Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Jakej je tedy rozdíl mezi Kizer a ZT? Materiály, zpracování? Mam ZT a za ty prachy pecka. Kam se tedy hrabe?

zpracování, cena.. to stačí ne ? :)

 

U ZT350 se mi po 2. rozdělání strhly šroubky, nehledě na nemožnost vycentrování čepele z důvodu křivých střenek.. opravil jsem, ale za ty prachy bych čekal něco jiného.. :/ Ale model od modelu, kus od kusu, smůla no..

 

jen tak mimochodem, někde 2 strany nazpět jsem četl o tom, že MORA nevyrábí full tang nože.

Co třeba Morakniv Gargerg ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo Frantiku, to ses měl zeptat hned, tahám ZT452CF od léta, supr nožík - Edit: Btw. kvůli němu šla z domu Sebka, taky CF ^_^

No to chápu, Sebka je jen nalestenej prd :-) Tohle ZT ma koule. Jeste mě zajímá ZT562 CF ........ a taky asi 3 Lionsteely, a tak :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK podme dalej. Kuplkko cazal dobre. Kto co realne nosite? Na obranu, na krabice, na hermelin na co chcete. Ale naozaj nosite nie ze ste si to kupili a mate to doma v krabici ako ja 99% svojich nozov.

Na pasku nosim Tomcata

sog_s95-n_1.png

A v batohu nosim zavira i Wengler. Nevim presne jaky. Kdysi jsem ho dostal jako darek od taty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to chápu, Sebka je jen nalestenej prd :-) Tohle ZT ma koule. Jeste mě zajímá ZT562 CF ........ a taky asi 3 Lionsteely, a tak :-)

Sebka má parádní čepel, ten dutej výbrus je super, je lehounká, nenápadná a přitom elegantní a celkově povrchové zpracování a spasování je na ní bezkonkurenční. Ale zjistil jsem, že mi mnohem víc vyhovují flippery, a když už to má být zavírák s kolíkem, tak musí jít poladit přítlak na čepu, aby se otvíral jak namydlenej. A tady to Sebka prohrála i s mnohem levnějšími zavíráky. Šel jsem prostě po funkčnosti a ne po statusu  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam sebenzu lebo sa to na milovnika nozov patri, ale inak ako pise kolega, prehrava dnes aj s ovela lacnejsimi nozmi. Mne konkretne moc nesadlo otvaranie a klip. Na jej obranu treba povedat, ze to bol pan zatvarak v casoch ked ostatni este nevedeli kde je sever.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to chápu, Sebka je jen nalestenej prd :-) Tohle ZT ma koule. Jeste mě zajímá ZT562 CF ........ a taky asi 3 Lionsteely, a tak :-)

 

 

Franto 0562 určitě doporučuji zkusit. I když mě na 95% věcí stačí 0770CF. Přikládám jedno starší motivační foto. 

post-21044-0-38227500-1477549961_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam henten vrchny ale vo verzii z aliexpressu - bol som zvedavy na spracovanie a ten noz je drzak neskutocny - necistim ho, nebrusim, po pouziti len oplachnem cistou vodou a utriem, ziadna hrdza, ostry je stale (D2 ocel). Flipuje bez problemov.

Origos by mal byt este lepsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal sem ještě na jiný videa a asi máš recht .... to je smutný

 

Niekedy je to vyhoda, pri rozoberani. Ked som cistil a olejoval podlozky a cepel na Lionsteel SR-1 pri nasadzovani podloziek presne na cap aby to licovalo som myslel ze to vyleti cez zavrete okno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Niekedy je to vyhoda, pri rozoberani. Ked som cistil a olejoval podlozky a cepel na Lionsteel SR-1 pri nasadzovani podloziek presne na cap aby to licovalo som myslel ze to vyleti cez zavrete okno :)

jasný ... tomu věřím 

 

stejně by mě zajímalo jak ta zadní část drží pohromadě .... nějak se mi nechce věřit, že by to držel jenom ten šroubek klipu .... ale asi to tak bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blam také po něm pokukuji ale chce to pořádné kožené pouzdro

 

Odesláno z mého GT-I9195I pomocí Tapatalk

Pokud clovek nemusi mory, bahca a hultaforsy apod. tak toto je idealni kidla za velmi solidni penize. Ja jsem rad za kydex. Da se to nosit i pod trikem a nikdo nic nepozna. A reze to jak das. Za me urcite doporucuji. Ja bych ho snesl i malinko vetsi. Ale i takto sedne do ruky solidne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to jsem zapomněl dodat k té Sebce: Klip má hned od nova úplně na prd, dost jsem se bál, že ji ztratím, i když kotrmelce moc nedělám. Jinak jak psal Cali, Chris byl s touhle koncepcí sice první, ale pak asi usnul na vavřínech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...