Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

No na ty debily co občas vozis urcite :-)

na ty mám hasící přístroj :) .... nakonec sem vobjevil a vobjednal to co vlastně chci celou dobu co sem posedlej

 

1.komplet titan

2.genijální vocel

3.votevírání vo kapsu

4.ložisko

5.klip hluboký

6.srozumitelná cena

 

čepel je teda na můj vkus dost tlusťoučká .... ale ....

 

..... snad nebudu nasranej

 

 

noa navrhul ho Fabrizio ..... vypadá trochu jako Afričan zamlada .... takže je to jasný ... láska na první pohlet

 

Fabrizio Silvestrelli started crafting knives in 1988. Since then he has been able to develop a modelling precision and a totally unique style which allowed him in 2004 to make a living by producing blades.

By that time he was already a renowned craftsman and artist and in 2005 he started cooperating with Tecnocut from Maniago which would later produce milestones of the industrial gentleman?s knives.

Fabrizio, master knife maker of the Corporazione Italiana Coltellinai (Italian Knifemaker?s Guild) stands out for the elegance and the harmony of his lines. He shapes knives of the highest fashion, neither too artless nor too adorned, always filled with character. Along with Viper he is also showing all his talent in revisiting Italian classics.

 

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Kudla pjekná, až teda na ten vodkládač na palec, toe děs!

No a pán je fuckt celej African :)

to je právě krásný a praktický ... nebude mňe tlačit palec až budu strouhat dřívko .... a hlavně to není ten podivnej háček co maj všechny tydle nože když to chceš vyndat z kapcy

 

*prej to maj patentovaný ... nebo tak nějak

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

no uznávám, že je to takový nestandardní .... vlastně je divnej i ten tvar čepele .... pro to to asi chci .... a máma má ráda vobří vocas, takže nebude ani moc nadávat

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct nakolik má italoafričan ty "bobří destičky" opatentované, ale zrovna v Pondělí mě obdobné řešení otvíráku u "Gold Steal" Black Talon II "na vlastní gatě" moc nenadchlo (dlužno podotknout že ten kudel měl chyb mnohem víc a vážnějších). Ten titanový framelock podle videa vypadá že bude chodit hodně zlehka, takže otevírání bude určitě jednodušší. Ale těžko říct YPO jestli to bude i na šmrdlání dřívek (teda pokud nemyslíš "umělecký batoning") - poslední dobou mi přijde že všecky tydle "akční křiváky" mají výbrus jak sekera, bez ohledu na výrobce...  -_-

0.jpg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

s tim koncem musim bohuzel souhlasit... celou noc se mi to honilo v lebce az sem dospel k zaveru ze mi ta cepel silne pripomina cepel z lionsteelu sr ktera je nepouzitelny kopyto ...... objednavku jsem stornoval pac bych to ulozil do suplete nebo vracel coz neni muj styl ..... takze vopucuju spyderco a jede se dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

OPINEL:

 

nedávno sem si koupil takovou sadičku + outdoor model .... prostě jedenáct nožů

 

dva dny potom sem si objednal nějakou limitku na kterou čekám

 

včéra sem si dal tři piva a dvě flašky vína + to vedro a objednal jednu limitku a jeden paroh .... pro to si jedu zejtra

 

a teď sem objevil N°13 ...... myslím, že máma nerozdejchá až sundám z police její fotky a udělám opinel polici

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...