chico Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 to naprosto ale naprosto chápu, pánové Kelner a Bakala by mohli vyprávět
VrsekShop Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 Odepnout pásek by měli vaši tátové a zmalovat vám prdele! Místo abyste se učili, lelkujete u Internetu. Pro Body3: Všeobecně je známo,že blbe myslel vás,ne nás dva A pro Vás pane DECEBAL:Váš táta to asi neudělal a je to poznat,náš to udělal! A nemlátil vás přes hlavu? To by mnohé vysvětlovalo. To Vám tak dlouho trvalo vymyslet tuto absurditu?,Běžte si raději lehnout nebo Vám praskne hlava-bez urážky MYslím to vážně,pokud máte zájem,já si na Vašeho tátu zahraji a dám Vám za vyučenou!!!
Klokan Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 Njn jenže k takovejmhle obchodům se jen tak nepřičichne ! Ani já tolik nevydělávám ale snažim se jak to jde abych se dostal co nejvíce z Čech protože tady opravdu peníze nenajdete . Tak já zase zkusím hádat. Protože v Čechách peníze nejsou, živíš se v LA - píšeš scénáře v Hollywoodu.
decebal Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 Pro Body3: Všeobecně je známo,že blbe myslel vás,ne nás dva A pro Vás pane DECEBAL:Váš táta to asi neudělal a je to poznat,náš to udělal! A nemlátil vás přes hlavu? To by mnohé vysvětlovalo. To Vám tak dlouho trvalo vymyslet tuto absurditu?,Běžte si raději lehnout nebo Vám praskne hlava-bez urážky MYslím to vážně,pokud máte zájem,já si na Vašeho tátu zahraji a dám Vám za vyučenou!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
VrsekShop Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 ano můj nový nick ale nemáte můj který již nepoužívám:-) Proč, když má tolik pozitivních hodnocení? To z tajných důvodů,to Vám bohužel nepoví,to jsem si jist!!!
xmenm05 Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 to pak něco vypovídá o tom jaké obchody provozuji jestli prodávám Fake nebo origoš ! Čili abychom to uzavřel, důvod prodeje těch "rolex" asi není ten, že nemáte na splátku na dům ... tak?
majitelrolex Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 nee v Los Angeles se neživim :-) Byli jsme tam akorát z manželkou na dovolené... dovážim z anglie , Irska a Španělska různé věci o čemž tady ale nebudu vyprávět ..
chico Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 Njn jenže k takovejmhle obchodům se jen tak nepřičichne ! Ani já tolik nevydělávám ale snažim se jak to jde abych se dostal co nejvíce z Čech protože tady opravdu peníze nenajdete . Tak já zase zkusím hádat. Protože v Čechách peníze nejsou, živíš se v LA - píšeš scénáře v Hollywoodu. wow mame tu celebritu svetoveho formatu
decebal Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 Njn jenže k takovejmhle obchodům se jen tak nepřičichne ! Ani já tolik nevydělávám ale snažim se jak to jde abych se dostal co nejvíce z Čech protože tady opravdu peníze nenajdete . Kanály můžeš kopat i tady, ne?
VrsekShop Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 A nemlátil vás přes hlavu? To by mnohé vysvětlovalo. To Vám tak dlouho trvalo vymyslet tuto absurditu?,Běžte si raději lehnout nebo Vám praskne hlava-bez urážky MYslím to vážně,pokud máte zájem,já si na Vašeho tátu zahraji a dám Vám za vyučenou!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Kdo se směje naposled........... na internetu se to machruje,ale z očí do očí se hodně lidí usměrňuje
midloch Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 ....já si na Vašeho tátu zahraji a dám Vám za vyučenou... myslím že s ten jeho druhej kámoš je máma tak bacha má s tím zkušenosti!!! Frajer vydělává 200K měsíčně a prodává Rolexky za 120 pradon za 240K na aukru a to za cenu 5K ha ha ha:lol:
VrsekShop Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 Njn jenže k takovejmhle obchodům se jen tak nepřičichne ! Ani já tolik nevydělávám ale snažim se jak to jde abych se dostal co nejvíce z Čech protože tady opravdu peníze nenajdete . Kanály můžeš kopat i tady, ne? děláš si nepřátele,doporučuji na chvilku zmlknout. ne to byla sranda,ale taky by nemusela!! Vymysli už konečně něco pořádnýho
chico Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 to midloch: nikdy jsi neslysel o excentrickych milionarich???
Návštěvník tolja Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 Kamile zamkni to,už to stačilo.
majitelrolex Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 je vidět že aukro neznáš ! prodával jsem na aukru rolexky ale od 1kč to neznamená za 5000kč ! aukce měla 5 dní dokonce !
midloch Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 to midloch: nikdy jsi neslysel o excentrickych milionarich??? ano, tenhle ale vybočuje je to retardovaný tlučhubomilionář s falešnýma Rolexama co dostal na vánoce od manželky pradon od obchodního partnera z LA se kterým si dopisuje brilantní češtinou, vlastně opět je tu manželka která neřeší hodinky za 240K ale nemá na splátku domu tak je prodává na aukru, ha ha ha.
klobadysek Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 Rucni prace a dovoz veci ze Spanelska, Irska a Anglie. Chlapi vy me napinate!
majitelrolex Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 :-) To že v aukci byla napsaná cena 240tis neznamená že tolik stáli už jsem se zde jednou zmiňoval jejich cena je 3490dolarů ...
majitelrolex Odesláno 13. března 2007 Nahlásit Odesláno 13. března 2007 a jestli to jsou falešné rolexky si povíme za 2 hodiny :-)
Doporučené příspěvky
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.