Přejít na obsah

Prokop & Brož


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

Sou to křeče. Ty lidi s tímhle nemaj šanci na "úspěch", tzn. vydělat na tom aspoň pár set tisíc Kč. Teďka jim kdekdo říká, jaká je to paráda a že dobrý ale šestikilo z vlastní kapsy nikdy nikdo nedá, to každej ve finále cukne. Jedině státní správa a tam se z šestikila každej podělá strachy, takže taky nic. A Rusáci chtěj Značku.

Takže se s jedním prototypem budou obrážet výstavy, kde hlavně není konkurence z řad opravdové hodinařiny, budou se honit vlny a za dva roky si na todle nikdo nevzpomene. Nechci bejt zlej ale nemyslím, že je Prokop dobrej obchodník - naopak.

 

Dělám v bance, lidi s desítkami až stovkami mil. na účtech nepřemýšlejí jako my tady. Opravdu jsou tací, kteří nevědí co s penězma a v jejich 5-ti patrové vilce mají ve třetím patře volnou vytrýnku, kde by se tenhle skromný soubor věcí movitých vyjímal a třeba si i tu hodnotu udrží. Jejich zazobaný kámoši to pak budou obdivovat. O Unitasu většina z nich nikdy neslyšela. Každopádně se současnou prezentací to budou mít asi těžký.

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám v bance, lidi s desítkami až stovkami mil. na účtech nepřemýšlejí jako my tady. Opravdu jsou tací, kteří nevědí co s penězma a v jejich 5-ti patrové vilce mají ve třetím patře volnou vytrýnku, kde by se tenhle skromný soubor věcí movitých vyjímal a třeba si i tu hodnotu udrží. Jejich zazobaný kámoši to pak budou obdivovat. O Unitasu většina z nich nikdy neslyšela. Každopádně se současnou prezentací to budou mít asi těžký.

No to ze delas v bance neznamena, ze znas vsechny prachace a ze vsichni prachaci jsou blbci, co nevedi, co s prachama nebo si neumi vybrat. Jejich kamosi budou jiste obdivovat radeji Hublot, Lange nebo Patek, ktere se budou ve vytrince vyjimat jiste lepe smile_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě to je jenom předsudek tady nás na fóru, že si to koupí jenom blbec. Hublot, Lange nebo Patek může mít každej z těhle lidí. Předtím než to pánové spustili, už měli určitě pár vážných zájemců. Z čisté vody by to asi nešlo. Myslím, že to může být prostředek odlišení se od stáda pracháčů:) s Hublot, Lange nebo Patek. Samozřejmě neznám všechny pracháče v bance, nikde jsem to netvrdil, občas se s někým tak majetným potkám. Chci jen říci, že přemýšlejí jinak. Někteří jsou zvyklí riskovat, na něčem vydělají na něčem prodělají. Věřím, že těch 12 ks si nakonec kupce najde, i když já bych to tomu dotyčnému asi rozmlouval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč se tu rozplýváte nad "úchvatností" ciferníku. Ty fotky tomu dobrou reklamu nedělají. V detailech je to fušeřina... nezahlazený smalt kolem os na ručky, blbé fonty, ručky samotné vypadají jak z odpoledního kroužku ručních prací nápravného zařízení. Celkový vzhled pouzdra je naprosto banální záležitost, cibulová korunka taktéž. O strojku ani nemluvě... bída

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč se tu rozplýváte nad "úchvatností" ciferníku. Ty fotky tomu dobrou reklamu nedělají. V detailech je to fušeřina... nezahlazený smalt kolem os na ručky, blbé fonty, ručky samotné vypadají jak z odpoledního kroužku ručních prací nápravného zařízení. Celkový vzhled pouzdra je naprosto banální záležitost, cibulová korunka taktéž. O strojku ani nemluvě... bída

Brzdi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč se tu rozplýváte nad "úchvatností" ciferníku. Ty fotky tomu dobrou reklamu nedělají. V detailech je to fušeřina... nezahlazený smalt kolem os na ručky, blbé fonty, ručky samotné vypadají jak z odpoledního kroužku ručních prací nápravného zařízení. Celkový vzhled pouzdra je naprosto banální záležitost, cibulová korunka taktéž. O strojku ani nemluvě... bída

 

malý detail, ciferník není smaltovaný.

Z hodinek mám rozpačitý pocit, ale celkově se mi líbí. Marketing je uspěchaný, nedotažený, lehce nafouknutý, hodně podobný Eltoňáckému. Cenu nekomentuju, nejsem cílová skupina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych se k protypu taky nestavěl tak hnidopyšsky. Mne se třeba tisk cifru zdá velmi jemný a povedený.

 

Viktore, souhlasím - korunka by byla podle mne taky opticky logičtější, kdyby byla vroubkovaná celá, lapidárnější, přímočařejší, modernější - s tím terčem nahoře je jak vzatá z kapsáčů. Jinak ale opakuji, že cibulová jde formálně k ručkám a vroubky dynamicky kontrastují s velkou leštěnou plochou pouzdra. Ale bohužel mi nejde ke kupkovi. A musí být zlatá masiv, to dá rozum.

 

Taky souhlasím s tím, že vteřinová škála musí měřit vteřiny po nějakém alspoň celém čísle. Jinak je to amatérský až běda.

 

S obchodní analýzou zmizíka a frantíka se musím tentokrát ztotožnit, s výhradou, že nezahrnuje známosti a vazby, které, jak už jsem psal, podle mne budou ze začátku o koupi rozhodovat. Řada lidi ( dobře, v našem žargonu pacientů):D, kteří již mají od prima haldu primek, sáhne příští Vánoce po něčem novém, originálním a "vyšším". Když koupili primky, mohou dát před patekama přednost třeba tomuhle.

 

Jsem rád , žes to našel a že se ti ten "pravý" strojek celkem zamlouvá, Rs.

 

Kamile, prosím, proč marjá furt tak zarputile mažeš všechny zmínky o fotohodinky ( anglicky) - nemá to cenu, všichni to znají a jen zvyšujejš jejich atraktivitu.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brzdi!

 

Naopak, klidně bych mohl pokračovat až až.

 

Další trapnou záležitostí je tu totiž zaklínadlo "cenu nebudu komentovat"... každý produkt se hodnotí v kontextu ceny a u tohoto je ten poměr nehorázný a nemůže u nikoho minimálně soudného uspět.

 

Ale co mne na tom všem opravdu nejvíc zaráží je uměle vytvořená spojitost s Kupkou. Je to totiž takřka svatokrádež při které musí Kupka dělat v hrobě vrtule. Copak se nenašel nikdo soudný, kdo by podotkl že tyhle pseudohistorické orloje naprosto nekorespondují s orfismem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavé jak dva odkazy na Fr. Kupku můžou být diametrálně odlišné. V minulé práci si můj kolega koupil tenhle již profláknutý kousek z Eltonu za něco přes 40 tis. V reálu se mi moc líbily, přesto mi cenovka přišla vysoká a teď tohle :).

post-3896-096234600 1357758808.jpg

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že nikdo z opravdových fanoušků kupky si ani jedny hodinky, které nesou jeho jméno, ze samé své zásady nekoupí, dopadne rozohněn, jako azeppelin :D. S orfismem ani Kupkovou osobností nemají podle mne ani jedny nic společného, pouze jedny spolehají na mistrův podpis, druhé opakují na kružnicové segmenty slavného díla ( pro ty, kdo jej nezná, to pro jistotu musí potvdit certifikovaným šutrem) , proto ani nemůžu ten rozdíl v jejich výtvarném stylu a pojetí komentovat jinak, než že kupka prodává, tak jím hodináři různé své produkty olepují.

 

jestli je to svatokrádež, to myslím, že ne, ale kupčení s bohem před chrámem docela jistě. :D :D To je však potíráno toliko z řetězu utrženými radikály, které je záhodno eliminovat, obecně je z dobrých důvodů považováno již velice dlooouuuho za bohulibé.:D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera ich navštívil kamarát a informoval sa na cenu. 27500? plus DPH. Uvítanie milé, prístup milý,len tá cena :) Ešte mu spomenuli, že s DPH sa dá "hrať" ;)

 

za toto ti kolektiv tvorcov nesmierne dakuje. Este by si to tym panom v z uradu ulahcil, keby si rovno do vlakna dal, kdeze to maju tu hodinarsku kancelariu, nech nemusia pracne hladat na fore :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...