Přejít na obsah

Prokop & Brož


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

Tak nevím, co by v prodejním PR rozhovoru mělo být jinýho. Děláme předražený hodinky s mírně upraveným Unitasem pro lidi, co nevědí co s prachama? To by asi prodejům moc nepomohlo. 

 

Když se dívám na ty hodinky Paskov s koksovatelným uhlím na cifru, tak mě tak nějak napadá, kdo by ta nadnárodní společnost s objednávkou sta kousků mohl být.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by Bakala stylově završil své fungování u nás na Ostravsku? Kucí bylo to fajn, vytunelovali jsme co se dalo, nechte to být, ať se s tím stát popere...tady máte na památku hodinky. ( Na dýnku je pak podíl na odhadovaných odvedených 40 miliardách jednotlivého obdarovaného )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasněna Vláhová, sorry -sakra - to zní snad ještě víc, jako pseudonym   :D

 

Mně se teda ty hodinky s lupou na hodinovce líbí z jejich produkce nejvíc. Maj fištróna a tím mi vyčnívají. I když se stotožňuji s veškerými zdejšími výhradami - ruší to výhodu jednoruček, v období kolem půlhodin je to nečitelné navíc se mi podle fotky zdá, že lupa nezvětšuje. Ale fištróna, jak píšu, mají. :D

 

Nevím, nevím, jaké nyní panuje nadšení majitelů okolo dolu Paskov - nebyly už na aukru ??

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

**

Sorry, trochu mě to pobavilo, jestli ten prodejce nábytku radši neměl zůstat u houpací židle, byl by to pro nábytkářský průmysl čínské provenience prodávané tureckými obchodníky asi větši vejvar....  :lol2: , kožený křeslo ... houpací, sedlo by to k němu líp bo ten Jan Prokop kožený - už zacílil na ženy.

*

Jen víc takových kožených,

četli lidé v tisku,

o reklamách cílených.

čínský drek za rýže misku.

 

Vyrábíme hodinky,

prodáváme radost,

budou to jen vzpomínky,

snad ne jenom pro zlost.

*

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stránky asi  ne, bylo to moc avantgarní, na špatný reklamě založit byznys....když je vnímáme jako  Ničitele z pasáže, fušerskýho Potěmkina, diletantskýho tuneláře nebo ještě další   pokušitele o zvrácení švýcarské, japonské, německé či ruské chrono-dominance? Co sem si všiml tak v krámech a vitrínách českých hodinářských obchodů, tak se tímto celým problémem vyjma na tomto chronomagorském fóru nikdo vážně netrápí a v klidu si lidičkám nabízí to, co jim přijde finančně únosné. Tak plus mínus 3 levly. Od hodinek do 1k Kc, pak asi  cca 3k KC a ti nejrozhazovační max. kolem 10k Kc a to už je událost. Docela jsem se divil kolik skutečných bídných značek/materiál/ a opravdových šuntů nosí lidé ve veřejné sféře na všech úrovních. Zatím nejlepší hodinky co jsem viděl na jednom panákovi byly  Tissot, ale to byla vyjímka. většinou jsou to Casia, Timexy a Bentime. Festiny jsou považovány za nejsvětovější věc, další řada fejků a nonejmů nestojí za komentář. Ale co změna je život, tak to celé už zvládl ten Čang a už mu nestačí miska rýže, začal proces ždímání a je to proces setrvalý.

**

A kdo z toho chronotobogánu zatím vylez alespoň téměř bez šrámu - že by princezna Jasněnka Bláhová?

:photo:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 I když si je někteří zákazníci kupují jako investici, nejsou hloupí. Dobře vědí, že hodnota bude mnohem zajímavější za deset let nebo když dosáhneme nějakého průlomu.

 

Trošku mi to připomíná ty certifikáty na hodinky s novým kalibrem, které Elton prodával a jejichž hodnota se měla časem zvyšovat :)

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...