Přejít na obsah

GOLD ELIGIUS


pavča

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc jsem si nákup u pánů Stuchlíků užil. Od prvního emailu s mým dotazem na dostupnost vytouženého modelu, přes následnou komunikaci včetně domluvy o rezervaci, až po včerejší osobní převzetí ve Zlíně.

Jejich přístup ještě umocňuje mou již tak velkou radost z nových hodinek. Pokud nový Omega od AD v ČR, tak z GOLD ELIGIUS. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Musím pochválit pana Stuchlíka ml. za vstřícnost, rozumnou nabídku a rychlou reakci na moje požadavky. Od prvního e-mailu do osobního převzetí na této zlínské provozovně jsem měl velmi dobrý pocit, byla vidět snaha vyhovět mým požadavkům, reakce na emaily byla do druhého dne, zkrácení tahu při osobním převzetí bylo samozřejmostí. Rád se k této rodinné firmě při dalším nákupu vrátím.

post-31583-0-14110600-1395597073_thumb.jpg

post-31583-0-58794900-1395597105_thumb.jpg

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Také já mám pro tuto rodinnou firmu jen slova chvály - bleskové reakce na mail, velice rozumná cenová nabídka, ochota, vstřícnost, zkušenosti... Můžu jen doporučit. Pokud budete kupovat jakoukoli značku hodinek, kterou má Gold Eligius v nabídce, určitě se u nich zeptejte :-)

 

Mám jediný problém - musím vydržet 2 měsíce (do narozenin), než mi manželka oficiálně předá jako dárek nové Breitlingy SOH46 koupené právě u pánů Stuchlíků. Dovolila mi je jen vyzkoušet, ale teď už jsou zase zabalené a schované...  :giljotiini:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Navštívil jsem toto hodinářství osobně, setkal jsem se s p. Stuchlíkem mladším, který mi ochotně hodinky předvedl a zkrátil tah přesně jak jsem chtěl.

 

Jinak předchozí mailová komunikace proběhla vždy rychle a p. Stuchlík starší také hned telefonoval upřesňující informace. Opravdu příkladný přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Přidávám se s kladným hodnocením tohoto obchodu a v podstatě jen podepíši vše, co tu bylo již zmíněno. Komunikace byla vysloveně příkladná, na můj první poptávací mail na hodinky pan Stuchlík odpověděl snad do hodiny!! Dostal jsem z tohoto obchodu tu nejvýhodnější cenovou nabídku v porovnání s ostatními AD. Snažil se mi vyjít ve všem vstříc, dokonce se pro mě i u dodavatele pokusil vyjednat prohození řemínků z jiného modelu, což nakonec bohužel nebylo možné, ale místo toho mi domluvil zvláštní cenu na jiný řemínek. Za zmínku také stojí bezchybné a bezpečné zabalení zásilky. V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé a rozhodně ne naposledy. Doporučuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

I já se přidám s kladným hodnocením. Poptával jsem nějaké kousky, reakce byla rychlá, profesionální, přátelská a nabídka velmi, velmi sympatická.

Nakonec transakce neproběhla (koupil jsem něco jiného tady), ale vím, kam příště půjdu. Za mě 1A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Včera jsem při cesté do Zlína vykonal " povinnou " návštěvu. Ujal se mne pan majitel a přes mé ujištění, že jdu jen na čumendu, abych si upřesnil v hlavě pořadí dreamwatches, se mi přikladně věnoval. Chvíli jsme diskutovali o hodinkách a pak začal sázet na pult k odzkoušení Omegy a Breitlingy... Odzkoušeli jsme kde co. Na závěr jsem nafasoval katalogy a pan Stuchlík se loučil s usměvem a se slovy, že se jistě nevidíme naposled. Velmi příjemné jednání. Je potěšitelné, že v dnešní době stále existují Obchodníci. :-)

 

PS.: pokud Vás to zajímá, tak výsledné pořadí bylo - Omegy bondovky, béčka SO 42 a Colty. Vše modré..

 

PPS.: ověřil jsem si, že orientovat se pouze dle údaje o průméru je zcestné. Vzhledem k mé ruce jsem se nad 40 mm ani moc nekoukal. Ale seděli mi i béčka 44mm, Omegy 40 mi již připadaly malé. Naproti tomu moje Seika 42 jsou již pro mne velké. Skutečně rozhoduje tvar pouzdra a design.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Doporučil mi jej kolega, kupoval od něj Moony, dostal myslím velmi solidní cenu. Já u něj Longines Heritage 1935, byl to dárek otci k padesátce. Super jednání, cena taky výborná, neměl je sice v nabídce, ale rychle objednal.

Naposledy mě ovšem zklamal, poptával jsem se u něj na Longines HC. Reakce blesková, napsal jsem mail, do půl hodiny mi volal. Pokecali jsme a skončili u toho, že bohužel doprodává jen skladové zásoby a se značkou Longines končí... Prý nějaké problémy, tak nevím. Pokud teda pominu, že opustil mé oblíbence, tak nemám jedinou výhradu a můžu jen vřele doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...