Přejít na obsah

Prokop & Brož


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

Ve specifikace kecu, ze to clovek ani nechce cist, nicmene treba vysku pouzdra se nedovime .. na to, co to je, mi to prijde teda zbytecne vysoky ...

 

jinak to je ohrana pisnicka PRIMa, nic noveho, akorat pod novou znackou, takze se k ni budu vyjadrovat doufam tak casto jako k primu, to je pokud mozno vubec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako patriot jsem rád za každého Čecha (ok, může být i Moravák :-) ), který něco dokázal, takže jsem rád i za tenhle počin.

 

Cenově jsou tyhle hodinky pro mě samozřejmě mimo a myslím, že i pro tuhle celou sekci, kde řešíme hlavně staré primky za pár stovek. Nejde ale jen o abslutní sumu, ale i pocit poměru cena / výkon, který kupec dostává. Docela by mě zajímalo, jestli by autor mohl říct, jaké národnosti byli ti zákazníci - jestli Češi nebo cizinci, tj. jestli P&B bude sázet na patriotismus jako Prim man. 1949 nebo se pokusí prorazit i ven.

 

Kupka je všeobecně známý, a i když laikům se jeho dílo může jevit až dětinské (vč. mě), může mít v zahraničí dost fandů, kteří si pak tyhle hodinky možná kvůli tomu koupí. A i když půjde o max. desítky lidí, vzhledem k ceně je mise splněna.

 

Z podstaty věci luxusní (hlavně luxusně technické) zboží prodává dost značka. A to znamená tradice. Není to sice "adidas", přece jen je to šperk, který může být i od "no name" mistra a je lepší než swarovski z čínské fabriky, ale i tak. Zde se obávám, že P&B jako nová firma žádná značka není. Otázka je, jak businessu luxusních hodinek správně nakročit...

 

Jinak z týhle šarády:

 

Odřezek kamene, vyjmutého ze základů rodného domu Františka Kupky v Opočně, signovaný ruční rytinou Kupkova uměleckého podpisu a číslováním ve formátu jako na hodinkách.

 

Certifikát hraběnky Kristiny Colloredo Mansfeldové, současné majitelky rodného domu Františka Kupky, který osvědčuje originalitu původu tohoto kamene. Samotný certifikát je vyroben klasickými technologiemi dle originálního vzoru - ručně vyráběný papír, slepotisk rodového logotypu Colloredo Mansfeldů s parciálním ručním zlacením.

 

fakt nevím jestli se smát nebo zvracet... ale to se poddá

 

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Ať se snažím, jak se snažím, tak se mi ty hodinky prostě nelíbí. A řeči na webu mě spíše znechutily než nalákaly k zájmu o firmu a její produkty. A to neřeším vzhled webu, ale obsah. Méně je někdy více...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jinak z týhle šarády:

 

Odřezek kamene, vyjmutého ze základů rodného domu Františka Kupky v Opočně, signovaný ruční rytinou Kupkova uměleckého podpisu a číslováním ve formátu jako na hodinkách.

 

Certifikát hraběnky Kristiny Colloredo Mansfeldové, současné majitelky rodného domu Františka Kupky, který osvědčuje originalitu původu tohoto kamene. Samotný certifikát je vyroben klasickými technologiemi dle originálního vzoru - ručně vyráběný papír, slepotisk rodového logotypu Colloredo Mansfeldů s parciálním ručním zlacením.

 

fakt nevím jestli se smát nebo zvracet... ale to se poddá

 

:-)

 

:gora: To je snad z cimrmana, ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obal a povídání okolo určitě prodává, ale je tam tak trochu tenká hranice, něco jako u toho borce, co aktuálně prodává na aukru "hutně zlacené hodinky" se 17 rubíny=drahokamy :-)

 

Popisovat to, co je v dané třídě samozřejmé je ukázkou si nevěřit. Mercedes hned taky nepíše, kolik má S600 airbagů a že jich má dost.

 

Ale k věci, osobně bych z webu smáznul:

Samotný certifikát je vyroben klasickými technologiemi dle originálního vzoru - ručně vyráběný papír, slepotisk rodového logotypu Colloredo Mansfeldů s parciálním ručním zlacením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč? Obal a podpůrný merchandising a promotion taky prodává...

Kupující to nemusí nutně hodnotit jen optikou inhouse/unitas.

 

 

Promiň, bandy, prodávat hodinky za tudle cenu pomocí kamínku s certifikátem paní baronky mohou umělci na Karlově Mostě. Může si to dovolit MPM coby kampaň na podporu zdání luxusu v rámci povzbuzení prodeje pozlátka prostému lidu.

 

Ale poctivý český hodinář ??? Vzpomeň, jak Elton byl za certifikáty (pravda, nešlo barončino dobrozdání původu kamenů, které mohl počůrat malý velikán :D ) právem vysmát a opuštěn.

 

Pod tíhou pro mne nových skutečností měním názor, tadle písnička není pro p. Brože krok dopředu, skeptici měli zase recht. Co mě ale brní v mozku je, že prim přece zná svoje zákazníky, proč jim ke krásným hodinkám předkládá ještě kamínky s pozlaceným certifikátem ??

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, opravdu slusne psycho cteni ;(

 

Pridam se :)

-vzhled

skvely, porste skvely (i bez zapocteni plus bodu za mistni puvod) ... na prvni pohled mne takto zadne hodinky uz neoslovily. Chtel bych je videt na zivo.

 

-strojek

nemam s upgradovanym unitasem problem, nevidim moc rozdil dat za seriovej strojek s "custom" obrazkem na rotoru 100 nebo 700k.

 

-cena

nigu, to srovnani s ML dost kulha uz po designove strance.

Pokud bych se dival na cenovku z pohledu investice, pak je silne rizikova.

Pokud z pohledu radosti, tak je nepodstatna.

 

(jo a ten web neni zrovna user friendly, ovladaci prvky porad nekde musim hledat)

 

...a tyhle hodinky maji koule a styl a neco do sebe ... mit 700 na nove hodinky tak si je vezmu urcite radeji nez 3 brajtle se sutrama (ktery jsou sice, v Rusku, silne likvidni ... ale pri pohledu na ne na ruce bych mel jediny pocit a to zhnuseni z lidi a ze zivota ;)), z techto P&Z mam hodne prijemny pocit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna prave proto, ze je zna?

 

No právě, bandy, co to asi bude za lidi, a jak k těm penězům přišli, když jim ke krásnejm hodinkám musíš přibalit certifikovanej šutr VIP, aby za ně vyplázli 680 litrů. Kdo má prachy má vliv - straší mě to ve věži. :D :D

 

Jinak Olda to dělá tak, jak se má. Asi proto je ten web tak těžko ovladatelnej a divnej, aby nikdo moc nepátral. Měl jsem taky zůstat u obrázků a vyprdnout se na ty rejpavý čtenáře tady ..... :D

 

redd - nech nesmyslných srovnání, nebo se rozbrečim :D Zmizík má recht, jejich cena nikdy nebude padat tak, aby došlo k dobrovolnému reprodeji, to si neumím představit. I když, možná bude následující kupec kupovat ty hodinky kvůli tomu patřičnému certifikátu, že předtím patřily právě onomu VIP prodejci :D Takže šutr uložit a uchovat - bude důležitý.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
tadle písnička není pro p. Brože krok dopředu

 

No právě, bandy, co to asi bude za lidi, a jak k těm penězům přišli, když jim ke krásnejm hodinkám musíš přibalit certifikovanej šutr VIP, aby za ně vyplázli 680 litrů. Kdo má prachy má vliv - straší mě to ve věži. :D

 

Vidím to stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odřezek kamene, vyjmutého ze základů rodného domu Františka Kupky v Opočně, signovaný ruční rytinou Kupkova uměleckého podpisu a

Tohle je presne bod, kde je namisto hodinariny nabizen prifouknuty marketignovy prd :). Pan Broz by mel trochu pribrzdit, teda jestli chce delat opravdovou nezavislou hodinarinu a ne si jen jednorazove vydelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti naleštěnýmu cifru je to jak od sazí umouněný kotelník, který, ač odborník, skončil v suterenu o mnoho pater pod večírkem nóbl společnosti. Pod neprůhledné zlato s nim !!!

 

Krásné přirovnání či metafora, člověk by ani nevěřil, ze se jí tu dočká :). Minimálně ty hodinky pomáhají produkovat literárně zajímavé posty.

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si o tom myslím už tu víceméně zaznělo. Při porovnání co za ty peníze dostanu jinde, skončí samozřejmě ty peníze někde jinde.

Je to krásný příklad českého zlatokopectví. Ale vsadím se, že prodejce, tak i kupec budou spokojeni.

Nejvíc lituji pana Brože, dělá krásné věci a myslím, že neměl zapotřebí se s dávat s panem Prokopem dohromady.

Rád bych mu popřál pevné nervy!

Upraveno uživatelem t.p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobni antipatie by mela vyplyvat z osobni zkusenosti.

Clovek by podle mnohych "zasvecenych" soudu hadal, ze ten Prokop je minimalne Fritzluv bracha...

A on jen prodava drahy hodinky, nikomu z vas je nenuti...

Cena tech hodinek neni narizena dan nad vasima vejplatama, muze vam byt u riti.

Nektery posty jsou za hranou normalni diskuze, na rozdil od mnohych soudcu, kterym na nadrazi jeste hori vajgl, jsem s Mr.Prokopem i parkrat sedel na pivu...

Kdyz to tady ctu, tuplem jim preju ksefty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Ono není nutné vždycky s někým sedět na pivu, aby si o něm mohl člověk udělat obrázek a myslet si své. Viz citace z "úsměvné" vizitky p. Prokopa na jejich webu prokop-broz.cz

 

A protože byl posedlý velkými a významnými věcmi, nemohl nepřijmout nabídku jeho tehdejšího profesora Michala Konečného, aby se stal makléřem tzv. přímých obchodů s akciemi, v jeho nově zakládané firmě. Ta byla i zakládajícím členem Burzy cenných papírů Praha, a tak ho příležitost katapultovala do společensky respektované pozice již v průběhu prvního ročníku studií v oboru bankovnictví - finance.

 

Jak už tu někdo psal, ten nedostatek sebevědomí přebíjený takovými perlami je z prezentace firmy a produktu cítit na sto honů. Bohužel to devalvuje práci p. Brože...

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého skromného a bezvýznamného názoru jsou ty hodinky opravdu povedené. Kdybych měl 700 na vymodlené hodinky, tak si rozhodně koupil Lange, Pateky nebo něco spešl...kdybych už je měl, tak to znamená, že peníze neřeším a s radostí bych si je koupil.

 

To samé kdyby stály 100, které mám momentálně vyčleněny...taky bych si je nekoupil, protože chci něco s tradicí a strojkem, který psal dějiny. Opět kdybych ty hodinky už měl, tak si je taky jako další s radostí pořídím. Taky kdybych o hodinkách nic nevěděl ( byl bych šťastný člověk ), tak si je klidně pořídím.

 

Takže nejsem cílovka, nemůžu soudit a přeji, aby se všechny prodaly, ať se hodinařina v ČR může rozvíjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...