy jako shrnutí jen říct, že tohle není zrovna exemplární příklad levárny, ale na druhou stranu vlastně díky, že jsi sem dal vlastní zkušenost s tím, že někdo začal používat stříbrnou barvu na ošoupaná pouzdra, i když si osobně myslím, že to nakonec bude spíš kontraproduktivní, protože to vlastně bude návod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký jsi uděl komentář?? Paní má z 30 prodejů 100% kladné hodnocení..

 

Shoda předmětu s popisem 5.0 Kontakt s Prodejcem 5.0 Doba vyřízení objednávky 5.0 Náklady na dopravu 5.0

 

 

Má sice 100% kladné hodnocení, ale u většiny transakcí je tento uživatel kupujícím. Špatně se z toho odhadne, jakým je prodejcem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám mít pocit, že se to vlákno změnilo z hodnocení prodejců na hodnocení kupujících...naběhl jsem si, ale každý se musí někdy sám spálit, jinak by to ani nešlo dry.gif a ponaučení pro mě s tímhle fórem:když člověk narazí na nepoctivého prodejce, tak si to nechat pro sebe...;-)

 

 

Neber to zle, naběhl si každý... na aukru i v bazaru. Nebo snad někdo ne?

Tohle fórum tomu trochu pomůže, takže díky za příspěvek, ale holt řadě prodejců na aukru nesmíš většinou věřit ani nos mezi očima...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, relativně máš v tomto případě pravdu, i když na fotce č.2 se v tom pouzdru odráží korunka celá, ale já tyhle kecy prodejců tak nějak beru s rezervou, jsou to většinou kšeftmani a tak vykřikují stále dokola podobná hesla. Tento má na rozdíl od jiných docela slušně nafocené hodinky a to je pro mne důležitější než to co okolo toho vypráví. Chtěl jsem tím tedy jako shrnutí jen říct, že tohle není zrovna exemplární příklad levárny, ale na druhou stranu vlastně díky, že jsi sem dal vlastní zkušenost s tím, že někdo začal používat stříbrnou barvu na ošoupaná pouzdra, i když si osobně myslím, že to nakonec bude spíš kontraproduktivní, protože to vlastně bude návod.

 

Mimochodem, šla by na zlacené pouzdro "zlacenka"? Nehodlám je prodávat, ale mám na jedno co tam celkem ťukanec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...