Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Laurin: proc framelock s vlozkou?

 

Bud je strenka pojistka sama (framelock), pak je videt rez, nebo je vlozka (linerlock)

 

https://c1.staticflickr.com/7/6107/6323918909_e49cf06294_b.jpg

 

http://faq.customtacticals.com/images/locking/framelock_ex_03.jpg

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl jsem si, že půjdu vybírat dárky k vánocům a zatím mám vybráno akorát pro sebe. Asi jsem se zamiloval do téhle Mcusta 79d. Nechce mi to někdo vymluvit? Jak je to vlastně konstrukčně uděláno, ostří je VG10 a damašek víceméně jako ozdoba?

 

post-18707-0-90845900-1477689465_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Roland Sands: A co chceš k švýcaráčkům za zkušenosti? Prostě fungují, stačí si vybrat vhodnou kombinaci želízek - a marketingové kódy typu "Electrician", "Farmer", "Huntsman", "Hiker", "Climber" brát s hodně velkou rezervou...

 

Můj "osobní tip" na nejužitečnější malý tovární švýcaráček je dodnes Compact, z Aloxů asi PioneerX a jako "záloha do štrajtofle" Bantam Alox  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Roland Sands: A co chceš k švýcaráčkům za zkušenosti? Prostě fungují, stačí si vybrat vhodnou kombinaci želízek - a marketingové kódy typu "Electrician", "Farmer", "Huntsman", "Hiker", "Climber" brát s hodně velkou rezervou...

 

Můj "osobní tip" na nejužitečnější malý tovární švýcaráček je dodnes Compact, z Aloxů asi PioneerX a jako "záloha do štrajtofle" Bantam Alox  :cool02:

nešly ty švýcary poslední roky cenově nějak nahoru ? ten Compact nosím v tašce nějakou dobu a myslím,že jsem za něj dával tak 600 kaček......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pět minut zpátky jsem poslal objednávku :-)

A na kterou? Já mám doma Nami (vlnu - jak příznačné k mé seiko zálibě) a jsem s ní moc spokojený. A jak tu někdo psal, že do lesa se nehodí... No já tam s ní dnes byl a šlo to :-)

 

Jinak dnes mi má milá řekla, že objednaný Spyderco Matriarch 2 mi zaplatí a budu ho mít k Vánocům...

 

Edit : kdybych koukl výš věděl bych :-) už to vidím. Pěkná.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Effe: Šly - zhruba 30% je kurzový rozdíl, dalších asi 20% "list price" je regulérní zdražení od dob co zrušili už dříve pohlcený Wenger. Ale na druhou stranu se těch 20% z cen lepších modelů dá i u kamenných obchodů běžně ukecat, vzhledem k tomu že velkoobchodní ceny té plechařiny bývají zhruba poloviční (...jó, to se pak dělají "akce")  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Effe: Šly - zhruba 30% je kurzový rozdíl, dalších asi 20% "list price" je regulérní zdražení od dob co zrušili už dříve pohlcený Wenger. Ale na druhou stranu se těch 20% z cen lepších modelů dá i u kamenných obchodů běžně ukecat, vzhledem k tomu že velkoobchodní ceny té plechařiny bývají zhruba poloviční (...jó, to se pak dělají "akce")  :cool02:

tak to potom jo......trh ukázal cestu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...