Přejít na obsah

Prokop & Brož


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

Na první pohled, bez načtení TTD :

Zajímavý moment u napojení řemene, kdy se všichni snaží o minimalizaci  mezery, tady uměle zvětšená. Budiž. Stěžejky pevné nebudou.

Ciferník- náběh na zajímavost tam je, ale indexy by zasloužily plastické provedení.

PVD pouzdro nemusím, neopravitelnost škrábanců mě odrazuje.

Korunka na druhé hodině (pokus o originalitu??) zbytečné, násilné, když už ne klasika, tak 16-17 hodina.

Uni design ( Azepellin) - ano, vše už někde bylo, ale vymyslet něco nového je na hodinkách asi to nejdražší.

Nerozumím té lunetě, kouknu co má ten střapatý cirkus znamenat. 

Nastuduju nějaké podrobnosti,  já bych nad nimi hůl nelámal. Asi by se mi víc líbily na kaučuku, nebo na něčem sportovnějším.

A pokud budou mít  trochu technologické šťávy ( sklo, AR, materiál pouzdra, šroub. korunka,  stroj...) a rozumnou cenu, proč ne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se to castecny zapusteni korunky do nozek libi, i kdy je pravda, ze na ty vrchni strane je to trosku krkolomny, kdyby to bylo v pul paty a zapusteny do spodnich noh, tak je to ergonomicky lepsi a urcite zajimavy. neco jak zapusteny kliky na aute :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta korunka nahore je fakt kravina, na 4:30 se dava, protze je tam nejvic kryta, proti pripadnym narazum a zaroven se da jeste relativne pohodlne pouzivat i kdyz jsou hodinky na ruce.

Na pozici 1:30 je vylozene na rane a stelovani na ruce si nedokazu predstavit...

 

Jinak to zapusteni se mi celkem libi, vypada to docela elegantne.

Upraveno uživatelem OndraPod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník maxipesfik

10atm je garantováno. Musím podotknout, že díky krátkým nožkám jsou nositelné i pro lidi s úzkým zápěstím. Viz. srovnání délky os stěžejek u PRIM sport.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...