Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Já se přiznám, že kdyby se mi todostalo do ruky tak nepoznám zda je to originál a nebo před 5, nebo 20 lety vyrobené falzum.. Proto se ptám :)

 

ale jo- poznas...je to hodne podobny hodinkam...po case to proste vidis na prvni nebo druhej pohled................je to dyka SS, poznas ti Gile podle leptu..MEINE EHRE HEIST TREUE...mou cti je vernost a cerne rucky s runami........SA dyka ma klasickej lept ALLES FUR DEUTSCHLAND a hnedou rucku...........u tehle kudly je vyhodou,ze se vyrabely pouze v jeden moment a pouze jednim vyrobcem....takze jednoduche srovnani pod velkym zvetsenim a protoze to stoji jako lepsi auto,nechal jsem si nejprve poradit od odborniku.....................................jinak abych nebyl moc prechytralej u odznaku,kdyz je kvalitni fake,poznam uplny h...o i nazivo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole dvě mega za kudlu, jo???

 

dobre,blbe sem to napsal...v Evrope na horsi motorku...treba TRIUMF TIGR....v aukci ve statech na lepsi DUKNU.....................a vubec,celej den te vyhlizim,kdy vobananujes tu fotku terce a to vyhrozovani mezi radky a ty nekde honis pipinky,nebo strouhas repu a ted se navazis do mojeho houbaku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíš, kdo to byl?

 

Ing. Pospíšil, silvajagd@silvajagd.cz, 602 561 706

žádné bonzování, údaje z volně dostupné vizitky na stolku.

 

Edit: tady jsou nějaké fotky, ale p. Pospíšil tam není.. :sad01_anim:

http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&t=8723&p=4

Upraveno uživatelem kejklik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To mi připomíná, jak kibiho pobavilo, když jsem mu nadšeně psal, že jsem si málem uřízl haksnu spyderkem a byl jsem náramně spokojenej, jak skvěle ostrej ten nůž je :D

 

Znám a chápu to nadšení, když jsem si po pouhém lehkém přiložení prstu na ostří Mcusty prst prořízl do hloubky cca 1 mm, tak mé nadšení také neznalo mezí. Že bych byl utajený masochista?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Čerstvě rozbalený jéžíšek:

 

COLD STEEL GUNSITE

post-10679-021518600 1293214800.jpg

 

nádhera, myslím ta čepel, ne to pero :eek: gratulace ( k zastavení o kost...) Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...