Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

podle poptávky v inzerci to moc nevypadá :-)

 

Neumím to vyfotit, ale pořád mě ten nožík baví

Jsem spokojenej se Sinkevichech, to mi nebrání přemýšlet na Sebenzou :) Objednal jsem novou přímo ze stránek Chris Reeve, i přes tu ukrutnou cekacku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš než tuctovej titanovej plecháč (co IMHO pasuje tak k montérkám/džínám) si teda k solidnímu obleku umím líp představit zrovna menší neomlácený Microtech (ať to nevypadá že je chci jenom poštívat) - a nebo ještě lépe gentlemanský kousek od nožíře, za směšný zlomek ceny "luxusních" hodinek  :speak_cool:

post-18308-0-76416400-1579473130_thumb.jpg

...Ale čert to vem, buďme rádi že se tu vůbec můžeme takhle pošťuchovat - v progresivním Alemanistánu i Britanistánu už jsou tyhle hračky jednou provždy mimo zákon a basta. A připravte se na to že po loňském "zkracování zásobníků" na nás bruselští kreativci v Nejvyšším Sovětu (mnozí s čerstvým irským pasem) chystají další utahování šroubů právě tímto směrem...  :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem po kurzu. Brousili jsme nože, nůžky, dláta, želízka a vrtáky.

 

Moc pěkný kurz započtený v ceně výrobku. Neříkám, že by to bez toho kurzu nešlo, na internetu je návodů spousta, ale některý "fígle" byly opravdu užitečný. Navíc byla možnost vyzkoušet si všechny nabízené přípravky a příslušenství, takže jsem zas odjížděl s lehčí peněženkou.

 

Musím říct, že tento brusný systém mi připadá super. Jednoduché nože, nůžky a rovná ostří zvládne jouda jako já na první dobrou, pokud udělá vše jak má. Složitější tvary a např. ty vrtáky chtějí trochu cviku, ale ty přípravky jsou udělané opravdu velmi pěkně, takže stačí dodržovat postup.

 

Skvělé bylo, že jsou vždycky jen 4 účastníci kurzu a na ně 2 instruktoři.

 

post-17600-0-51478200-1579526182_thumb.jpg

 

post-17600-0-76552200-1579526158_thumb.jpg

 

post-17600-0-97513700-1579526175_thumb.jpg

 

post-17600-0-17971500-1579526189_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Tomas_2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Hele, já nevidím "klon" ale sprostej FAKE - a pro jejich vědomé kupující (notabene za ty prachy!) nemám jiné hodnocení než pro usery FAKE hodinek...  :yucky:   

To je fakt takovej problém vybrat a pořídit si Číňana, na kterém by nebylo falešné logo a nebyl ve falešné krabičce s falešným certifikátem/záručákem?  :shit:

Sorry, ale k těm šmejdům z "vystřelovací nože.cz" by měla místo objednávky vyrazit spíš kontrola od celníků+ČOI a nařídit konfiskaci+likvidační flastr... :fyou:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Dík za názor, ale otázka zněla jinak.

Hele je neslušné se tady bavit o nelegálních fejcich (s výjimkou toho, když na tyto nekalé praktiky někdo upozorňuje) . Myslím, že ti kolega dal jasně najevo, že tvůj dotaz si odpověď nezaslouží. Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...