Přejít na obsah

Prokop & Brož


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

 

Mně se ty jejich sportovně laděný hodinky líbí jen mě prudí to tajemno kolem jejich cen. Když chci vědět cenu tak psát mail mi přijde obtěžující. Nebo možná ceny někde jsou a já jen neumim hledat.

No vono je otazka, kdyby sis do mejlu napsal vo ceny, jestli by nejdriv nechtel prijet Prokop na mopedu vobtezovat te. Z techdle lidi se tahaj ceny tezko, voni maj na vsechno marketing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych, že jim jde o prachy... :-))  přečíst si začátek tohoto vlákna a pak nevnímat současnou aktuální místní nabroušenost na tento "minibrand" nejde. Mně ty hodinky vůbec nic neříkají. Co jsem tak koukal, kalibry to zřejmě nebudou moc kvalitní a ten pán asi vystupuje arogantně... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...

Jedniné hodinky co se mi líbí jsou ty Kupka. Ty jsou fakt nádherné. Ty ukazatele bych jen trochu zjemnil. Škoda, že stojí raketu, být v nerezu do 80k tak bych neváhal. Zajímavé jsou i Regutrony A1. Chce je vidět naživo, tam mi nesedí, ten číselník s římskými číslicemi vlevo, kdyby byl s arabskými, tak se mi líbí. Ale budou asi taky za raketu předpokládám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...