cigi Odesláno 11. prosince 2012 Nahlásit Odesláno 11. prosince 2012 (upraveno) Bezvadný, longu, výborný !! představte si, až gilovi kluci vyrostou, bude chronomag značka, něco jako .... google Měl jsem jeden nápad, dikutoval jsem ho letmo s Kamilem a myslím, že ke konci roku je vhodná chvíle to zveřejnit. Nevím, jestli sem, nebo do vlákna diskusí k serveru. S tím si moderátoři jistě prosím poradí. Navrhuji po Giliovi pojmenovat to jeho vlákno, o které se tak zasloužil, něco jako "GILIOVO vlákno digitální hodinky", nebo tak něco. Mohla by to být i tradice do budoucna. Prosím, pojďme to prodiskutovat a snad někoho napadne i nějaká elegantní finální formulace, která mi myslím moc nevyšla. Upraveno 11. prosince 2012 uživatelem cigi
cretino Odesláno 11. prosince 2012 Nahlásit Odesláno 11. prosince 2012 ..tiez som za, bola by to pekna forma, akou si uctit pamiatku na Gila
Frostie Odesláno 11. prosince 2012 Nahlásit Odesláno 11. prosince 2012 plný bezvýhradný souhlas, Gilius toho pro Chronomag opravdu dost udělal, a to jsem si všimnul, i když jsem tu také "jen chvíli"!
Oliver333 Odesláno 11. prosince 2012 Nahlásit Odesláno 11. prosince 2012 Ahoj, je to moc pěkný - podle mě mnohem lepší než laser. Velké díky Longovi za to, že to tak pěkně zařídil. Co tohle: GILIOVO DIGITÁLNÍ VLÁKNO
Frantik Odesláno 11. prosince 2012 Nahlásit Odesláno 11. prosince 2012 Kluci, nechte to spát. Je to jako Havlovo letiště. Vybrali jsme pekne peníze pro rodinu do zacatku, taky malé dárky ný památku, každej rok na Vánoce můžeme něco poslat. Ale nedělejte z toho frašku s přejmenovávanim vláken proboha :-(
Honza.manta Odesláno 11. prosince 2012 Nahlásit Odesláno 11. prosince 2012 Asi má Vrchní prudič pravdu - nějak mi nedošlo, jak mně ta šaškárna s letištěm vadila.
Frantik Odesláno 11. prosince 2012 Nahlásit Odesláno 11. prosince 2012 Asi má Vrchní prudič pravdu - nějak mi nedošlo, jak mně ta šaškárna s letištěm vadila.Ano :-)
gougy Odesláno 11. prosince 2012 Nahlásit Odesláno 11. prosince 2012 (upraveno) Gilius založil několik velmi plodných vláken, ta tady zůstanou a on jako autor mnoha příspěvků také. Rád bych v určitý den (třeba datum registrace Giliuse na fóru) dal na ruku digitálky. (existuje nějaká funkce fóra - reminder?)Edit: a Frantik samozřejmě pravdu nemá, ale to nemá smysl psát Edit2: samozřejmě za tu památku pro kluky velký dík všem Upraveno 11. prosince 2012 uživatelem gougy
Joe Lemonade Odesláno 14. prosince 2012 Nahlásit Odesláno 14. prosince 2012 Super práce! Určitě je oba budou rádi nosit.
long Odesláno 15. prosince 2012 Nahlásit Odesláno 15. prosince 2012 Super práce! Určitě je oba budou rádi nosit. Už je nosí. Ve středu jsme jim je odvezl do Jihlavy.
bohus76 Odesláno 12. října 2013 Nahlásit Odesláno 12. října 2013 (upraveno) Rok se s rokem sešel a v návalu podzimního času mi to nedá a vzpomněl jsem si na první výročí od úmrtí moderátora kamaráda a fajn člověka Giliuse teda Honzy.Jak se daří jeho klukům? Otázka asi pro Kamila,Longa či někoho jiného....Chybíš tu Honzo,mám chuť si znovu vypít Upraveno 12. října 2013 uživatelem bohus76
Mirek Odesláno 13. října 2013 Nahlásit Odesláno 13. října 2013 Čoveče, to je fakt zvláštní, já si zrovna včera na Gila po delší době vzpoměl, jak se tu dělala sbírka a přemýšlel jsem, jak je to vlastně dlouho, a on už je to rok...
Bert Odesláno 21. prosince 2018 Nahlásit Odesláno 21. prosince 2018 Přátelé, díky dobrotě a šlechetnosti některých z Vás, především těch, kteří se podíleli na výroční limitce vlka a zajíce, má Giliova manželka a jejich děti o něco bohatší, a já doufám, že i hezčí, vánoce. Na konto paní Lenky dnes doputovala částka, která byla jakýmsi přebytkem toho, co mezi sebou parta rusofilních magorů :-) vybrala při tvorbě již zmíněné, IMHO velice zdařilé, limitky. Hluboce smekám, BertNyní již text, který Giliova žena posílá členům Chronomagu: Dobrý den,posílám pár informací a několik fotografií.Jsem ráda za možnost znova poděkovat za solidaritu lidí z Chronomagu. Vaše podpora pro mě byla a pořád je důležitá. Děkuji.Jak se nám daří?Honzíkovi je 15, chodí na průmyslovku a vyrostl tak, že se do dveří pomalu musí sklonit.S mladší Radimem .... no, můžete se kouknout na jeho YouTube kanál ( https://www.youtube.com/channel/UCpfCp8Kl5tee-AS2hdBCWhg, můj neoblíbenější je )Já jsem si podala žádost o další dítě do pěstounské péče, doufám, že nebude na překážku, že jsem bez partnera. Gilius totiž nasadil laťku hodně vysoko.Fotky jsou v příloze, podívejte se. Mějte se moc hezky a ještě jednou moc děkuji,Lenka Blažková Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
vraby Odesláno 21. prosince 2018 Nahlásit Odesláno 21. prosince 2018 Bert moc pěkné, Vzpomínka na Giliuse když jsem začínal je zase tady. Díky
Návštěvník YPO Odesláno 21. prosince 2018 Nahlásit Odesláno 21. prosince 2018 díky dobrotě a šlechetnosti některých z Vás, především těch, kteří se podíleli na výroční limitce vlka a zajíce, má Giliova manželka a jejich děti o něco bohatší, a já doufám, že i hezčí, vánoce.respekt pánové .... smekám i já
jankoxxx Odesláno 21. prosince 2018 Nahlásit Odesláno 21. prosince 2018 gilius by mal z tych prckov radost. nabuduce ked sa bude robit zbierka pre tuto svorku, tak to dajte sem do vlakna. urcite by to zachytilo viac ludi co si gila pamata..
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se