Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Měl bych na vás přátelé dotaz, kdo všechno dělá drátěný klip mimo spyderca? Už dlouho mne to láká vyzkoušet, zrovna na té Mcustě mi klip hodně vadí, i když ji mám dlouho, na ten klip jsem si nezvykl. A ten drát bych ctěl zkusit ale zrovny modely od pavouků které jej mají se mi moc nelíbí, nebo mi to na zkoušku přijde příliš velký rozpočet. Máte nějaký tip? Díky

No, z pavúkov asi vieš - najmä Taiwanské verzie (Sage 2, Techno, Spydiechef, prípadne Pingo), alebo okrem Spy (čo som mal), tak mi napadá GiantMouse (Biblio)..post-11325-1579726560,1.jpgpost-11325-1579726582,66.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mAra_: No pěkně jste to těm Moskytům pánové vybílili - ještě že tam amatéři nemají filtr "jen skladem"  :speak_cool:

 

Apropos, pokud by někdo vybíral a zamotal se do velikostí těch hraček, narazil jsem na tenhle pěkný obrázek (nový Dirac je o fous menší než UTX85):

Perfektni obrazek, to jsem potreboval, diky.

Jeste bych poprosil udelat filtr ?skladem? moskytum - ja uz si to pak koupim sam!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tu je nakažlivé jak virus..

 

Dneska dorazil můj první pořádnější nožík

DSC_1619zm.jpg

Ten noz nema chybu. Vazi asi 90g a jeho tvar je uplne dokonaly pre nosenie vo vrecku. Cepel znesie dost, ale da sa vylomit (vlastna skusenost, nesetrim ho - chystam sa na opravu svojpomoci, teda brusenie). Narozdiel od vacsiny "edc" co vidam u kolegov (citaj: nepouzitelne koliky so 4mm hrubou cepelou) to reze aj potraviny. Ano, nieje to survival noz, ale to edc nema byt. Hlavna vyhoda ciernej farby je ze nekrici vo vrecku. Inak zlta nema chybu ;).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tu je nakažlivé jak virus..

 

Dneska dorazil můj první pořádnější nožík

DSC_1619zm.jpg

Ten noz nema chybu. Vazi asi 90g a jeho tvar je uplne dokonaly pre nosenie vo vrecku. Cepel znesie dost, ale da sa vylomit (vlastna skusenost, nesetrim ho - chystam sa na opravu svojpomoci, teda brusenie). Narozdiel od vacsiny "edc" co vidam u kolegov (citaj: nepouzitelne koliky so 4mm hrubou cepelou) to reze aj potraviny. Ano, nieje to survival noz, ale to edc nema byt. Hlavna vyhoda ciernej farby je ze nekrici vo vrecku. Inak zlta nema chybu ;).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl žlutou, prodal sem ji eskimakovi... Prostě wow efekt se nedostavil, promo fotky parádní... Kovaná čepel, damašek, barva (bral sem žlutou)... Naživo subtilní kudla (ano, ideal edc, pouze moje chyba), tuhej jak prase, otvírat a zavírat to pětkrát zasebou tak mi jebne, barva se okoukala... Ale furt čumím, co bych vybral místo ní za mcustu... A hlavně zdražili, stál 3175 a teď 4160... Facelift je hnus... Objednám tu starší a nebudu experimentovat z barvama, černou a smitec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A za to ti patri vdaka! Najlepsia edc kudla co som mal. Farbu sral pes, to je jedno.

Ale otvara sa naozaj senzacne, troska ladenia, vymachat v teplej vode a chodi ukazkovo.

 

Fakt se to dá? Já kdysi jednu měl a po pravdě už ani nevím jak chodila (nenechalo to ve mně žádnej dojem), ale teď v pátek jsme byli na pivu a dva kámoši jí měli a obě chodily katastrofálně. Pravda je, že ani jeden z nich jí nejspíš nijak neladil, ale na druhou stranu by to snad mohlo z fabriky chodit v použitelným stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maji ty spagatky nejakou funkci...krom esteticke?

 

Většinou mají, zvlášť ten uzel na dvou vlevo dole je hodně praktický, je to na míru na moje prsty. No a ten dlooouhý s korálkem na MCustě ten je nutný proto že ten nůž je tak malý že bez něj v kapse putuje. Prostě špagát vždy vyroben na míru danému noži, vetšinu jsem mnohokrát přemotal než si to sedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja si uz cvakam 570521674d4815abde897e4daddcc99e.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

To je hrozný fórum tohle. Normálně už jsem včera procházel hodinu jejich stránky, kterej by se mi nejvíc líbil :D

 

Naštěstí mě něco osvítilo a řekl jsem si:" Tome, ty vole, na co ti bude vystřelovák ? Abys v kanclu při otevírání dopisů vypadal jako drogovej dealer z Miami před 30 lety ?" No a tak jsem zatím odolal :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako chapu, ze jsem se s tema Marsama docela predved, ale fakt myslis, ze jsem takovej magor, abych si na ty dve rybicky porizoval atomovy kufr a jeste se dloubal se sachtama???

Ok, rozumim, takze kdyz nemam kufr, neni to nutny...dik!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o je hrozný fórum tohle. Normálně už jsem včera procházel hodinu jejich stránky, kterej by se mi nejvíc líbil :D

 

Naštěstí mě něco osvítilo a řekl jsem si:" Tome, ty vole, na co ti bude vystřelovák ? Abys v kanclu při otevírání dopisů vypadal jako drogovej dealer z Miami před 30 lety ?" No a tak jsem zatím odolal :D

 

No já tam byl v krámě osobně, dlouze jsem si to prohlížel, posuzoval velikost. Pak povídám pánovi že ty velké bojové vystřelováky to už by bylo moc, že to potřebuju nosit do práce. A von se ptal kde že pracuju, tak říkám že jsem kancelářskej analytik a začlo mi bejt trochu trapně :-D

 

 

A typ boxu a kde jsi kupoval prosím :D

 

Je to v zásadě tenhle https://www.apeno.cz/vodotesny-kufr-max235h155s-apeno-258x243x167-5_z5712/ , prodávaj je pod různými jmény. Nakupoval jsem dřív i na tom eshopu ale tenhle jsem koupil v Bauhausu. Taky maj některý modely v Hornbachu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou mají, zvlášť ten uzel na dvou vlevo dole je hodně praktický, je to na míru na moje prsty. No a ten dlooouhý s korálkem na MCustě ten je nutný proto že ten nůž je tak malý že bez něj v kapse putuje. Prostě špagát vždy vyroben na míru danému noži, vetšinu jsem mnohokrát přemotal než si to sedlo.

Ja jsem mel spagat na jednom malinkym nozi, na prsty, aby mi podrzel ruku, aby nesjela. Prekvapuji me ty uzliky. Jakoze to das do dlane pro zlepseni uchopu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...