Přejít na obsah

fake rolex


milankosut

Doporučené příspěvky

Odesláno

Dobrý večer, Chronomag sleduji z povzdálí delší dobu, ale téměř každý den. Diskusí se neúčastním, nemám Vaše znalosti ale rád Vaše příspěvky čtu a spíše se tady považuji za hosta. Nyní ale prosím, toto vlákno zamknout a smazat. Já jsem ho přečetl také celé, ale nemohu říci, že jsem se pobavil. Ba naopak to je velice smutné. Neříkám, že jsem specialista na pravopis a že hrubku neumím vyrobit, ale to co předvedl(i) prodávající Rolexů je k pláči. Pokud jsem zavítá někdo, jako WatchFan1 z FL, tak musí nabýt dojmu že:

jsme národ negramotů

jsme národ zlodějů a lhářů

případně to snižuje určitou prestiž tohoto fóra.

  • Odpovědi 492
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Odesláno

Chm to je ale detechtívka:-)

Odvahu vrhnout se do threadu, kterej roste takovou rychlostí jsem našel až teď... a přečetl jedním dechem, ani na záchod jsem nešel:-)

Takže abychom si to shrnuli:

Osoba A prodává hodinky, studuje podle věku asi VŠ, bydlí na internátu, nemá přístup k internet bankingu, kterej má buď u GE nebo u KB, GSM banking taky nic - asi nemá MT.

Osoba B prodávané hodinky vlastní, také studuje, stejná škola, stejná třída, stejná yntelygence.

Dále: některá z těchto osob má manželku. Ta samá osoba má také obchodního partnera a rukama vydělává 200k měsíčně. Nemá na zaplacení měsíční splátky Hypo nebo na zaplacení záloh na spotřeby. Proto prodává ORIGINÁL Rolex od 1 koruny. Za 5100, možná ale taky za 15K, možná i za 60K.

Namátkou vybrané logické kolize:

- Studium - věk odpovídá VŠ, úroveň a "technická" (jako bývalý redaktor / kritik jednoho nejmenovaného lit. serveru si na techniku potrpím) kvalita projevu odpovídající cca. 6. třídě ZŠ, ubytování na internátě zase poukazuje na denní studium SŠ / SOŠ / SOU / OU / U.

- Studium II. & Práce - 26 let, maká rukama, má obchodního partnera, vydělává 200K měsíčně, má manželku, stíhá denní studium, bydlí na internátě, nemá na zaplacení splátky na dům.

- Historie - hodinky mají pohnutou historii, protože (omlouvám se, jestli vykládám děj špatně): Osoba B koupila hodinky společně s manželkou během dovolené v LA, následně je manželka darovala obchodnímu partnerovi (možná z lásky?), který je poté daroval osobě B. Manželka je je promiskuitní a nevěrná, zahýbá osobě B s jejím OP (obchodní partner), osoba B nepostřehla, že se ztratily hodinky za 240 000 a následně osobě B nepřišlo divné, že hodinky, které zakoupila v LA dostává darem od OP... (chm, toto, uznávám, není ani tak logická kolize, jako spíš učebnicový příklad mužovy blbosti a naivity).

 

Ku*va, to je ale příběh! Škoda, že se ty hodinky už neprodávaj, s takovymhle pozadím by byl hřích je nekoupit:-)

 

 

...osobně bych se taky přikláněl k již zmiňované oligofrenii. Btw, tohle story bych použil jako námět pro volné pokračování filmu Čistá duše :)

Návštěvník Snow
Odesláno

Já bych navrhoval celé to zavřít, ztráta času, pojďme se věnovat nějaké užitečnější diskusi, je to celé, pánové a dámy prominou, celé o hovnu a zbytečně to zabírá místo :(

Návštěvník Snow
Odesláno

Zpetření je to každopádně :D , k pobavení to také je :D , ale těch příspěvků na bláboly obou pánů my přjde až dost :( . Bohužel jsem to přečetl já vůl celé a už se mi z toho motá hlava :( .

Odesláno
hele a to di jako do prdele až budeš vydělávat tolik jako on tak se přihlas pochybuju že si někdo z vás debilů tady vydělá 200tis měsíčně svojí ruční prací a tak aby to bylo v rámci zákonů !

To bych rád viděl abych se přiučil. Vážně.

Odesláno
hele a to di jako do prdele až budeš vydělávat tolik jako on tak se přihlas pochybuju že si někdo z vás debilů tady vydělá 200tis měsíčně svojí ruční prací a tak aby to bylo v rámci zákonů !

To bych rád viděl abych se přiučil. Vážně.

..tu ruční práci?? :D :D :D

Odesláno
hele a to di jako do prdele až budeš vydělávat tolik jako on tak se přihlas pochybuju že si někdo z vás debilů tady vydělá 200tis měsíčně svojí ruční prací a tak aby to bylo v rámci zákonů !

To bych rád viděl abych se přiučil. Vážně.

Je to snadné - popros manželku, ať ti koupí v Los Angels Rolexky, ty pak dá za sex tvému obchodnímu partnerovi a posléze je vrátí opět tobě, ale tak, aby o tom ten obchodní partner nevěděl. No a pak se staň blbcem a piš s hrubkami...

Těch 200.000 Kč za měsíc už pak přijde samo, to mi věř :)

Odesláno

Teda pánové, tuto diskusi jsem četl naposledy včera odpoledne (už jsem byl skoro na konci) a dnes jsem nechápal, kde se tu vzalo tolik nových příspěvků. Tohle tady ještě fakt nepamatuji, dost jsem se pobavil. Škoda že mi ty Rolexy utekly, určitě to byly originály a taková šance ke koupi se naskytne maximálně jednou za deset let. Opravdu Škoda :D

Odesláno

To tedy jo" A rád bych, až se Majitelrolex:) probudí, aby písnul, jak dopadl včerejší prodej, pokud už neleží někde dobitej v nemocnici.

Odesláno
Ani nevím proč, ale šel jsem si pustit DVD Pat a Mat. Ti dva "studenti" mi je evokují. Natočím novou epizodu: "Pat a Mat prodávají originál Rolexky."

Člověče, tohle je absolutně nejlepší komentáře k celé této pohnuté diskusi o "Roleckách" :-) Až budeš mít ten film, prodáš mi jednu kopii?

Odesláno

Taky jsem zvědav jak dopadl prodej !!! Ale osobně si myslím že po shlédnutí hodinek udělal kupující poslední možnou zkoušku odolnosti a nacpal mu je do prdele a chudák teď leží ve vojenský a dostává kapačky a obklady na hubu a prdel... to evokuje rodinnou tradici v řemesle... z otce na syna .... ruční práce za 200t měsíčně :) :) :) nějak se prostě začít musí .......

Odesláno
Taky jsem zvědav jak dopadl prodej !!! Ale osobně si myslím že po shlédnutí hodinek udělal kupující poslední možnou zkoušku odolnosti a nacpal mu je do prdele a chudák teď leží ve vojenský  a dostává kapačky a obklady na hubu a prdel... to evokuje rodinnou tradici v řemesle... z otce na syna .... ruční práce za 200t měsíčně :) :) :) nějak se prostě začít musí .......

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odesláno

Vím že vás strašně zajímá jak to dopadlo tak mi to nedá a zmíním se : Nebudu řikat o koho šlo jen podle fotky asi zjistíte že to nebyl Čech ale to již není váš problém .Pán přijel se svou drahou chotí v 19:45 hodinky prohlídl ukázal jsem mu i papíry který jsem mu ale k tomu dle vzájemné dohody nedal a pán mě ukecal na mnohem menší částku prý že u sebe tolik neměl ale což počítal jsem s tím že mi dá míň , vím že se zas najde tlupa blbců co na tohle vymyslej nějakou blbost a mě je to jedno už stačilo co jste z mích výpovědí udělali doteď ...

Odesláno

To ti zbylo ze zájezdu do Řecka, co jsi ušetřil na jídle, jinak prodat Rolexy za 30K co jsou nové je fakt pro prodávajícího supr byzna! Na to že o ně měl strach je lepší je prodat brutálně pod cenou než v nich štípat dřevo že?

Návštěvník Kamil
Odesláno

To majitelrolex: Neuvažoval jsi někdy o nějaké léčbě. Myslím, že by ti to mohlo pomoct.

Odesláno
To majitelrolex: Neuvažoval jsi někdy o nějaké léčbě. Myslím, že by ti to mohlo pomoct.

To by možná mohlo, ale výsledky bývají často neuspokojivé. Toto bude asi beznadějný případ. :(

Návštěvník tolja
Odesláno
Vím že vás strašně zajímá jak to dopadlo tak mi to nedá a zmíním se : Nebudu řikat o koho šlo jen podle fotky asi zjistíte že to nebyl Čech ale to již není váš problém .Pán přijel se svou drahou chotí v 19:45 hodinky prohlídl ukázal jsem mu i papíry který jsem mu ale k tomu dle vzájemné dohody nedal a pán mě ukecal na mnohem menší částku prý že u sebe tolik neměl ale což počítal jsem s tím že mi dá míň , vím že se zas najde tlupa blbců co na tohle vymyslej nějakou blbost a mě je to jedno už stačilo co jste z mích výpovědí udělali doteď ...

Šmarjá,takovejch peněz :rolleyes:

Nebolí tě z tý dřiny zadek? :lol:

Odesláno
To majitelrolex: Neuvažoval jsi někdy o nějaké léčbě. Myslím, že by ti to mohlo pomoct.

To by možná mohlo, ale výsledky bývají často neuspokojivé. Toto bude asi beznadějný případ. :(

Neberte mu naději, Lobotomie se někdy povede :o

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...