Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Dnesna zostava :)

To Ztčko ti závidím

 

Na tenhle nůž jsem hodně zvědavej a pokud splní mé očekávání,tak se usadí na delší dobu v mé kapse :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info. Ze bychom se prece jen nakonec v dohledne dobe dockali? Sleduju to delsi dobu a prestoze jsem fakt happy s Caly 3.5, tak izula folder asi taky budu muset zkusit....strasne se mi libi od chvili co jsem videl prvni rendery prototypu. 

 

Nezkousel jste nekdo Zanduco? Posledni dobou na nej obcas mrknu, spousta verzi, dobra cena, rikal jsem si ze ho koupim tatovi. Nemate nekdo nejake konrektni postrehy? 

 

zancudo.jpg

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kloubik: zancudo som kúpil hneď ako bol na slovensku skladom a som maximálne spokojný. Poistka sedí tak ako má. Rovno z krabičky bol perfektne nabrúsený, chlpy len tak lietali. Otváranie, čap, takisto bez výhrad. Jedinú výhradu mám k zatváraniu. Asi mám veľký palec alebo čo, nie je to úplne stopercentné. Ale to fakt asi záleží na tom, kto má akú ruku a ako mu nôž sadne.

Môžem keď tak pre predstavu spraviť nejaké porovnávacie fotky s inými kúskami, čo mám doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě zas posedlo hledání životního nožíku a může za to inzerát v Prodeji. Kdosi tam nabízí Victorinox Rambler a skoro mi přijde, že by to mohl být on. Chci prostě něco, co budu opravdu nosit furt u sebe. Zatím to vždycky vydrželo nějaký měsíc a pak mě přestalo bavit nosit pouzdýrka na pásku, nebo nože na klipech v kapse. Nakonec nejvíc používám nějaký noname čínský pidinožík, co mám na klíčích.

Takže dotaz - nevíte jestli je k mání něco jako ten Rambler ale v placatějším provedení ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, vypada moc dobre, myslim ze jsem tu tento model zminoval 2 nebo 3 mesice zpatky kdyz bylo uvedeni na trh a porad se mi moc libi. At dobre slouzi. 

Diky. Jo, probehl tady diskusi... Je to prijemny malinky nozik, zpracovani na jednicku. Uz pokukuju po jeho vetsim bratricku, asi si dam facku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě zas posedlo hledání životního nožíku a může za to inzerát v Prodeji. Kdosi tam nabízí Victorinox Rambler a skoro mi přijde, že by to mohl být on. Chci prostě něco, co budu opravdu nosit furt u sebe. Zatím to vždycky vydrželo nějaký měsíc a pak mě přestalo bavit nosit pouzdýrka na pásku, nebo nože na klipech v kapse. Nakonec nejvíc používám nějaký noname čínský pidinožík, co mám na klíčích.

Takže dotaz - nevíte jestli je k mání něco jako ten Rambler ale v placatějším provedení ?

 

Ahoj

 

Pozri si victorinox alox minichamp. To by mohol.byt on, tvojho srdca sampion

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strong: Ten choil musím předělat, je fakt dost ostrý. Nůž tě nutí k jednomu úchopu a když bys ho chtěl vzít trochu do toho choilu a přes záštitu, bude tě ten hrot bodat do prstu.
Moc si nedokážu představit někoho s fakt velkýma rukama jak by manipuloval s tímhle nožem. Já mám v dlani nějakých 10cm a přes prsty 8,5, to bude hranice. Otec by to držel třemi prsty.

Nakonec se to nebrousí vůbec zle, proti S30V mi to přijde lepší, proti 1080 horší ale to není nic neočekávaného.
Dobře, tak super ocel je INFI, tohle bude někde pod INFI :D Busse má prý u SR101 výborný heat treating.

Koupil jsem ho za 1550 takže max spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

 

Pozri si victorinox alox minichamp. To by mohol.byt on, tvojho srdca sampion

Čoveče to už je přenosný železářství, ten bude tlustší a težší než ten rambler. Ten by zas skončil v šupleti - a navíc nějaký špachtle a loupač pomerančů...? Nepamatuju se, že by se mi někdy nepodařilo oloupat cokoliv nožem. Ale díky za tip, člověk nikdy nevi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...